بروجردی: منتخب بعدی مردم، اصلاح طلب است
۷۰۶۱۲۷
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
۴۳۱۴ 
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: جامعه از دیرباز نشان داده است که تمایل به اصلاح‌طلبی دارد قطعا در انتخابات آینده چهره‌ای را انتخاب می‌کند که وجهه اصلاح‌طلبی داشته باشد.

خبرگزاری ایلنا: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: جامعه از دیرباز نشان داده است که تمایل به اصلاح‌طلبی دارد قطعا در انتخابات آینده چهره‌ای را انتخاب می‌کند که وجهه اصلاح‌طلبی داشته باشد.

اشرف بروجردی درباره اینکه این روزها از سوی معاون اول رئیس‌جمهور و سخنگوی دولت و همچنین شخص رئیس‌جمهور مطرح می‌شود که در پس اتفاقات اخیر بازار ارز دست‌هایی پشت پرده قرار دارد، گفت: گروه‌هایی به نام گروه‌های فشار وجود دارند که می‌خواهند آقای روحانی به موفقیت دست پیدا نکند این گروه‌ها رسانه، روزنامه‌ و تریبون‌هایی که مخاطبان بسیاری دارد را در اختیار دارند اما مهم این است که امتحانشان را پس داده‌اند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به برجام گفت: در ماجرای برجام مشاهده کردید این گروه از هیچ تلاشی برای تخریب دولت و آقای روحانی کوتاه نیامد و امروز هم در قالب‌های دیگری همان رویکرد خودشان را نشان می‌دهند. معتقدم موضوع دست‌های پشت پرده بسیار واضح و روشن است.

وی افزود: اینکه چرا آقای روحانی بیان نمی‌کند گروه‌های فشار چه کسانی هستند برای این است که بازگو کردن نام اشخاص و نهادها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه ممکن است تنشی را به تنش‌های موجود اضافه کنند

بروجردی خاطرنشان کرد: آقای روحانی به عنوان رئیس دولت دلش نمی‌خواهد فضای جامعه دچار تلاطم و آشفتگی شود لذا برای آرام نگه داشتن کشور گاهی اوقات نکاتی را مطرح می‌کنند و بیاناتی کنایه‌وار دارند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد:‌ دولت همواره تلاش کرده جو جامعه را آرام نگاه دارد برای همین است که نام دولت اعتدال را بر روی خود نهاده تا تمامی طرفین را در برگیرد.

وی ادامه داد: دولت حق دارد از بازگو کردن آنهایی که ذی مدخل اعمال فشار بر دولت هستند، خودداری کنند زیرا دولت درصدد است مسائل و مشکلات حل شود و نمی‌خواهد جامعه با تنش‌هایی روبرو باشد.

بروجردی با اشاره به اینکه برای کاهش تنش‌ها و مشکلات بحث وفاق ملی، گفت‌وگوی ملی و جایگزین کردن آرامش، طمانینه و تفاهم در میان نهادهایی بسیار حائز اهمیت و مهم است، تاکید کرد: همه شخصیت‌ها و مسئولان باید برای شکل‌گیری یک نظام واحد و بیرون آمدن یک صدا از کشور تلاش کنند، مردم باید یک صدایی و هم صدایی را بشنوند تا خیالشان راحت شود که تنشی در میان نیست.

این عضو شورای مرکزی مجمع زنان اصلاح‌طلب با بیان اینکه اگر کاری هم پیش نرفت به واسطه شرایط سختی که وجود دارد است، گفت: زیرساخت‌های جامعه مشکلاتی دارد، تعاملات بین‌المللی در وضعیت مطلوبی نیست، آقای روحانی زمانی دولت را تحویل گرفت که شرایط کشور بسیار نامناسب بود منابع مالی،‌ رویکردهای سیاسی بین‌المللی در شرایط سختی قرار داشت.

وی خاطرنشان کرد: دولت آقای روحانی با یک صدای واحد، هماهنگی و تعامل می‌تواند به ترمیم تخریب‌هایی که از دولت‌های نهم و دهم به ارث برده است، فائق آید.

بروجردی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه عملکرد امروز دولت چه تاثیری می‌تواند بر اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده را داشته باشد مخصوصا این روزها که بحث رئیس‌جمهور نظامی برای انتخابات ۱۴۰۰ مطرح می‌شود، بیان کرد: جامعه ما برنمی‌تابد که یک رئیس‌جمهور نظامی داشته باشد،‌ آن‌هایی که چنین مسائلی را مطرح می‌کنند حتما به روحیات مردم شریف ایران وقوف کامل ندارند.

این عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب تاکید کرد: چهره نظامی در جامعه ما مطلوب الیت‌ها و سازگار با فرهنگ ما نیست.

وی ادامه داد: اما اینکه در انتخابات آینده با چه نگاهی می‌توانیم وارد میدان شویم که شرایط بهتری را تجربه کنیم تا هم اصلاح‌طلبان و هم اصولگرایان بتوانند یک جایگاه تعریف شده پیدا کنند اگر شورای نگهبان در شرایط کارشناسی مناسب ، چهره‌های شاخص را تائید کند دیگر حرف و حدیثی وجود ندارد و مردم هم می‌دانند که چه کسی را انتخاب کنند.

وی افزود: جامعه از دیرباز نشان داده است که تمایل به اصلاح‌طلبی دارد قطعا در انتخابات آینده چهره‌ای را انتخاب می‌کند که وجهه اصلاح‌طلبی داشته باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1397/02/01
دیگه. اصلاح طلب واصولگرا تموم شد ماجرا
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/02/01
حالاکیه بیاد رای بده.منکه عمرا رای نمیدم.دیگه بسمونه
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1397/02/01
بزک نمیر بهار میاد اخه این کشور که اصلاح طلبان اداره میکنن به نظر من کشور اگه ریس جمهور نداشته باشد از این بهتر اداره میشود به قول معروف خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1397/02/01
اصلاح طلب یا اصولگرا فرقی نمی کند من به عنوان یک اصلاح طلب هیچ زمان درانتخابات شرکت نمی کنم چون هر دو طرف فکر منافع خودشان واطرافیانشان می باشند مردم هم شدند بازیچه دستشان
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1397/02/01
من و عشیره ام عمرا رای بدیم
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/02/01
شتر در خواب بیند پنبه دانه
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1397/02/01
ادم دوبترازسوراخ گزیده نمیش روحانیم میخواست ایران وابادکنه بدترویران کردشماجرات وعرض نداری ۱۶ملیون افغانی خارجی واخراج کنیدوموجب بیکاری۱۰ملیون ایرانین وبودجه۲۰۰سال هزینشون میش کجای دنیادیدی کشوری شغل کاروبودچه هزینه روزانه یه کشوردیگه روبده حالا برین التماس کنیدمامیخواهیم ۹۰۰هزارشغل ایجادکنیم
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1397/02/01
ماهم دیگه ب هیچکس رای نمیدیم تمام
پاسخ ها
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۱
هیچ کدام بدرد مردم نمی خورند مادیگه رای نمی دهیم.
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1397/02/01
برو عامو کی دیگه رای میده
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1397/02/01
برو بابا دلت خوشه .مردم اصلا نباید رای بدن به شما ...
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1397/02/01
آقای بروجردی خواب دیدی خیره ... انتخاب بعدی مردم قطعا هرچه باشد نه اصلاح طلب است نه اصولگرا. ....
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1397/02/01
پایان دوره اصلاح طلب و اصولگرای لفظی در ایران
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1397/02/01
جمع کنید این مسخره بازی رو اصلاح طلب و.... هیچکدام هیچ گلی به سر مردم نزدند
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1397/02/01
سرکار خانم نگفتی دولت دراین مدت اختلال بازار ارز چقدر کاسبی نموده است؟! ضمنا حتما خبر دارید توزیع کننده اصلی ارز بانک مرکزی میباشد.سرکار خانم فرموده بودید گروهای فشار به آقای روحانی فشار میاورند ولی روحانی حاضر نیست که این کروه فشار را معرفی نماید! این حرف را درست گفتی.! بله وقتی گروه فشار برای چاپیدن سرمایه کشور وابستگان خودش باشند ! نمیشه که آنها را معرفی کرد.! !!!
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1397/02/01
یعنی مردمو چی حساب کردی که فکر می کنی دوباره گول دروغای اصلاح طلبا رو می خورن؟ قرار بود با دنیا دوست بشیم و دلار ارزون بشه و همه هواپیمای نو سوار شن و چرخ اقتصاد بچرخه و گذرنامه هامون ارزش پیدا کنن و سایه جنگ و تحریم از سرمون برداشته بشه و ...
بقول رضاخان آی زکی....
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1397/02/02
اگه احمدی نژاد ویکی از یارانش آمدند بهشون رای بدید اینها برا ملت تلاش میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج