ادعاهای افشاگر سعودی درباره وضعیت بن سلمان
۷۲۴۶۱۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳
۱۶۲۳۰ 
افشا کننده اسرار آل‌سعود، در تازه‌ترین اظهارات خود مدعی شد که غیبت مشکوک «ولی‌عهد سعودی» برنامه‌ریزی‌شده بوده و برای شناسایی عموزاده‌های مخالفش صورت گرفته است.

خبرگزاری فارس: در حالی که وضعیت و سرنوشت «محمد بن سلمان»، ولی‌عهد سعودی همچنان در هاله‌ای از ابهام است، «مجتهد» که پیشتر در مواردی اخبار محرمانه خاندان سعودی را افشا کرده، می‌گوید غیبت او تعمدی است.

او امروز (سه‌شنبه) در حساب توییتری خود نوشت که «بن‌سلمان» از زمانی که ناپدید شده، در حال خوشگذرانی در کشتی تفریحی خود در دریای سرخ است و گاهی به یکی از قصرهای ساحلی می‌رود.

مجتهد می‌گوید ولی‌عهد سعودی در این مدت با مقام‌های رژیم صهیونیستی در این کشتی دیدار کرده و تمامی اوامر مربوط به بازداشت‌های اخیر و تکذیب اظهارات رئیس‌جمهوری فرانسه را از کشتی تفریحی خود صادر کرده است.

او مدعی است که بن‌سلمان چند روز پیش در کاخی واقع در منطقه «رابغ» بوده، اما نمی‌توان زخمی‌شدن او در حادثه «الخزامی» را تأیید یا تکذیب کرد.

۲۱ ماه آوریل کاخ پادشاهی در شهر ریاض، پایتخت سعودی شاهد تیراندازی به مدت چند ساعت بود که برخی در آن موقع از احتمال زخمی‌شدن ولی‌عهد سعودی خبر داده بودند و بعد از این حادثه بود که غیبت مشکوک بن‌سلمان شروع شد.

مجتهد نوشت: «افراد نزدیک به ولی‌عهد سعودی و یا کسانی که با او در ارتباط هستند، می‌گویند که او عمداً بعد از حادثه تیراندازی از انظار ناپدید شده تا این گونه وانمود شود که او مرده یا زخمی شده است تا از این طریق پسرعموهایش که به دنبال کودتا علیه او بودند، علیه او دست به تحرکاتی زده و او بتواند با شناسایی این افراد، آن‌ها را از سر راه خود بردارد.»

ولی‌عهد سعودی پیش از حادثه تیراندازی مذکور با وعده‌های تغییر و ایجاد اصلاحات خود در صدر رسانه‌ها بود ولی تداوم غیبت مشکوک او باعث ایجاد گمانه‌زنی‌های گوناگون در مورد وضعیت او شده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط