۷۲۵۶۷۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
۹۲۵۸
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با رد شایعات مطرح شده در زمینه اینکه نصب تجهیزات جدید به سهمیه بندی بنزین یا افزایش قیمت سوخت ربط دارد گفت: اقدامات انجام شده هیچ ربطی به افزایش قیمت یا سهمیه بندی بنزین ندارد و تنها برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان انجام می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: از این پس تمامی نازل‌ها به سیستم توزیع سوخت و پرداخت همزمان مجهز می‌شود که شهروندان می‌توانند از طریق خدمات بدون کارت و یا با وارد کردن کارت‌های بانکی خود و حتی از طریق موبایل پرداخت‌های خود را انجام دهند.

سید محمدرضا موسوی خواه گفت: این تجهیزات جدید لمسی بوده و صفحه نمایشگر بزرگتری دارد و از نظر حجم حافظه نیز چند برابر کارتخوان‌های قدیمی است و ضمن آنکه امنیت بالایی دارد می‌توان توزیع سوخت و پرداخت را بصورت همزمان انجام دهند.

وی با بیان اینکه نصب تجهیزات استفاده از کارت سوخت در جایگاه‌های عرضه آغاز شده است، گفت: تا یکماه دیگر استفاده از سری اول این تجهیزات آغاز خواهد شد و در یک بازه زمانی مشخص تمامی جایگاه‌های سوخت کشور به این تجهیزات مجهز خواهد شد.

وی با بیان اینکه فناوری‌های نصب شده بر روی کارت خوان‌های جدید قابلیت توزیع سوخت و انجام عملیات‌های بانکی را دارا است گفت: از این پس تمامی نازل‌ها به سیستم توزیع سوخت و پرداخت همزمان مجهز می‌شود که شهروندان می‌توانند از طریق خدمات بدون کارت و یا با وارد کردن کارت‌های بانکی خود و حتی از طریق موبایل پرداخت‌های خود را انجام دهند.

وی با تاکید بر اینکه با استفاده از سیستم‌های جدید مردم نیاز خواهند داشت از کارت‌های شخصی خود استفاده کنند گفت: ما مصمم هستیم تا به سمتی برویم که مردم از کارت‌های شخصی خود استفاده کنند چرا که استفاده از کارت‌های شخصی می‌تواند اطلاعات آمار مدیریتی خوبی در خصوص مدل خودرو‌ها، میزان سوخت مصرفی و حتی میزان مصرف در صد کیلومتر را در اختیار ما قرار دهد که پایه اطلاعات آماری کشور خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه تمام خودرو‌ها در حال حاضر کارت سوخت دارند گفت: اگر کسی کارت سوختش را گم کرده باشد می‌تواند با مراجعه به دفاتر پست و پلیس +10 کارت المثنی خود را پی گیری کند.

وی با تاکید بر اینکه کارت‌های سوخت هیچ تغییری نمی‌کند افزود: اگر کسی رمز کارتش را فراموش کرده باشد در ابتدای اجرای این طرح تجهیزاتی در جایگاه‌ها نصب خواهد شد تا شهروندان بتوانند رمز خود را بازیابی کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه از آغاز اجرای این طرح کارت سوخت موجود در جایگاه‌ها نیز فعال خواهد بود گفت: مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند و تا مدتی کارت‌های سوخت جایگاه داران همچنان فعال خواهد بود تا مشکلی برای شهروندان پیش نیاید.

وی با رد شایعات مطرح شده در زمینه اینکه نصب تجهیزات جدید به سهمیه بندی بنزین یا افزایش قیمت سوخت ربط دارد گفت: اقدامات انجام شده هیچ ربطی به افزایش قیمت یا سهمیه بندی بنزین ندارد و تنها برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان انجام می‌شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:42 - 1397/03/11
بله تجهیز جایگاههای سوخت به دستگاههای کارت خوان نسل جدید هیچ ربطی به سهمیه بندی بنزین ندارد اما تجربه ثابت کرده این گونه اخبار،اول شایعه میشود بعد تکذیب و سپس تایید و اجرا میگردد.
Iran, Islamic Republic of
05:46 - 1397/03/11
البته ملت ایران دراین چهل سال گذشته فهمیده که هرچیزی که مسؤلین مربوطه شایعه بدونن بزودی محقق میشه
Iran, Islamic Republic of
06:09 - 1397/03/11
قشنگ معلومه دارین زمینه چینی میکنین برای سهمیه بندی بنزین والا این تجهیزات کارت سوخت که به قول خودتون میلیاردی هزینه داره چرا باید اجرا بشه خدا شاهده با سهمیه بندی بنزینه که هدف از سهمیه بندی گرون کردنه بنزینه قشنگ دارین کمر مردم و خورد میکنین
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1397/03/11
خوب پس قطعا قراره گرون بشه. چهل سال زندگي تو اين مملكت نشون داده هرچي تكذيب ميشه يعني حتما قراره اتفاق بيفته.
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1397/03/11
مسءولان ک فقط دروغ میگویند..اول تکدیب میکنند بعد کم کم قبول مبکنند....خدابی کدوم گرونی را تا به حال تکذیب نکردند...
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1397/03/11
مردم هیچگونه اعتمادی به مسءولان ندارند...چون با مردم صادق نیستند
Germany
09:27 - 1397/03/11
بحث کارتی کردن رو مطرح کردن .
یعنی سهمیه بندی . بمعنی دو نرخی کردن .
امیدوارم دولت عاقل باشه و همین نرخ و به طور آزاد را ادامه بده . برای دولت کاری ندارم .
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1397/03/11
اول شایعه بعدا واقعیت پیدا می کند فعلا در حد بار گذاری است
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1397/03/11
اول تکذیب شایعه بعد افزایش این سیاست دولت است
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1397/03/11
همیشه اول شایعه میکنید
کارت سوخت و...
بعدم بنزین گرون میشه

بنزین صد تومانی رسیده کجا


قابل توجه کسانی که میگن بنزین تو ایران ارزان هست
و با اروپا آمریکا و کشورهای عربی مقایسه میکنن

واحد پول اونا ریال نیست

ولی ما با ریال حقوق میگیریم با دلار می خریم

هیچ جای دنیا این نیست


بدون سانسور نمایش بده
Germany
10:37 - 1397/03/11
اصلا نگران نباشید گرون میشه اینقدر از این تکذبیه های دروغین از دولتمردان شنیدیم که دیگه میدونیم اول تکذیب میکنن بعد تثبیت میکنن بعد اجرا میکنن کلا میکنن !!البته گرونی رو
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1397/03/11
ازین تکذیب شدها زیاد دیدیم دو روز دیگه معلوم میشه.اصلا کلا یه شگرده هو میندازن بعد ذهنها رو آماده میکنن ببینن شرایط چطوره اگه عکس العمل داشت که میگن شایعه بود اگه نداشت یا علی بزن بریم.
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1397/03/11
اول تکذیب بعد تایید
شکی نیست دیگه که بنزیین گرون خواهد شد
اول توی گوش مردم میخونند بعد که اماده شدند یدفعه نرخ بنزین رو راحت بالا میبرند
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1397/03/11
بنزین و سوخت را گران نکردند ولی از جاهای دیگه دارن گرون میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج