فشار بی‌سابقه اتلتیکو روی ستاره مدنظر بارسا
۶۹۵۴۱۵
۰۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱
۱۵۰۴۰ 
باشگاه اتلتیکو مادرید به هیچ عنوان دوست ندارد تا آنتوان گریزمان، بهترین بازیکن خود را به راحتی تقدیم بارسلونا کند.

ورزش سه: باشگاه اتلتیکو مادرید به هیچ عنوان دوست ندارد تا آنتوان گریزمان، بهترین بازیکن خود را به راحتی تقدیم بارسلونا کند.


روزهای پایانی سال 2017 بود که شایعه ای که به واقعیت نزدیک بود، باعث بیم و اضطراب در باشگاه اتلتیکو و هوادارانش شد.


رسانه های بارسلونا ادعا کرده بودند که بارتومئو(رئیس بارسا) با ایجنت و نیز خانواده گریزمان در رستورانی دیدار کرده و دو طرف به توافقاتی نیز دست یافته اند. طبق آن ادعا، بارسلونا قصد دارد رقم 100 میلیون یورو فسخ قرارداد گریزمان را پرداخت کرده و او را به خدمت بگیرد. واکنش باشگاه مادریدی به این خبر، شکایت از بارسا به فیفا بود؛ هرچند که باشگاه کاتالانی طی بیانیه ای، تمام شایعات را تکذیب کرد.

 

فشار بی‌سابقه اتلتیکو روی ستاره مدنظر بارسادر واقع این خبر کاملا جدی است و بارسلونا روی گریزمان به عنوان جدی ترین گزینه خرید تابستانی خود تمرکز کرده است. رقم فسخ 100 میلیون یورویی ستاره فرانسوی، به بارسا اجازه می دهد تا به راحتی او را جذب کند اما اتلتیکو نمی خواهد به سادگی تسلیم شود.


طبق ادعای موندودپورتیوو، فشار بی سابقه ای روی گریزمان از سوی مسئولان اتلتیکو وارد شده تا او ضمن پایبندی به قراردادش که تا 2022 اعتبار دارد، با افزایش رقم فسخ قراردادش تا 200 و حتی 300 میلیون یورو موافقت کند.

 

فشار بی‌سابقه اتلتیکو روی ستاره مدنظر بارسا
در واقع اتلتیکو دو هدف را دنبال می کند. اول اینکه با افزایش رقم فسخ، انتقال گریزمان به باشگاه هایی چون بارسا، یونایتد و پی اس جی دشوارتر خواهد شد و از سوی دیگر در صورت رقم خوردن انتقال، صاحب پول بیشتری می شود؛ چرا که 20 درصد رقم انتقال، به باشگاه قبلی گریزمان یعنی سوسیداد خواهد رسید.

گریزمان هم اکنون 14 میلیون یورو دستمزد دریافت می کند و در صورت امضای قرارداد جدید، این رقم، افزایش قابل توجهی نیز خواهد یافت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج