نوکیا ۹ بهترین دوربین گوشی‌های هوشمند را دارد
۶۸۷۲۲۴
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
۴۱۴۵
شرکت نوکیا هفته گذشته گوشی‌های جدیدی معرفی کرد. محصولاتی که نوکیا ۸۱۱۰، نوکیا ۷ پلاس، نوکیا ۸ سیروکو و نوکیا ۶ جدید بودند. تمام این گوشی‌ها تا مدتی دیگر راهی بازار می‌شوند و هیچ کدام آن‌ها هم محصول پرچم‌داری به حساب نمی‌آیند. شایعات می‌گویند که نوکیا قصد دارد دو گوشی نوکیا ۹ و نوکیا ۸ پرو را به عنوان محصول پرچم‌دار راهی بازار کند.

وبسایت دیجی‌کالا مگ - مجید نوردوست: شرکت نوکیا هفته گذشته گوشی‌های جدیدی معرفی کرد. محصولاتی که نوکیا ۸۱۱۰، نوکیا ۷ پلاس، نوکیا ۸ سیروکو و نوکیا ۶ جدید بودند. تمام این گوشی‌ها تا مدتی دیگر راهی بازار می‌شوند و هیچ کدام آن‌ها هم محصول پرچم‌داری به حساب نمی‌آیند. شایعات می‌گویند که نوکیا قصد دارد دو گوشی نوکیا ۹ و نوکیا ۸ پرو را به عنوان محصول پرچم‌دار راهی بازار کند.

براساس اطلاعات منتشر شده گوشی نوکیا ۹ با تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ راهی بازار می‌شود و یکی از بهترین‌ دوربین‌های موجود روی گوشی‌های هوشمند را خواهد داشت. گفته شده دوربین نوکیا ۹ در کلاس خودش به عنوان بهترین دوربین موبایل شناخته می شود. شایعات می‌گویند که دوربین پشت گوشی جدید نوکیا به ۵ سنسور مجهز شده است.

همچنین سنسور تشخیص اثر انگشت گوشی نوکیا ۹ هم به زیر صفحه نمایش منتقل شده و صفح نمایش آن بزرگ‌تر از صفحه نمایش گوشی نوکیا ۸ پرو خواهد بود. همچنین به نظر می‌رسد که این تلفن همراه هوشمند هم قیمت گوشی گلگسی اس ۹ باشد.

انتظار می‌رود که گوشی جدید نوکیا در نمایشگاه IFA 2018 معرفی شود. این نمایشگاه در شهریور ماه سال آینده برگزار می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج