جزایری: برخی با گران‌فروشی دین خود را فروخته‌اند
۷۳۲۰۶۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
۴۴۴۸ 
امام جمعه اهواز با اشاره به وضع گرانی کنونی و عده‌ای هستند که تنها می‌خواهند جیب نفسشان پر شود، گفت: دولت اعلام می‌کند که تولیدات داخلی ما امسال نسبت به سال‌های گذشته بسیار بیشتر است، پس چرا گران می‌کنید؟ امیدواریم این افراد به خود بیایند و به صراط مستقیم بازگردند، چون دین خود را به دنیا فروخته‌اند.

خبرگزاری ایسنا: امام جمعه اهواز با اشاره به وضع گرانی کنونی و عده‌ای هستند که تنها می‌خواهند جیب نفسشان پر شود، گفت: دولت اعلام می‌کند که تولیدات داخلی ما امسال نسبت به سال‌های گذشته بسیار بیشتر است، پس چرا گران می‌کنید؟ امیدواریم این افراد به خود بیایند و به صراط مستقیم بازگردند، چون دین خود را به دنیا فروخته‌اند.

 آیت‌الله سید «محمدعلی موسوی جزایری» امروز (۲۵ خردادماه) در خطبه‌های نماز عید سعید فطر در اهواز اظهار کرد: برای خواستن پیروزی مسلمین باید به خدا قول بدهیم که عبادات را در طول سال ادامه می‌دهیم که لازمه خیر دنیا و آخرت است.

وی با اشاره به میزان فطریه امسال گفت: بر اساس تحقیقی که کردیم در خوزستان قیمت با تهران بسیار متفاوت است. اینجا با توجه به زراعت‌ها قیمت‌ها پایین‌تر است و هر کیلوگرم گندم 1800 تومان است و باید سهم فطریه هر نفر سه کیلوگرم باشد.

امام جمعه اهواز ادامه داد: امام(ره) در سال 42 قیام کرد و سال 43 قضیه کاپیتولاسیون پیش آمد که امام در سخنرانی آن را رد و محکوم کرد. حسن‌علی منصور نخست وزیر وقت در 13 آبان 43 دستور تبعید امام(ره) را داد. حزب موتلفه اسلامی درصدد تنبیه و نابود کردن منصور برآمدند که تا اول بهمن به طول انجامید.

موسوی جزایری افزود: چهار نفر از این حزب به نام‌های محمد بخارایی، حاج صادق امانی، رضا صفار هرندی و مرتضی نیک‌نژاد محکوم به اعدام شدند که با خوشحالی به سمت جایگاه اعدام رفتند و هیج هراسی به دل راه ندادند. این‌ها بزرگان و پیشکسوتان ما هستند که در راه خدا جهاد کردند و به شهادت رسیدند.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: عده‌ای هستند که به‌علت منافع شخصی هر ضربه‌ای به پیکره اسلام وارد می‌کنند و تنها می‌خواهند جیب نفسشان پر شود که این‌ها بر ضد اسلام و پیغمبر هستند.

وی با اشاره به وضع گرانی کنونی، تصریح کرد: دولت اعلام می‌کند که تولیدات داخلی ما امسال نسبت به سال‌های گذشته بسیار بیشتر است پس چرا گران می‌کنید؟ امیدواریم این افراد به خود بیایند و به صراط مستقیم بازگردند، چون دین خود را به دنیا فروخته‌اند.

وی با بیان این‌که عید به معنای روز وحدت و عزت مسلمانان است، گفت: در این روز همه مسلمانان اجتماع می‌کنند. امروز برای همه مسلمانان عالم عید و برای پیغمبر(ص) امروز مایه شرف، اقتدار، عزت و سربلندی است.

امام جمعه اهواز یادآور شد: عده‌ای ضد عزت اسلام هستند و به دست‌بوسی آمریکا رفته و هم‌پیمان اسرائیل شده‌اند که دعا می‌کنیم خوار و ذلیل و محکوم شوند و مسلمانان از شر آن‌ها حفظ باشند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
France
14:23 - 1397/03/25
شکم گرسنه ایمان ندارد وقتی مدیران و مسئولین می دزدند من هم اگر بتونم می دزدم
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1397/03/25
جناب جزایری
دیگه دینی برای مردم باقی نمانده که بفروشن
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1397/03/25
مسئولین که با اختلاص و دروغ دین و روح خودشونو به شیطان فروختن
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1397/03/25
حاج اقاشماخیلی خوب حرف میزنی ولی درعمل ازشما چیزی ندیدیم اگزدین قابل خریدوفروش است این روزها شما بهترین فروشنده وخریدارهستیدچون هفته یکبار خیلی ازمردم پای حرف شماهستندوخودت میدانی وضع مملکت خیلی خزاب است فبای الاربکماتکذبان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج