نوبخت: اعتبارات عمرانی امسال افزایش یافت
۷۲۷۱۳۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
۳۵۹۲
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در سال گذشته ۷۰ هزار میلیارد تومان برای توسعه و امور عمرانی هزینه شد گفت: در سال‌ جاری رقم اعتبارات عمرانی به ۱۲۶ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در سال گذشته ۷۰ هزار میلیارد تومان برای توسعه و امور عمرانی هزینه شد گفت: در سال‌ جاری رقم اعتبارات عمرانی به ۱۲۶ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

 آیین تودیع و معارفه رئیس امور نظام فنی و اجرایی مشاوران و پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس این سازمان و با شرکت مدیران و کارشناسان معاونت فنی، زیربنایی و تولیدی در محل سازمان مذکور برگزار شد.

نوبخت با بیان اینکه در سال ۱۳۹۶ مبلغ ۳۸۶ هزار میلیارد تومان برای مصارف عمومی و ۷۰ هزار میلیارد تومان برای توسعه و امور عمرانی هزینه شد گفت: در سال‌جاری رقم اعتبارات عمرانی به ۱۲۶ هزار میلیارد تومان افزایش یافت و امیدواریم با همکاری نظام بانکی بتوانیم در این زمینه شاهد موفقیت قابل توجهی باشیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه اظهارات خود گفت: ۲ ماه نخست امسال بالغ بر ۲۸ هزار میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی تخصیص داده شده و مقایسه عملکرد با سال گذشته، گویای رشد قابل توجه در این زمینه بوده است.

نوبخت همچنین با اشاره به اهمیت امور نظام فنی اجرایی تصریح کرد: حضور من در جلسه تودیع و معارفه رئیس این نظام بیانگر این موضوع است که مواریث گذشته برای ما بسیار اهمیت دارد و توسعه کشور منوط به انجام بهتر فعالیت‌ها در زمینه امور نظام فنی اجرایی است.

وی تأکید کرد: در واقع بسترسازی اصلی توسعه کشور موکول به فعالیت بهتر نظام فنی اجرایی است و ما موظف هستیم از تجارب ارزشمند مدیران قبلی در این حوزه و حوزه‌های دیگر نهایت استفاده را داشته باشیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تکریم و تجلیل خدمات مهندس غلامحسین حمزه‌مصطفوی رئیس قبلی امور نظام فنی اجرایی مشاوران و پیمانکاران این سازمان گفت: با توجه به بازنشستگی ایشان و تأکید بر این که ایشان نیروی مجرب، ارزشمند و امانت‌داری تلقی می‌شوند، امیدواریم بتوانیم از دانش و بینش و تجربه‌شان استفاده کنیم.

نوبخت در ادامه افزود: دکتر سید جواد قانع‌فر به عنوان رئیس جدید امور نظام فنی اجرایی، مشاورین و پیمانکاران انسانی فهیم، پاکدست و توانمند هستند و مدتی به عنوان معاون این حوزه مشغول بوده‌اند و امیدوارم مجموعه همکاران این حوزه، ایشان را کمک کنند تا در ادامه راه موفق شوند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1397/03/14
منظورتون عمران ایرانه یا عمران خودتونو وخانوادتون آقایون
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1397/03/14
خوشبحاله پیمانکارا شد دیگه
دور هم پولا رو بزنیدش رگ حال بیاید
اونهمه پول 126 هزار میلیارد تومان
فقط تو رو خدا ازتون خواهش میکنیم مواظب اختلاسی ها باشید زودتر شناساییشون کنید وگرنه حداقا 26 هزارش رفته کانادا
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1397/03/14
آقای نوبخت پول اعتبارات عمرانی یا وعده های اعتبارات؟
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1397/03/14
منظورش اعتبار عمرانی اقا زاده هاشونه برا واردات و صادرات .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج