وزیر کشور: بازرسی در استانداری‌ها تقویت شود
۶۸۵۱۸۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۴
۵۷۱۷
وزیر کشور در سخنانی اظهار داشت: در حوزه بازرسی جدی‌تر از گذشته وارد شوید این حوزه باید تقویت شود؛ همچنین بازرسی‌ها در استانداری ها تقویت شود.

خبرگزاری ایسنا: جلسه شورای معاونین وزارت کشور امروز شنبه ١٢ اسفندماه با حضور تمامی معاونان و روئسای مراکز تابعه به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار شد.

رحمانی فضلی در این جلسه احکام طالبی رئیس جدید مرکز مدیریت عملکرد و بازرسی و خانم نظری مشاور جدید امور بانوان و خانواده وزارت کشور را به آنها ابلاغ کرد.

وزیر کشور در سخنانی اظهار داشت: در حوزه بازرسی جدی‌تر از گذشته وارد شوید این حوزه باید تقویت شود؛ همچنین بازرسی‌ها در استانداری ها تقویت شود.

رحمانی فضلی در ادامه سخنان خود با تاکید بر حفظ بیت المال افزود: اموالی که از پول و منابع بیت المال تهیه می‌شود باید به طور حساس از آن مراقبت شود در این خصوص نیز معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت کشور اقدامات لازم را در رابطه با حفظ و استفاده صحیح از اموال بیت المال در تمامی حوزه های زیرمجموعه این وزارتخانه انجام دهد.

وی خانم نظری مشاور جدید امور بانوان وزارت کشور را فردی دارای فکر و ایده معرفی کرد و گفت: مشاور جدید امور بانوان وزارت کشور در راستای توانمندسازی، ارتقای موقعیت بانوان، افزایش مشارکت بانوان، رسیدگی به حقوق اجتماعی بانوان، تحقق خواسته ها و مطالبات شان گام های اساسی بردارد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1396/12/13
لعنت برتوچراهرچه من مینویسم سانسورمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1396/12/13
اگر بازرسی جواب میداد اختلاس بانکی , گمرگی ....پیش نمی امد . فقط و فقط ازادی مطبوعات مستقل و فضای مجازی می تواند جلوی فساد رو بگیره , به خاطر همینه باندهای فساد و ایادی به ظاهر دلسوز , با این دو منبع مخالفت می کنند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج