انتقاد مربی تیم ملی کشتی از صالحی
۷۱۲۵۱
۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۳
۲۶۵۷
مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران از بی‌توجهی سرپرست وزارت ورزش و جوانان نسبت به کشتی‌گیران انتقاد کرد.
ایسنا: مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران از بی‌توجهی سرپرست وزارت ورزش و جوانان نسبت به کشتی‌گیران انتقاد کرد.

علیرضا رضایی درباره ناراحتی کشتی‌گیران از بی‌توجهی مسئولان وزارت ورزش و جوانان به کشتی و توجه به سایر ورزش‌ها، اظهار کرد: بچه‌ها واقعا ناراحت هستند و دلشان شکسته است. ما بعد از 48 سال خارج از خانه قهرمان جهان شدیم، اما در این مدت کمترین توجه و احترام به ما گذاشته شد.

وی افزود: مسئولان حتی از استقبال هم دریغ کردند که این جای تاسف دارد. من از آقای صالحی امیری تعجب می‌کنم. کار والیبالیست‌ها با ارزش بوده که قهرمان آسیا شدند، اما کشتی هم قهرمان جهان شد و هر قهرمانی جایگاه خودش را دارد. برای کشتی گفتند که احساسی تصمیم نمی‌گیریم، اما به استقبال تیم والیبال رفتند.

دارنده مدال المپیک آتن، ادامه داد: کشتی با آن شرایط سخت و بدون امکانات قهرمان شد، اگر ما در همان زمان اردو را رها می‌کردیم شاید شرایط فرق می‌کرد. انگار دفعه بعد باید در مریخ قهرمان شویم تا به ما هم توجه کنند.

وی همچنین درباره صحبت‌های کشتی‌گیران مبنی بر حاضر نشدن در سایر رقابت‌ها ، تصریح کرد: دل کشتی‌گیران شکسته است. البته این تهدید قشنگ نیست، ولی باید به کشتی‌گیران هم حق داد. نزدیک بازی‌های آسیایی و المپیک که می شویم باز هم از کشتی توقع دارند که مدال بگیرد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان این که مربیان کشتی هم ناراحت هستند،‌ اضافه کرد: مربیان هفت ماه است، حق نگرفته‌اند. آن هم حقوق دو میلیون تومانی که در قبال حقوق سایر ورزش‌ها هیچ چیز نیست. مربیان کشتی از ابتدا هم جایگاهی نداشته‌اند و پست‌ترین جایگاه به آنها اختصاص دارد.

علیرضا رضایی در پایان، اظهار کرد: با برخورد خوبی که قبل از اعزام به رقابت‌های جهانی دیدیم. از سرپرست وزارت ورزش و جوانان انتظار بیشتری داشتیم، ولی واقعا به کشتی بی‌احترامی و احجاف شده است. اهالی کشتی هم بچه‌های همین کشور هستند که به آنها بی‌توجهی می‌کرد. انگار قهرمان شدن وظیفه همیشگی کشتی شده و به همین دلیل به آن توجهی نمی‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج