کشف ۱۲۶ هزار تن ذرت آلوده برزیلی در گمرک
۶۸۶۰۴۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
۶۳۳۶ 
بر اساس اطلاعات واصله دهها هزار تن ذرت آلوده در محوطه گمرکی بندر امام خمینی توقیف شده است.

خبرگزاری تسنیم: یک مقام مسئول در بندر امام خمینی استان خوزستان از کشف و توقیف 126 هزار تن ذرت آلوده در گمرک این استان خبر داد.

وی با بیان اینکه عمده ذرتهای آلوده توسط واردکنندگان بخش خصوصی وارد این استان شده است، گفت: بخشی از این محصولات نیز توسط سازمانهای دولتی وارد کشور و محوطه بندری امام خمینی شده است.

لازم به ذکر است، عمده ذرتهای آلوده از کشور برزیل طی 6 ماه اخیر وارد ایران شده بود. از طرفی با وجود تاکید مقامات بر مرجوع کردن این ذرتها هنوز اقدامی در این خصوص از سوی واردکنندگان انجام نشده است.

به گفته این مقام مسئول، بعد از تایید و احراز آلوده بودن ذرتهای مورد اشاره توسط اداره استاندارد استان، انبارهای نگهداری این ذرتها پلمب شده و از ترخیص محموله‌های مورد اشاره جلوگیری به عمل آمده است.

گفتنی است، محموله‌های ذرت آلوده طی ماههای اخیر در حالی وارد محوطه بندری امام خمینی شده بود که فشارهای مختلفی به مقامات برای ترخیص بی سر و صدای این ذرتها اعمال شد اما واردکنندگان تاکنون موفق به دست یابی به اهداف خود نشده‌اند.

3 سال قبل نیز 22 هزار تن ذرت آلوده وارد محوطه بندری امام خمینی شده بود که در آن زمان نیز از ترخیص محموله آلوده ذرت جلوگیری به عمل آمد. لازم به ذکر است پرونده مورد اشاره هنوز به طور کامل بسته نشده است و مکاتبات به صورت محدود در خصوص ابهامات محموله سال 1393 ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1396/12/14
مدیران نادان= کشور ویران
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1396/12/14
آغا زاده هستند گور بابای مردم
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1396/12/14
محک خوبی است برای مبارزه بافساد که جدی استذیامثل قبل فریب افکارعمومی اگرواقعی است هرمقامی که توصیه کرده ومی کندکه بی سروصداترخیص شودبه مردم معرفی کنید مبارزه بافساداینجورمیشود
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1396/12/14
حتما سالهای پیش هم وارد کردند... بیچاره مردم ایران
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1396/12/14
واردات سیستماتیک و برنامه ریزی شده ,ذرت الوده , برنج الوده , گوشتهای الوده , لباسهای دمده , ماشین الات دسته دوم ........میخواهیم به چه رتبه از انسانیت برسیم ,ایا در کشور قانونی وجود دارد؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج