میرلوحی: از تمام اجزای کابینه مطالبه‌گری کنیم
۷۱۱۹۲۲
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
۲۸۵۰ 
یک عضو اتحاد ملت گفت: فشارها را از روی رییس‌جمهور باید برداشت و از تمام اعضای کابینه بخواهیم تا به وعده‌های دولت دوازدهم عمل کنند.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو اتحاد ملت گفت: فشارها را از روی رییس‌جمهور باید برداشت و از تمام اعضای کابینه بخواهیم تا به وعده‌های دولت دوازدهم عمل کنند.

محمود میرلوحی گفت: من بارها پیش از این هم گفته‌ام که متاسفانه آقای روحانی در دولت تنها به صحنه می‌آید و تنها از شرایط دولت دفاع می‌کند و وزرا کنار ایشان نیستند، این در حالی است که جریان رقیب منسجم و محکم پشت یکدیگر قرار دارند.

وی در تصریح گفته‌های خود، یادآور شد: وقتی یک شخصی از جریان رقیب حرفی می‌زند رسانه‌هایشان فعال می‌شود، سخنرانانشان به سخنرانی ‌می‌پردازند، گاها تریبون‌های نماز جمعه و حتی رسانه ملی هم کنارشان قرار می‌گیرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین افزود: بارها در موضوعات مختلفی همچون حقوق شهروندی، برجام، فضای مجازی و امثال آن دیدیم که تنها رییس‌جمهور به میان آمده و یا فقط معاون اولش در صحنه حضور داشته است و از آن موضوعات دفاع کردند اما روال گذشته دولت‌ها و یا روال نهادهای دیگر مثل سپاه، بسیج و سایر قوا اینطور نیست.

وی ادامه داد: اگر وزرا به کمک رییس‌جمهور که منتخب مردم است نیایند کاری از پیش نمی‌رود. درست است که در حوزه‌های سیاسی رفتار ترامپ مزاحمتی شده است ، اما در دوران اوباما هم در عرصه سیاست خارجی عده‌ای رییس‌جمهور را تنها گذاشتند. در حوزه نفت و مسائل گمرکی و اقتصادی و همچنین بانک‌ها هم چنین اتفاق‌هایی افتاد.

میرلوحی اظهار کرد: لازم است تا تمام وزرا پایبند به شعارهای رییس‌جمهور در زمان انتخابات باشند و لازم است تا وقتی رییس‌جمهور در یک امری موضع‌گیری می‌کند برای اجرای آن تلاش کند. قوه مجریه نباید توسط اعضای خودش تنها باشد.

وی در پایان گفت: نباید در افکار عمومی به نظر برسد که روحانی تک‌خوان است در حالیکه جریان مقابل گویی با هم سرود دسته جمعی می‌خوانند. فشارها را از روی رییس‌جمهور باید برداشت و از تمام اعضای کابینه بخواهیم تا به وعده‌های دولت دوازدهم عمل کنند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1397/02/14
اخی بنازم خیلی دیگه تنها است تمام افرا ددور برشن اگر پاسخگو باشه من نامم عوض میکنم حالاانها مطالبه گرباشند مابیشتریم که چراسرسام میکنه دررابطه باقیمتها حرف زیاد برین همون قبلیرابخونید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج