سردار صفوی: فرماندهان نظامی ازعوامل قدرت‌اند
۷۰۷۸۲۸
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
۵۰۶۵ 
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: از جمله عوامل قدرت، فرماندهان عالی نظامی هستند که وقتی کشور و انقلاب به خطر می افتد، نظام و انقلاب را نجات می دهند.

خبرگزاری مهر: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: از جمله عوامل قدرت، فرماندهان عالی نظامی هستند که وقتی کشور و انقلاب به خطر می افتد، نظام و انقلاب را نجات می دهند.

سرلشکر یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، امروز در آیین تجلیل از یک دهه تلاش ارزشمند سردار علی فضلی در راهیان نور کشور گفت: نخبگان و اندیشمندان می توانند کشور را به رفاه و آبادانی برسانند. از جمله عوامل قدرت، فرماندهان عالی نظامی هستند که وقتی کشور و انقلاب به خطر می افتد، نظام و انقلاب را نجات می دهند.

وی ادامه داد: زمانی که سیاستمداران نمی توانند در موقع هجوم دشمن از کشور دفاع کنند، این فرماندهان هستند که کشور را نجات می دهند.

سردار صفوی بیان کرد: سردار فضلی اندیشه خدامحوری، قرآن محوری و ولایت محوری دارد و در اعتقادات خود محکم است. در اخلاق و رفتار نیز بسیجی و مردم مدار است.

وی با بیان اینکه سردار فضلی در کارنامه ۴۰ ساله خود، موفقیت ها و پیروزی های بسیاری دارد ادامه داد: ۲۱ اسفند سال ۵۹، بنده در بیمارستان طالقانی آبادان به عیادت سردار فضلی رفتم. بر اثر ترکشی که به پشت سرش اصابت کرده بود، بینایی دو چشمش را از دست داده بود و وقتی من به او سلام کردم، از صدایم مرا شناخت. خداوند ایشان را برای ما حفظ کرد.

سرلشکر صفوی در پایان گفت: در بهمن ۶۴ نیز موشک به کنارش اصابت کرد و یک چشمش از حدقه بیرون آمد و خداوند او را حفظ کرد تا اسوه و الگویی برای جوانان امروز و فردای کشور باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1397/02/04
درود بر ارتش قهرمان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۴
ملت فدای ارتش دلاور
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1397/02/04
دورودخدا برارتشيان دلاور،سپاهیان قهرمان و بسیجیان جان بر کف و همچنین نیروی انتظامی شجاع که در بحران ها حافظ امنیت کشور و مردم هستند،
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1397/02/04
سردار فرماندهان همانند یک بازوی در یک دست هستند که هر چه قدر بازو قوی تر باشد کارایی دست بیشتر است بشرط آنکه پنجه ها واشنگشتان این دست وبازو قوی باشند بازوی قوی انگشتان قوی می خواهد اگر پنچه ها واشنگتان ضعیف باشد بازوی قوی به چه کار آید.. شما از پنجه واشنگشتان خود با خبرید سردار تمام امکانات در اختیار بازو(فرماندهان) قرار گرفته وهر روز قوی تر می شوند و بدون توجه به مچ و پنجه و انگشت که هر روز ضعیفتر می‌شود. این بازو ودست عاقبت روزی علیل خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1397/02/04
زنده باشن...مرد شریفی هستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج