توزیع نشریات رایگان بین مسافران نوروزی
۶۹۲۵۳۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
۴۰۵۴ 
مدیر سامانه خرید مجلات برگشتی معاونت مطبوعاتی از آغاز توزیع نشریات رایگان بین مسافران نوروزی خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدیر سامانه خرید مجلات برگشتی معاونت مطبوعاتی از آغاز توزیع نشریات رایگان بین مسافران نوروزی خبر داد.

به نقل از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی، علی محمد کرد نایج با بیان اینکه سامانه خرید مجلات برگشتی از ۲۷ اسفند ماه، طرح نوروزی توزیع نشریات رایگان را در ناوگان ریلی و جاده ای کشور آغاز می کند گفت: این نشریات اهدایی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، هنری، ورزشی، سلامت، کودک و نوجوان، علمی و تخصصی به مسافران نوروزی اهداء می‌شود.

وی اطلاع‌رسانی و گسترش فرهنگ مطالعه بین اقشار جامعه و مسافران ریلی و جاده‌ای کشور را از اهداف اصلی اجرای این طرح برشمرد و افزود: حدود ۱۰۰ عنوان نشریه در حوزه‌های فوق با گرایش هفته‌نامه، دوهفته‌نامه، ماهنامه و فصلنامه برای طرح نوروزی در نظر گرفته شده است.

به گفته کرد، سامانه خرید و اهدای نشریات برگشتی در حالی وارد سومین سال فعالیت خود می‌شود که مورد توجه اقشار مختلف جامعه و سازمان‌ها و نهادهای منتفع از این سامانه قرار گرفته است.

مدیر سامانه خرید مجلات برگشتی با اشاره به اینکه طرح ویژه نوروزی از ۲۶ اسفند ماه شروع و تا ۱۴ فروردین ماه سال 97 ادامه می یابد، خاطرنشان کرد: هدف طرح خرید مجلات برگشتی در سال آینده، توسعه در استان ها، شهرهای کوچک و روستاهای اطراف است.

همچنین خیریه‌ها، مراکز بهزیستی، زندان‌ها، کتابخانه‌ها، خوابگاه‌های دانشجویی، پادگان‌ها و …. می‌توانند جهت بهره‌مندی از طرح اهدای نشریات برگشتی و دریافت رایگان آنها برای توزیع بین مخاطبان و متقاضیان با شماره ۸۸۹۸۰۲۲۷ و ۸۸۹۸۰۲۲۸ و یا از طریق سایت به نشانی www.eshterak.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج