پلمب ۱۹۲۶ مرکز غیر بهداشتی در طرح نوروزی
۶۹۶۳۳۰
۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۱
۱۳۱۷
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، از معدوم سازی هزار و ۳۲۲ تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی در طرح سلامت نوروزی خبر داد.

خبرگزاری مهر: سیدرضا غلامی، مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: از ابتدای طرح سلامت نوروزی در حوزه بهداشت محیط(۱۵ اسفند۹۶) تا کنون، اکیپ های بازرسی بهداشت محیط وزارت بهداشت، بیش از ۷۰۷ هزار مورد بازدید بهداشت محیطی از مراکز و اماکن با تاکید بر مراکز و اماکن حساس را انجام داده اند.

وی افزود: در این مدت همچنین ۲۳ هزار بازدید از مراکز و اماکن بین راهی و ۱۶ هزار مورد بازدید مشترک با سایر دستگاه های اجرایی به ویژه تعزیرات حکومتی انجام شده که در این بازرسی ها، ۱۹۲۶ محل متخلف بهداشتی پلمب و ۹۱۲۵ مرکز و مکان متخلف بهداشتی نیز به مراجع قضائی معرفی شده اند.

غلامی تصریح کرد: در مدت یاد شده اکیپ های بازرسی بهداشت محیط وزارت بهداشت توانستند بیش از ۳۶۶ هزار مورد کلرسنجی، ۲۲ هزار مورد نمونه برداری مواد غذایی در سطح عرضه و ۱۹۰ هزار مورد سنجش با تجهیزات پرتابل بازرسی را انجام دهند.

مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از معدوم سازی ۱۳۲۲ تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی در طرح سلامت نوروزی بهداشت محیط وزارت بهداشت خبر داد و گفت: در این مدت بیش از ۴۹ هزار اخطار برای رفع نواقص بهداشتی صادر شده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج