باز کار تیم امید به دعوا می‌رسد؟
۷۰۸۹۱۴
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
۵۷۴۵ 
زلاتکو کرانچار دوباره جدی ترین گزینه برای هدایت تیم ملی امید ایران است.

خبرآنلاین: زلاتکو کرانچار دوباره جدی ترین گزینه برای هدایت تیم ملی امید ایران است.

 انتخاب سرمربی تیم امید برای آغاز فعالیت هایش ، همچنان در جریان است. تقریبا همه گزینه هایی که درباره شان گمانه زنی می شد ، از دور خارج شده اند. حمید استیلی مدیر این تیم شده است و می گویند قرار است این تیم به صورت کنتوراتی با هزینه هایی که از سوی دوستان متمول استیلی تامین می شود ف اداره شود. تقریبا چیزی شبیه به 4 سال قبل و مدلی که حبیب کاشانی انجامش داد.

عضو شورای شهری که بعد از ناکامی بزرگ امیدها گفت لیست ریز هزینه های تیم امید را اعلام می کند او که گفته بود شماره حسابی را به خیرین داده که پول های شان را آنجا می ریزند و آن پول ها مستقیم خرج امیدها می شود و آن وعده شفاف سازی هم البته عملی نشد و بعد هم همه یادشان رفت که اصلا وعده چه بوده و چه شده است و ماند کلی ابهام و یک درس که باید عبرت می شد. اینکه فدراسیون نباید تیم ملی امیدش را به کسی اجاره بدهد!

این بار البته تاج می گوید استیلی فقط نماینده او است و تیم را کنتورات نکرده. با این وجود یکباره و درحالی که مثلا کارلوس کی روش به صراحت درباره جواد نکونام برای امید ها حرف زده بود و گزیننه های جدی دیگری مثل پورموسوی فولاد ، یحیی گل محمدی . حتی علی کریمی نام شان وسط بود ، حالا باز زلاتکو کرانچار شده است گزینه اصلی تیم امید.

کرانچار که یک مربی بزرگ بین المللی است اما آخرین حضورش در سپاهان موفق نبوده است. کرانچار البته 4 سال قبل هم گزینه اصلی تیم امید بود و در لحظه آخر خط خورد.

کاشانی و خاکپور برای او چند روزی به قطر رفتند اما یکباره گودرزی وزیر وقت ورزش اعلام کرد حاضر نیست تیم ملی ایران در دوران او به دست یک مربی سپرده شود که دهانش از دو متری بودی زهرماری می دهد!

همان موضوع باعث شد خاکپور سرمربی امیدها شود حسرت نرفتن مان به المپیک هم 4 سال برای مان طولانی تر شد.

حالا باز دوباره انگار همان آش است و همان کاسه. کرانچار در رفتارهای زندگی شخصی اش تغییری نداشته و شاید بدتر هم شده باشد.

فدراسیون دوباره همچنان تنها آلترناتیوش استیلی است و زمانی است که زود دیر می شود!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج