آمریکایی‌ها، کلینتون را «شکارچی جنسی» می‌دانند
۷۳۰۲۹۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲
۷۱۱۲ 
اکثریت مردم آمریکا بر این باورند که «بیل کلینتون» رئیس جمهور پیشین این کشور یک «شکارچی جنسی» است نه «قربانی بازی‌های سیاسی».

خبرگزاری فارس: نظرسنجی‌های موسسه «راسموسن» در آمریکا نشان داد که بیش از نیمی از اهالی این کشور «بیل کلینتون» رئیس جمهور پیشین آمریکا را یک «شکارچی جنسی» می‌دانند.

جدیدترین نظرسنجی موسسه راسموسن که از طریق تلفنی و بررسی‌های آنلاین صورت گرفت نشان داد که تنها 24% رای دهندگان آمریکایی بیل کلینتون را قربانی رقبای سیاسی برمی‌شمارند.

بر اساس این گزارش، 53% رای دهندگان آمریکایی کلینتون را یک «شکارجی جنسی» می‌دانند. در این نظر سنجی 55% مردان کلینتون را شکارچی جنسی دانسته و در بین بانوان حاضر در این نظرسنجی 50% چنین نظری را نسبت به بیل کلینتون داشتند.

این درحالی است که رئیس جمهور پیشین آمریکا در مصاحبه‌ای گفته بود که لزومی برای عذرخواهی از «مونیکا لوینسکی» منشی خود که با وی روابط نامشروع داشت، نمی‌بیند. در این نظرسنجی 44% شرکت کنندگان خواستار معذرت خواهی کلینتون از لوینسکی شدند.

بیل کلینتون از سال 1993 تا 2001 رئیس جمهور آمریکا بود. وی همچنین دومین رئیس جمهور آمریکا پس از «آندرو جانسون» بود که استیضاح شد. سنای آمریکا در سال 1999، کلینتون را به اتهام ادای شهادت دروغ و تلاش برای جلوگیری از اجرای عدالت استیضاح کرد اما او با یک رای اضافی توانست از برکناری رهایی یابد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Germany
12:44 - 1397/03/22
اينها همه در برگرفته از حسادتها و اذيت رساندن به بالاتر از قشر عموم است ،،،در صورتي كه عموم جامعه افراد عمومي و قشر پايين جامعه بدون صدا و بهبهه و دغدقه فكري و روحي و تبليغاتي هزاران غلط و ابتذال و كج روي اجتماعي و شخصي و عادتي و رفتاري و كلامي به جا مياورند كه أصلا در هيچ جا نه ديده ميشود و نه مطرح ميشود ولي كافي يكي از هزاران غلط يكي از افراد معمولي جامعه براي يك فعال سياسي و يا نابغه اجتماعي در يك جا يك حركتي ديده شود اگر او اين كار را هم نكرده باشد و حتي بر سر راه او دسيسه هم كرده باشند باز عده اي ار ار كردنشان بلند است و تا هفت دولت مملكت و تا يارو نكشند ول نميكنند،،،،، در قران يك سوره به تنهايي براي حسادتها و حسودان و بدخواهان است و همچنين بارها به ان اشاره شده است،،،،البته محترم تَر از انگلا مركل در دنياي سياست من نديدم كه هيج وصله اي و يا انگي به او نميچسبد و يا هنوز جرّأت به او چيزي نسبت دادن را كسي پيدا نكرده است و إلمانيها بايد قدر اين نعمت را بدانند،،،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج