فعالیت ۵۰۰۰ بازرس نامحسوس پلیس در تهران
۶۸۹۷۸۴
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
۳۶۶۰
رئیس پلیس پایتخت از فعالیت نزدیک به ۱۰ هزار بازرس نامحسوس و فرهنگیار ترافیک در تهران خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس پایتخت از فعالیت نزدیک به ۱۰ هزار بازرس نامحسوس و فرهنگیار ترافیک در تهران خبر داد.

سردار حسین رحیمی در همایش بازرسان نامحسوس ترافیک و پلیس‌های افتخاری که عصر امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد، گفت: مردم نقش پررنگی در همراهی با پلیس دارند و ما امروز قانون بهره‌گیری و کمک از مردم را در قالب پلیس‌های نامحسوس و افتخاری داریم و شهروندان ما به عنوان نیرویی بسیج برای ما هستند.

وی با بیان اینکه امروزه هزاران نفر از مردم عادی و دیگر اقشار همچون فرهنگیان، هنرمندان، روحانیون، ورزشکاران و ... با پلیس همکاری می‌کنند، ادامه داد: امروزه اقشار مختلف و شهروندان بازوی قدرتمند پلیس در ترویج فرهنگی قانون‌مداری هستند.

رحیمی با بیان اینکه در شهر تهران باید ترافیک را کنترل کنیم، افزود: همه می‌دانیم که ظرفیت معابر ما در مقایسه با تعداد خودروها کم است، بنابراین همین امر ضرورت بهره‌گیری از نیروهای مردمی را نشان می‌دهد و ما از این ظرفیت هم برای برخورد با تخلفات و هم برای آموزش استفاده می‌کنیم و این مسئولیت بر عهده بازرسان نامحسوس ما قرار دارد.

رحیمی با تاکید بر اینکه بهره‌گیری و افزایش توان در استفاده از پلیس نامحسوس را به طور جد در دستور کار داریم گفت: در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ بازرس نامحسوس در شهر تهران مشغول به فعالیت هستند که با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال بر حجم کار این افراد افزوده می‌شود.

رحیمی با بیان اینکه ۴۶۰۰ فرهنگیار پلیس علاوه بر بازرسان نامحسوس با پلیس همکاری دارند،‌ عنوان کرد: این افراد در کنار بیش از دو میلیون دانش آموز که به عنوان همیار پلیس با ما همکاری دارند نقش زیادی در کاهش حوادث و فرهنگسازی بر عهده دارند.

رحیمی همچنین برخورد با سرعت غیرمجاز را جزو اولویت‌های پلیس در ایام نوروز اعلام کرد و گفت: از بازرسان نامحسوس می‌خواهم که با همکاری و حساسیتی که دارند نگذارند تا افراد قانون گریز فضای خیابان‌ها را برای شهروندان ناامن کنند.

وی همچنین از آموزش به یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از دانشجویان و دانش آموزان پایتخت در مدارس و دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: خوشبختانه با اقداماتی که انجام داده‌ایم موفق شدیم که به عنوان مثال در یک مورد در ابتدای مهرماه و روزهای برفی حجم ترافیک کاسته شود و افزایش چندانی نداشته باشیم.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1396/12/21
کشور پیشرفته= مدیران دانا
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1396/12/21
اگر حقوق این عزیزان را ضربدر 5 ملیون کنیم ماهانه چقدر میشود پس بیائید تخلف نکنیم : تشکر
Iran, Islamic Republic of
06:57 - 1396/12/22
مدیران دانا= تک تک افراد در رفاه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج