چهره‌های مشهوری که از ترامپ بیزارند
۷۱۲۵۰۹
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
۲۶۶۵۷
در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با تعدادی از سلبریتی های مشهوری که به طور علنی از دونالد ترامپ انتقاد کرده اند و سخنان آن ها در این مورد آشنا کنیم.

برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده در بیش از یک سالی که ریاست جمهوری ایالات متحده را بر عهده داشته بسیار جنجالی و پرحرف و حدیث بوده و بدون شک در این مدت کوتاه توانسته نام خود را به عنوان جنجالی ترین رییس جمهور تاریخ ایالات متحده در تاریخ ثبت نماید. سلبریتی های مشهور از تریبون های مختلف له یا علیه رییس جمهور خود صحبت کرده اند. اما تعداد کسانی که به تقبیح سیاست های دونالد ترامپ پرداخته اند بسیار بیشتر از کسانی است که از حامیان او به شمار می آیند. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با تعدادی از سلبریتی های مشهوری که به طور علنی از دونالد ترامپ انتقاد کرده اند و سخنان آن ها در این مورد آشنا کنیم.

جیمی کیمل

۱۰ سلبریتی مشهوری که به طور علنی از ترامپ انتقاد کرده اند

جیمی کیمل، مجری مشهوری که چند سال است مراسم اسکار را برگزار می کند در سپتامبر 2017 در یکی از برنامه های خود درباره دونالد ترامپ چنین گفت:" او دوست دارد اسمش روی چیزهای متعددی باشد: ساختمان ها، مشروبات الکلی، هر چیزی که فکرش را بکنید. در این شرایط او هر چیزی که به معنای خلاص شدن از دست طرح بیمه درمانی اوباما باشد را امضا می کند. برای راحت شدن از دست اوباماکر حاضر است چندین نسخه از قرآن چاپ بارنز اند نوبل را در فلوجه امضا کند. او تفاوت بین Medicare و Medicaidرا نمی داند؛ حتی به سختی می تواند بین ملانیا و ایوانکا تفاوت قایل شود".


مریل استریپ

۱۰ سلبریتی مشهوری که به طور علنی از ترامپ انتقاد کرده اند
مریل استریپ در مراسم گلدن گلوب  2017  چنین گفت:"امسال نقش آفرینی وجود داشت که مرا حیرت زده کرد. این نقش آفرینی در قلب من جای گرفت نه به این خاطر که نقش آفرینی خوبی بود بلکه به این دلیل که تاثیرگذار بوده و کار خود را انجام داد. این نقش آفرینی مخاطب مورد نظر خود را خنداند به نحوی که دندان هایشان کاملاً نمایان شد. این نقش آفرینی زمانی بود که شخصی که می خواهد پراحترام ترین صندلی این کشور را اشغال کند ادای یک گزارشگر معلول را درآورد؛ شخصی که توانایی، قدرت و ظرفیت واکنش نشان دادن به این عمل را ندارد.

وقتی آن را دیدم قلبم شکست. هنوز نمی توانم این موضوع را از سرم بیرون کنم زیرا این موضوع در یک فیلم اتفاق نیفتاد و در زندگی واقعی بود. و این غریزه برای تحقیر، وقتی که توسط کسی در یک جایگاه عمومی مدلسازی می شود، توسط کسی بسیار قدرتمند انجام می گیرد، وارد زندگی هر کسی خواهد شد زیرا به دیگران اجازه می دهد که کار مشابهی انجام دهند. بی احترامی کردن به معنای دعوت به بی احترامی کردن است. خشونت باعث بروز خشونت خواهد شد. وقتی که افراد دارای قدرت از جایگاه خود برای اذیت و آزار دیگران استفاده می کنند، همه ما بازنده ایم".


 کریسی تیگن

۱۰ سلبریتی مشهوری که به طور علنی از ترامپ انتقاد کرده اند
کریسی تیگن در مصاحبه ای با روزنامه یو اس اَی تودی در فوریه 2017 در مورد دونالد ترامپ چنین گفت:" من همیشه یکی از کسانی بوده ام که از دونالد ترامپ بیزار بوده است (برای مدت خیلی طولانی). اکنون حدود 5 تا 7 سال است که از او انتقاد می کنم. این کار را تا همیشه ادامه خواهم داد و به آن افتخار می کنم. نمی توانم باور کنم کسی بتواند این کار را تمام روز، هر روز انجام دهد و رییس جمهور باقی بماند. اگر در 4 سال آینده به طور ناگهانی مفقود شدم نباید تعجب کرد".


جورج کلونی

۱۰ سلبریتی مشهوری که به طور علنی از ترامپ انتقاد کرده اند
جورج کلونی در مصاحبه با روزنامه یو اس اَی تودی در آگوست 2017 در مورد دونالد ترامپ چنین گفت:" روز به روز بیشتر آشکار می شود که این مرد برای رییس جمهور آمریکا بودن ناتوان و نالایق است. خبر خوب این است که دیگر موسسات ما- یعنی رسانه ها، بالاخره، و قضات و سناتورها- نشان داده اند که این مملکت به راه خود ادامه خواهد داد. هنوز کسانی برای بررسی اوضاع و ایجاد تعادل وجود دارند".


رابرت دنیرو

۱۰ سلبریتی مشهوری که به طور علنی از ترامپ انتقاد کرده اند
رابرت دنیرو بازیگر افسانه ای هالیوود در مصاحبه با مجلله ددلاین چنین گفت:" اگر او باهوش بود، خیلی بیشتر از این خطرناک می بود. همین حالا هم به اندازه کافی خطرناک هست. او وحشتناک است و یک نژادپرست پرسروصدا که بر وحشتناک بودن او می افزاید، و این خوب است که این کار او باعث می شود خودش را غرق کند... در حال حاضر ما با یک بحران در کشور با وجود این نادان مواجه هستیم، کسی که نباید هیچوقت به مقامی که الان در آن قرار دارد می رسید".


مایلی سایروس

۱۰ سلبریتی مشهوری که به طور علنی از ترامپ انتقاد کرده اند
مایلی سایروس پس از این که در سپتامبر 2017 از او پرسیده شد که چرا بعد از انتخاب شدن ترامپ به عنوان رییس جمهور، قصد ترک این کشور را ندارد چنین گفت:" من به هیچ وجه ازاین کشور نخواهم رفت، این کار احمقانه و بی معنی است. زیرا وقتی می خواهم از این کشور بروم فکر می کنم حرف خوبی دارم که به کشورم بزنم. باور کنید هر روز در حساب اینستاگرامم می بینم که می گویند: به همین زودی ها از کشور برو! کی می خواهی از اینجا بروی؟. خب این موضوع نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت. آیا واقعاً مهم است که من کجا باشم؟ زیرا هر کجا که باشم صدای لعنتی من شنیده خواهد شد و من کاری می کنم که صدایم شنیده شود".


مدونا

۱۰ سلبریتی مشهوری که به طور علنی از ترامپ انتقاد کرده اند
مدونا، اسطوره پاپ ایالات متحده در مورد دونالد ترامپ چنین گفت:" من به خواب رفتم و از آن شب، هر صبح بلند می شوم و حسی را دارم که انگار با کسی قطع رابطه کرده ام که به سختی قلب مرا شکسته است. بیدار می شوی و برای یک لحظه فقط خودت هستی و سپس با خود می گویی: اوه، شخصی که او را بیش از هر کسی دوست داشتم همین الان قلب مرا شکست، و من احساس نابودی و ویرانی می کنم انگار که چیزی برایم باقی نمانده . بلند می شوم و با خود می گویم: یک لحظه صبر کن. دونالد ترامپ رییس جمهور است. این یک کابوس نیست. این اتفاق واقعاً رخ داده است. این موضوع مانند این است که عشقت تو را رها کند و دچار کابوس هم بشوی".


شکیرا

۱۰ سلبریتی مشهوری که به طور علنی از ترامپ انتقاد کرده اند
وی در واکنش به صدور فرمان جلوگیری از ورود مسلمانان به ایالات متحده توسط دونالد ترامپ چنین نوشت:" ما باید بسیار هوشیار باشیم و نگذاریم تعصب و تنفر وارد جریان اصلی زندگیمان شود یا در نقاب «حفاظت از مردممان» منطقی انگاشته شود. اگر ما هدف قرار گرفتن کورکورانه مسلمانان را بپذیریم، باید بدانیم که خیلی زود نوبت به دیگر اقلیت ها خواهد رسید؛ خواه با بستن مرزها به روی دیگر گروه های به اصطلاح «خطرناک» باشد، خواه با پایمال کردن حقوق انسانی آن ها به روش های دیگر. ما نباید جوامع را تفکیک کنیم و بر اساس نژاد، مرتبه اجتماعی یا دین بین آن ها تفاوت قایل شویم زیرا بر اساس قانون اساسی، تمام این ماجراها با حقوق آن ها به عنوان شهروند این کشور در تضاد است. هر کسی که به ایالات متحده می رود و انتخاب می کند که پرچم این کشور را برافرازد و این اصول را بپذیرد باید جزو «مردم ما» انگاشته شود".

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 32
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
10:24 - 1397/02/18
البته اكثرشون نگاه انتقادي دارند نه تنفر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
اینجا ولی انتقاد از مسئولین رده بالا باعث سانسور واذیت است ...
United Kingdom
10:36 - 1397/02/18
فعلا که ترامپ بدجوری داره بعضیا رو میسوزونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
اره ... بالاخره هر ادم موفقی بک سری مخالف هایی دارن وگرنه که موفق نمیشدن
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1397/02/18
این حرفها قابل احترام اند ،اما به جایی نمی رسند ،مردم آمریکا با جنگ های کشورشان علیه دیگر کشورها مخالف اند اما نتیجه ؟؟؟
با آزادی سلاح در مدارس مخالف اند اما فایده نداشته ،

مردم فرانسه هم با آزادی هم جنسگرایی مخالفت شدید کردند اما ؟؟؟!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
شما آمريكايي ها رو نميشناسين خيلياشون با جنگ موافقند حاضرند تمام دنيا رو ويران كنن تا امنيت خودشون حفظ بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
این یعنی دموکراسی سطحی و ظاهری غربی که یه عده تو کشورهای دیگه سنگش را به سینه میزنن و بیخبرن که مبنای ایدئولوژیک اینطور دموکراسیها از دیکتاتوری هم کثیفتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
اتفاقا جالبه که مردم آمریکا هر وقت چیزی رو خواستن با ممارست در اعتراضات بهش رسیدن. از تساوی نژادی بگیر تا حق رای. همیشه اعتراضاتشون بعد از چند سال جواب داده(طبییعیم هست که فقط با یکی دو بار اعتراض چیزی عوض نشه)

راستی مردم فرانسه ام خیلیاشون موافق آزادی همجنسگرایی بودن. کلا دموکراسی یعنی اینکه منافع همه گروه ها و اقلیتها تامین شه؛تو دموکراسی یه گروه حق ندارن آزادیای گروه دیگه رو سلب کنن. منافع همه باید تامین شه
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1397/02/18
باز خدا پدر رسانه ها و پلیس آنجا را بیامرزه که اینها با این جسارت و شهامت ابراز تنفر و انزجار می کنند . اینجا چی ؟ کسی جرات اعتراض !!!! ببخشید حتی انتقاد را نداره چه برسه به................................
آنجا آمریکاست مهد آزادی به تمامی معنای آن ..... در موردی موجه آزادی بیان ............
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
پس این همه بیانیه و شکوائیه تو اینستاگرام هنرمندهای ما چیه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
اونجا همیشه خدا مردم در حال اعتصاب و اعتراضن. هیچکس از اعتراض نمیترسه و مردم وظیفه خودشون میدونن برای اصلاح جامعه به تصمیمات غلط مسوولانشون اعتراض کنن. واقعا باید قدر نعمت بزرگ آزادی رو بدونن.
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1397/02/18
جيمي كيمل تو يكي ديگه خفه شو اصلا حيف اسم قرآن كه توو دهن توو بچرخه
پاسخ ها
یلدا1
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
الان چرا اینو گفیتی
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1397/02/18
کاش هنرمندان کشور ما ( به اصطلاح هنرمند) اینطور بودن...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
قضیه اینه که خیلیاشون هستن مثل پرویزپرستویی؛ مهراب قاسمخانیو.... ولی تعداد زیادی از مردممون هنوز انقدر بی فرهنگن که میگن سلبریتیا نباید تو مسایل سیاسی اجتماعی اظهار نظر کنن!نمیفهمن که همه مردم وظیفه دان اعتراض کنن به مشکلات و نابسامانیا!
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1397/02/18
حرفای شکیرا رو دوست داشتم
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1397/02/18
یه لیستی از ایرانی های عاشق ترامپ تهیه کنید
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1397/02/18
شكيرا اصالت لبناني داره؟
United Kingdom
19:49 - 1397/02/18
کیتی پری هم واقعا از ترامپ بدش میاد کسایی مثل هری استایلز زین یا تیلورم از ترامپ خوششون نمیاد
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1397/02/18
تو فک کردی منـ بازارمـ :)
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1397/02/18
مریل استریپو نیگا لباس گل گلی تنش کردین خخخ
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1397/02/18
فعلا ک نرخ بیکاری امریکا رو به پایین ترین حد تو بیست سال اخیر رسوند . ارزش این کار رو ملت ما خوب میدونن چون اکثرشون ی آینه دق بنام جوان بیکار تو خونشون دارن
United Arab Emirates
07:32 - 1397/02/19
خوبه که ترامپ با همه حماقتش، اینقدر به عقاید دیگران احترام میذاره که این افراد راحت نظرشونو میگن. اگر بعضی جاهای دیگه که خیلی هم ادعا می کنن بود، همه رو یهو بازداشت می کردن و سر به نیست می شدن و خانواده هاشون باید دربدر دنبالشون می گشتن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
افرین
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1397/02/19
در واقع تو غرب میگن ،هر چی دل ات می خواد بگو آزادی اما آنچه ما صلاح بدونیم انجام میدیم .


بحث اینجاست مگه قشر هنر پیشه و خواننده عقل کل اند مگه از مردم بیشتر می فهمن تازه خیلی هاشون مشکل اخلاقی دارند ،هر کسی که نمی تونه به مردم خط فکری بده .

بعدم اصلا حاضر نیستن وارد سیاست بشن چون به ضررشونه آسون ترین کار رو انتخاب کردن .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
احسنت
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/02/28
اگه جای ما بودن چیکار میکردن
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1397/03/31
جانی دپ رو ننوشتین
جانی تو یکی از تور هاش به فن ها گفت :اخرین باری که ی بازیگر رییس جمهور رو ترور کرد کی بود؟
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1397/11/16
باتیستا ستاره سابق دبلیو دبلیو ای و بازیگر مشهور هالیوودی هم از ترامپ بدش می آد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج