خرید و فروش چک پول تقلبی با نصف قیمت
۷۰۴۸۲۵
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
۴۹۳۰ 
رئیس کلانتری 104 عباس آباد از دستگیری چهار توزیع کننده چک پول های جعلی در تهران خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس کلانتری 104 عباس آباد از دستگیری چهار توزیع کننده چک پول های جعلی در تهران خبر داد.

سرگرد محمد آقا احمدی دراین باره گفت: مدتی قبل تعدادی از شهروندان با مراجعه به کلانتری و طرح شکایت اعلام کردند که چک های دریافتی در داد و ستدهایشان جعلی است که بلافاصله اقدامات پلیس برای شناسایی و دستگیری جاعل یا جاعلان و نیز توزیع کنندگان این چک پول ها در دستورکار قرار گرفت.

وی با اشاره به آغاز تحقیقات از سوی مأموران کلانتری تصریح کرد: مأموران انتظامی درحال گشت زنی در سطح حوزه استحفاطی خود بودند که متوجه تردد مشکوک تعدادی از افراد به یک خانه شدند و به شکل نامحسوس اقدام به بررسی آن کرده و متوجه شدند که با توجه به شواهد موجود به احتمال زیاد این منزل مسکونی، محل اختفای مجرمان است.

رییس کلانتری 104 عباس آباد با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده از سوی ماموران در اختیار مقام قضایی قرار گرفت، گفت: با اخذ مجوز از مقام قضایی تیمی از ماموران کلانتری برای بازرسی از مخفیگاه و دستگیری متهمان به اعزام شده و موفق شدند در عملیات خود چهار متهم را دستگیر و در مخفیگاهشان تعداد هفت چک پول تقلبی را کشف و ضبط کنند.

آقا احمدی با اشاره به انتقال متهمان به کلانتری و انجام بازجویی از آنان گفت: متهمان در بازجویی انجام شده اقرار کردند که به ازای دریافت 10 میلیون ریال چک پول از جاعلان، پنج میلیون ریال پرداخت کرده و سپس این چک پول ها را به مبلغ 6.5 میلیون ریال به مشتریان خود می فروختند.

رئیس کلانتری 104 عباس آباد با بیان اینکه متهمان در اعترافات خود اقرار کردند که تا کنون 100 میلیون ریال چک پول جعلی توزیع کرده‌اند، گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1397/01/29
نابودی یک اقتصاد و یک داد وستد از همینجا سرچشمه میگیره.در این اوضاع بد اقتصادی و تنزل ارزش پول ملی که ساعتی شده چاپ چک و توزیع بی پشتوانه چک پول و اسکناس تقلبی باعث بیشتر شدن تورم و کاهش ارزش پول میشه که این یعنی بازی با جان و مال و حیثیت مردم....شایسته است ریشه مفسدین اقتصادی را قطع کرد.مقام محترم قضایی لطفا اشد مجازات را تعیین بفرمایید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج