ترس مقامات اسرائیل از حملات حماس
۷۲۵۴۳۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
۴۱۶۵
شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی اذعان کرد که جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی فلسطین پیروز شدند و شهرک نشینان صهیونیست را وادار کردند که به پناهگاه بروند.

تسنیم نوشت: شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی اذعان کرد که جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی فلسطین پیروز شدند و شهرک نشینان صهیونیست را وادار کردند که به پناهگاه بروند.

این شبکه درباره تحولات اخیر نوار غزه و حمله موشکی تلافی‌جویانه نیروهای مقاومت فلسطین به شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه گفت: جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی پیروزی و دستاوردی را در آگاهی بخشی فلسطینی‌ها به ثبت رساندند.

این شبکه افزود: غزه مرحله موفقیتی را به اجرا درآورد، زیرا آسیب غزه (در تحولات اخیر) در حد صفر بود و در مقابل، ساکنان شهرک‌‌ها در جنوب (فلسطین اشغالی) را وادار کرد تا به پناهگاه‌ها بروند.

شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی در اشاره به توسل این رژیم به کشور مصر برای آرام کردن اوضاع پرتنش نوار غزه با فلسطین اشغالی و برتری موقعیت مقاومت فلسطین تصریح کرد: این اسرائیل بود که به مصر (برای آرام کردن اوضاع) متوسل شد.

پایگاه مشهور "والا" رژیم صهیونیستی نیز نوشت: ارتش اسرائیل چه بسا آرامش را بعد از گلوله باران نوار غزه برقرار کرد، اما این امر به قدرت بازدارندگی اسرائیل آسیب وارد کرد.

مبارزان فلسطینی اخیرا در پاسخ به کشتار اخیر رژیم صهیونیستی در منطقه نوار غزه شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف این منطقه را با موشک و خمپاره هدف قرار دادند که به گفته صهیونیست‌ها سبب خسارت‌های زیاد، زخمی شدن یک شهرک نشین و رفتن آنها به پناهگاه‌ها شد.

در مقابل، واحدهای توپخانه و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطق مختلف نوار غزه را هدف قرار دادند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1397/03/10
درودخدابررزمندگان مظلوم جبهه مقاومت درسرتاسرجهان.
France
15:34 - 1397/03/10
واقعا اعتماد به نفستان ما رو کشته ،۱۶۰کشته در برابر ۱زخمی انوقت اسراییل میترسه ؟عجب
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1397/03/10
درود بر رزمندگان حماس و جهاداسلامی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج