ناصری: کابینه دوازدهم نیاز به یک جراحی بزرگ دارد
۷۱۱۹۳۹
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
۵۷۴۷
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب در خصوص انتقادات رئیس‌جمهور نسبت به برخی از مدیران و وزرا گفت: کابینه دوزادهم نیاز به یک جراحی بزرگ دارد تا امید و نشاط اجتماعی را به وجود بیاورد.

خبرگزاری ایلنا: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب در خصوص انتقادات رئیس‌جمهور نسبت به برخی از مدیران و وزرا گفت: کابینه دوزادهم نیاز به یک جراحی بزرگ دارد تا امید و نشاط اجتماعی را به وجود بیاورد.

عبدالله ناصری درباره انتقاد رئیس‌جمهور نسبت به برخی از مدیران و وزرا که روزه سکوت گرفته‌اند و در برخی مواقع حتی سخنان ناامیدکننده بر زبان می‌آورند و اینکه آیا این انتقادات می‌تواند زمینه‌ساز تغییرات در کابینه باشد،‌ گفت: تا حدودی می‌شود این تصور را داشت، البته رفتار ۵ سال گذشته آقای روحانی این را تأیید نمی‌کند زیرا چندین بار برخوردهایی را داشته اما اتفاقی نیفتاده است.

وی خاطرنشان کرد: جامعه انتظار تحول کم‌ هزینه که منجر به تحول،‌ نشاط اجتماعی و امید شود را دارد. باید یک جراحی قابل توجه در کابینه و مدیران در سطح ارشد اتفاق بیفتد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: اگر آقای روحانی این کار را انجام دهد علاوه بر اینکه آینده سیاسی ۳ ساله پیش روی دولت تقویت می‌شود به نقشش هم بسیار کمک می‌کند.

وی ادامه داد: اگر رئیس‌جهمور اقدامی غیر از این انجام دهد علاوه بر اینکه هزینه را برای خودش بالا برده نگاه منفی را هم تقویت می‌کند،‌ یک ناامیدی در سطوح مختلف جامعه؛ از نخبگان و الیت‌ها گرفته تا کارگران به وجود می‌آید که این برای آینده خوب نیست.

این فعال سیاسسی اصلاح‌طلب در خصوص فیلترینگ پیام ژ‌رسان تلگرام و منافات آن با حقوق شهروندی که رئیس‌جمهور در زمان مبارزات انتخاباتی وعده داده بود،‌ گفت: آقای روحانی به طور صریح می‌تواند در این باره سخن بگوید. معتقدم رئیس‌جمهور باید بگوید که این امر جمع‌بندی کل نظام و نوعی یک دستور بوده است.

ناصری ادامه داد: بعداز حوادث دی ماه بیان شد که تلگرام فیلتر شود،‌ رئیس‌جمهور باید این را صراحتا بیان کند.

وی خاطرنشان کرد:‌ این درست نیست که رئیس‌جمهور در ظاهر موضع جانبدارانه در این خصوص دارد اما خودش، معاون اول و یا سایر وزارتخانه‌ها کانال‌های خود را از این پیام‌رسان حذف می‌کنند و از پیام‌رسان‌های دیگری استفاده می‌کنند.

ناصری در خاتمه گفت: آقای روحانی با بیان واقعیت باید موضع خود را مشخص کند که موافق فیلترینگ است یا خیر.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
France
10:59 - 1397/02/14
راست میگه شکافش خیلی بزرگ شده دیگه گشادکرده‌بایدکش بدوزنند
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1397/02/14
باید وزرای آموزش و پرورش .و وزیر کار وزیر خارجه برن
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/02/14
جنآب ناصری کارازجراحی گذشته به تعویض عضو احتیاجه
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1397/02/14
لطفا وزیر بهداشت را اول جراحی کنید کلی وزارت بهداشت را برد زیر قرض وقوله وشکستهای سنگین مالی با ا ن طرح های مزخرف تحول سلامت واعتبار بخشی
Netherlands
13:27 - 1397/02/14
جراحی بکنند تا راه بیافتده طول می کشد
یک جوری بایستیبا داور دوا درمان بشه
چطوره
France
13:27 - 1397/02/14
کاربر ۱۲.۴۶ امیدوارم هیچ وقت گرفتار هزینه های سرسام آور دارو و درمان نشی که اگه شدی درک میکنی تنها کار مثبت دولت تو اون دوره همین طرح بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج