درخواست پلیس برای اعدامِ راننده اتوبوس دیوانه
۶۸۰۶۸۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۸
۲۲۷۴۲
رییس پلیس تهران بزرگ تاکید کرد از مقامات قضایی درخواست بررسی و صدور حکم اعدام برای راننده سابقه‌دار و معاند را داریم.

خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس تهران بزرگ تاکید کرد از مقامات قضایی درخواست بررسی و صدور حکم اعدام برای راننده سابقه‌دار و معاند را داریم.

سردار حسین رحیمی که در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما با اشاره به حادثه اغتشاشات روز دوشنبه در خیابان پاسداران گفت: ساعت ۱۰ صبح دوشنبه تعداد ۵۰ نفر جلوی کلانتری ۱۰۲ پاسداران حاضر و پیرو قضیه بیست و نهم دی‌ماه که یک‌نفر از عوامل منتسب به فرقه‌ای که به اتهام ایراد ضرب و جرح عمدی، ایراد خسارات عمدی و فراری دادن متهم حسب دستور قضایی بازداشت و با قرار ۱۵۰ میلیون تومانی روانه زندان شد تجمع کردند.

این مقام عالی انتظامی یادآور شد: این افراد قصد ورود به کلانتری را داشتند که با هوشیاری پلیس ناکام ماندند. ما به صورت مکرر با نمایندگان آنان صحبت کردیم ولی نتیجه‌ای نداد.

او با بیان اینکه باید صف مردم را از اغتشاشگران و مخلان نظم و امنیت جدا می‌کردیم، خاطرنشان کرد: همکاران ما بر آن شدند تا غائله را تمام کنند چراکه مردم از این ناامنی‌ها گله‌مند بودند.

سردار رحیمی تشریح کرد: کسی که خط و نشان کشیده بود دستگیر شد. تعداد ۲۶ دستگاه خودروی شهروندان و ۱۹ منزل تخریب شد.

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: به نمایندگی از خانواده محترم این شهدا از مقامات قضایی درخواست بررسی و صدور حکم اعدام برای راننده سابقه‌دار و معاند داریم.

رییس پلیس تهران بزرگ تاکید کرد: خط قرمز ما حسب دستور رهبر انقلاب امنیت جامعه و مردم است که هر کس به آن تعرض کند با شدیدترین شکل برخورد می‌شود.

سردار رحیمی با بیان اینکه ما سربازان ولایت هستیم و به آن افتخار می‌کنیم و سال‌های سال است برای حفظ ارزش‌های انقلاب می‌جنگیم، تصریح کرد: از مردم تشکر می‌کنیم در این ۲ روز با ارسال پیام‌ها و دیدارها ما را مورد محبت خود قرار دادند.

رییس پلیس تهران بزرگ به حمله اتوبوس مرگ به نیروهای ناجا اشاره کرد و گفت: در حمله اتوبوس به همکاران‌مان تعداد ۳ نفر شهید و ۹ نفر مجروح شدند که پس از این حادثه سریعا تقاضای تشکیل شورای تامین را کردیم.

او ادامه داد: تصمیم بر آن بود تا نخست مذاکره صورت گیرد ما نیز با نمایندگان آنان صحبت کردیم اول ادعا می‌کردند این نفرات اوباشگر از جمع ما نیستند. وقتی می‌خواستیم آنان را طرد کنند در جلسه قبول می‌کردند ولی وقتی پس از ۲ ساعت برگشتند اقدامی از آنان ندیدیم.

سردار رحیمی با اشاره به اتمام ضرب‌العجل پلیس گفت: ساعت ۴ صبح وارد عمل شدیم و کمتر از ۱۵ دقیقه تمام افراد را دستگیر کردیم و ظرف کمتر از ۲ ساعت پاکسازی محل انجام شد.

او با بیان اینکه تمامی عوامل اصلی در این آشوب‌ها دستگیر شدند، گفت: افراد بسیاری بودند که با سایت‌ها و کانال‌های مجازی معاند در ارتباط بودند و با تهیه عکس و فیلم و ارسال به آنان، فضای کاذبی ایجاد می‌کردند که با رصدهای به موقع پلیس دستگیر شدند. برخورد مدبرانه نباید عنوان مماشات بگیرد. لازم بود با اقتدار همراه با سنجش اقدام می‌شد. در مدیریت تجمعات و اغتشاشات شهری، اصلی‌ترین مطلب مردم هستند و جان و مال صدها خانواده در پاسداران در میان بود.

رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه با اقتدار و قانونمندی و رافت ،عملیات را مدیریت کردیم، تصریح کرد: می‌توانستیم خیلی راحت رفتارهای تندی را انجام دهیم ولی خویشتنداری کردیم چراکه ممکن بود جان خیلی از افراد بیگناه به خطر بیفتد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1396/12/03
این دراویش از پولدارهای جامعه هستند اول دیه شهدا را از آنها گرفته به خانواده هایشان بدهید و بعد دیه مصدومان نسبت به صدمه ای که دیده اند و بعد مصاحبه آنها را پخش کنید ضمنا گوشیها و تلفنهای ۱۵ روز گذشته را کنترل که با چه افرادی تماس داشته اند و از مخابرات آدرس شماره ها را گرفته منازلشان را تفتیش کنید
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1396/12/03
سردار عزیز راننده یک نفره درصورتی که آنها تشکلاتی دارند وهمه میدانند که در بیشتر سازمانها وحتی دستگاهای دولتی درسطوح بالا نفوذ دارند مثل فرمانسونها نفوذی هارا تسویه کنید
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1396/12/03
اعدام براش کمه باید مثله بشه
پاسخ ها
ک
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
کاربر عزیز درسته ازاین قضیه همه عصبانی هستیم،اما هیچ موقع در عصبانیت نباید تصمیم گرفت مثل همین مثله کردن که عملی شنیع هست! اگر ماهم مثل این افراد بخواهیم رفتار کنیم چه فرقی با اونها داریم؟ اما مطمئن باش براساس قانون جزایی کشور این قاتل مجازات خواهد شد اما بهتره برای عبرت مخلان نظم و امنیت سر میدانهای شهر تا قبل از اجرای حکم اعدام در تمام میدانهای شهر هر هفته درحضورمردم روی زمین بخوابونند پاهاشو به فلک ببندند و شلاقش بزنند
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1396/12/03
اون راننده را باید چند بار در همان خیابا ن جلوی چشم مردم باید اعدام کنن تا درس عبرت بشه برای بقیه اخلال کران اون سیبیلهاشونو باید دونه دونه قبل از اعدام بکنن
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1396/12/03
جا داره از پرسنل زحمت کش و مظلوم نیروی انتظامی تشکر و قدر دانی کنم و به خانواده داغدیده شهدا تسلیت بگم امیدوارم مارو در غم خودشون شریک بدونن. ..
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1396/12/03
اگه دیونه است خو ب باید کارت قرمز بهش داد نه اعدامش کنند
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1396/12/03
ماهم بعنوان یک شهروندخواستار اشد مجازات برای راننده اتوبوس که به عمدباعث قتل پرسنل ناجا شده است.
Iran, Islamic Republic of
04:27 - 1396/12/03
همین الانم جان خیلیها به خطر افتاده که پلیس کشته شده برسر مسایل هیچ وپوچ
United Arab Emirates
09:05 - 1396/12/03
چرا اعلام نمیکنند که اتوبوس متعلق به چه کسی بود و کدام نیروها را به منطقه تجمع منتقل کرده بود؟ از چه میترسند؟
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1396/12/03
اگر این اتفاق ناراحت کننده در زمان امیر کبیر اتفاق می اُفتاد که شخصی محافظان امنیت و حافظ نظم را زیر گرفته،تا قبل از اجرای حکم اعدام،آر هر هفته این قاتل را درتمام محله ها و میدانهای شهر می گرداندند وباحضور مردم در همه محله های شهر برای درس عبرت اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی به چوب و فلک می بستندش
پاسخ ها
بدون نام
Denmark
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
شما چه اسراری داری برای حل مشکلات به گذشته سفر کنی؟
اگر امیرکبیر نامش به جا مانده بخاطر روشنگر و متفاوت بودن او از هم عصرانش بوده است
سعی کن درک کنی آیندگان مشکلات را چگونه حل خواهند کرد
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1396/12/03
مگه غیر از این میخواستن بکنن
باید همشونو اعدام کنن
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1396/12/03
گردن تک تک مقصر های واقعی رو باید خورد کرد تا برای دیگران عبرت بشن
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1396/12/03
تذکر: اعدام ک حقشه ولی کلمه دیوانه رو دیگه اخرش بکار نبرید چون دیوانه اختیارش دست خودش نیست !
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1396/12/03
دیوانه که دست خودش نیست !!!!
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1396/12/03
دیوانه که دست خودش نیست !!!!
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1396/12/03
اگر پلیس این همه مدارا نمیکرد واز اول نیروهای پلس آرایش میگرفتن وکامل منطقه را رصد میکردن کسی شهید نمیش سردار عریز؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج