شعار «وطن‌فروش» علیه صالحی، زننده است
۷۲۹۳۸۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۳
۷۵۷۱
حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر، عضو جامعه روحانیت مبارز درباره حمله برخی تندروها به رییس سازمان انرژی اتمی در روز قدس می گوید: گناه، خطا و اشتباه است که با خدمتگزاران نظام این گونه برخورد کنیم. این کار سخیف و زشت، بی توجهی به مصالح نظام و محکوم است. حتی اگر هم انتقاد یا حرفی دارند، جای آن در راهپیمایی نیست.

پایگاه خبری انتخاب: حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر، عضو جامعه روحانیت مبارز درباره حمله برخی تندروها به رییس سازمان انرژی اتمی در روز قدس می گوید: گناه، خطا و اشتباه است که با خدمتگزاران نظام این گونه برخورد کنیم. این کار سخیف و زشت، بی توجهی به مصالح نظام و محکوم است. حتی اگر هم انتقاد یا حرفی دارند، جای آن در راهپیمایی نیست.

رهبر در گفت و گو با خبرنگار، درباره حمله برخی تندروها به علی اکبر صالحی در راهپیمایی روز قدس گفت: این اقدامات از طرف هر شخص یا جریانی باشد، اشتباه و نوعی فضا دادن به دشمن است.

او درباره تبدیل حرکات مشابه به یک رویه در مراسم هایی مانند روز قدس، گفت: سال گذشته نیز نسبت به یکی از شخصیت ها، این اتفاقات رخ داده بود. با اینکه کسانی که این رفتارها را انجام می دهند در مقایسه با راهپیمایان در تهران و در کشور، جماعتی حساب نمی‌شوند، اما در هر صورت، این اقدامات تندروی و جاهلانه است و اگر هدایت شده از طرف بیگانه نباشد، قطعا فضا دادن به بیگانه است.

صالحی از نیروهای اصیل نظام به شمار می‌رود؛ کلمه «وطن‌فروش» برای او، تعبیر زشت و زننده‌ای است / حمله به شخصیت ها در راهپیمایی روز قدس، «گناه، سخیف، زشت، تندروانه و جاهلانه» است / سیاست های نظام تصمیم یک نفر نیست؛ صالحی و ظریف وظایف قانون خود را انجام می دهند

او با بیان اینکه مسئولین ما مانند آقایان صالحی و ظریف وظایف قانونی خود را انجام می دهند گفت: سیاست های نظام تصمیم یک نفر نیست؛ کشور مجلس، شورای عالی امنیت ملی و مقامات عالیه دارد و سیاستگذاری ها توسط همه نهادهای مرتبط انجام می شود.

این عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: از طرف دیگر، مسائل اینچنینی، مسائلی نیستند که ده یا 20 نفر معترض بخواهند درباره آن نظر بدهند. گفت و گو درباره برجام، دستور توقف یا دستورهای دیگر توسط مجموعه نظام صورت می گیرد. در همین موضوع اخیر درباره سازمان انرژی هسته ای، آقا فرمودند بروید و اقدام کنید.

رهبر افزود: گناه، خطا و اشتباه است که با خدمتگزاران نظام این گونه برخورد کنیم. این کار سخیف و زشت، بی توجهی به مصالح نظام و محکوم است. حتی اگر هم انتقاد یا حرفی دارند، جای این انتقاد در راهپیمایی نیست.

او ادامه داد: آقای صالحی، فردی خدمتگزار و شناخته شده و از نیروهای اصیل نظام است و خدمات زیادی چه در زمانی که وزیر خارجه بوده و چه در مقاطعی که رییس سازمان انرژی اتمی بوده انجام داده است؛ کلمه «وطن فروش» برای ایشان، تعبیر زشت، زننده و غیرقابل قبولی است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1397/03/20
وطن فروش واقعی دلواپس ها هستند که منافع ملی سرشان نمی شده
Iran, Islamic Republic of
02:10 - 1397/03/20
اینهارو ماهم گفتیم شمادرخصوص اهانت کنندگان چه برنامهیی دارید برای تکرارنشدن؟ اقای صالحی خوب یابد چرا اینگونه مورد هجوم گرفت وشماتماشاچی بودید! چکار و راهکار چیه ایا ماهم به مقابله مثل دست بزنیم ؟ چه کارکنیم تااین گروه کوچک دست بکشن و تحریک کیهان نشوند؟
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/03/20
این هاکه شعارعلیه آقای صالحی می دادندقطعا موردتاییدرهبری نظام نیستند واگر نادان نباشند یقینامزدوردشمنند چون آقای صالحی یکی ازمخلص ترین چهره های نظام است
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1397/03/20
این دلواپسها چیشون درسته که شعارشون درست باشه. با بودن اینها دیگه نیازی به دشمن نداریم
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1397/03/20
شایدبدنباشه ازمردم علت سردادن این شعارهاروبپرسن واگرمسئولین پاسخ منطقی دارن ارائه بدن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
یعنی چندتاآدمک مزدورکه باپشت گرمی به همه میتازند، جزءمردم محسوب میشوند..
Iran, Islamic Republic of
02:57 - 1397/03/20
صالحی کوچیکه است
بزرگشون جناب پرزیدنت و ظریف کوچولو هست
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
شما دلواپسان کوچکترین هستید
Iran, Islamic Republic of
05:37 - 1397/03/20
یعنی همه باهم تصمیم میگیرن ما فقیر بمونیم؟
Iran, Islamic Republic of
06:15 - 1397/03/20
اینا به همه میگن وطن فروش انگاری خودشان خوبند مردم دیگه به ته خط رسیدن واعصابا به‌هم ریختست
Iran, Islamic Republic of
06:57 - 1397/03/20
همانطورکه گفتین این افراد یاگروه سازمان یافته است واینها جیره خواران اسرائیل وآمریکاست
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1397/03/20
داداش وقتی با این تفکرات برخورد جدی صورت نمی گیرد وضعمان بهتر از این نخواهد شد و باید منتظر روزهای بدتر هرج و مرج بیشنر و رشد خودسری ها در کشور باشیم چرا که دشمن بدنبال یار گیری و مزدور می باشد که متاسفانه تلاش یکساله اش در سالهای اخیر هرچند ولو اندک برای خودش موثمر ثمر بوده است.
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1397/03/20
چقدر جدی گرفتین چند تا اوباش یه چرتی گفتند چرا اهمیت میدهید کسی که باید ارزش ایشان را بفهمد می فهمد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج