اکران فیلم توقیف‌شده فرمان‌آرا بعد از ۵ سال
۷۲۴۳۶۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
۳۴۲۹ 
غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش، در تازه‌ترین صحبت‌های خود از مصوبات جلسه دوشنبه، هفتم خرداد، خبر داده است.

روزنامه شرق: غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش، در تازه‌ترین صحبت‌های خود از مصوبات جلسه دوشنبه، هفتم خرداد، خبر داده است. او به ایسنا از قرارداد فیلم «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی برای اکران پس از فیلم «سهیلا شماره ۱۷» در پردیس کورش گفت و بنا بر گفته او قرارداد فیلم «دلم می‌خواد» بهمن فرمان‌آرا هم برای نمایش در سرگروه زندگی پس از «ناخواسته» به ثبت رسیده است.

اکران فیلم توقیف‌شده فرمان‌آرا بعد از ۵ سال

خبر نمایش فیلم «دلم می‌خواد» فرمان‌آرا بعد از پنج سال از زمان ساخت، خبر خوشحال‌کننده‌ای است؛ فیلمی که در این سال‌ها در فهرست فیلم‌های توقیفی بود و حالا بعد از پشت‌سرگذاشتن چالش‌های تعیین‌تکلیف فیلم‌های توقیفی راهی به اکران پیدا کرده است.

هرچند که نمایش فیلم «عصبانی نیستم» در هفته‌های گذشته طلسم نمایش فیلم‌های توقیفی را شکست، اما بسیاری منتظر اتفاقات خوبی از این دست هستند. بهمن فرمان‌آرا در این فیلم دوباره با امید سهرابی به‌عنوان نویسنده همکاری کرده است. داستان فیلم درباره بهرام فرزانه نویسنده‌ای است که مدت‌هاست نمی‌تواند داستان بنویسد. ناگهان بر اثر یک تصادف اتومبیل، آهنگی در ذهنش تکرار می‌شود که او را به رقص می‌آورد. همین اتفاق شوق نوشتن را در او برمی‌انگیزد رضا کیانیان، مهناز افشار و محمدرضا گلزار بازیگران این فیلم هستند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج