آخرین خبر‌ها از سریالی با بازی محمدرضا گلزار
۷۳۳۹۶۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
۵۰۳۵
بابک کایدان از آغاز فیلمبرداری سریال «دل» به کارگردانی منوچهر هادی از شهریورماه خبر داد.

خبرگزاری مهر: بابک کایدان فیلمنامه نویس درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: چندی پیش نگارش فیلم سینمایی «خزه» به کارگردانی منوچهر هادی را به پایان رساندم و قرار بود این فیلم در تیرماه امسال ساخته شود، ولی با توجه به اینکه کار‌های ساخت سریال «پا‌های بی قرار» به کارگردانی منوچهر هادی طول کشید، فعلا فیلم «خزه» بلاتکلیف است.

وی افزود: «خزه» یک کمدی اجتماعی است که در تهران روایت می‌شود و این جنس کمدی را پیشتر در «آینه بغل» تجربه کرده بوده ایم با این تفاوت که «خزه» پیش تولید مفصل‌تر و تولید سنگین‌تر می‌طلبد از همین رو این مساله ممکن است باعث شود در این زمان کم نتوانیم آنچه را که به لحاظ کیفی اهمیت دارد، انجام دهیم به همین دلیل احتمال دارد فعلا این فیلم را نسازیم چراکه اولویت ما ساخت فیلم با کیفیت است.

کایدان با اشاره به دیگر آثارش بیان کرد: در هفت هشت ماه گذشته مشغول نگارش سریال «دل» برای شبکه نمایش خانگی به کارگردانی منوچهر هادی بودم و فکر می‌کنم تا یک ماه آینده کار نگارش آن به پایان می‌رسد.

این فیلمنامه نویس اظهار کرد: پیش تولید این اثر تقریبا آغاز شده است و در شهریور ماه کلید می‌خورد. «دل» در ۲۸ قسمت آماده و در فصل زمستان توزیع می‌شود.

به گفته کایدان، «دل» یک سریال عاشقانه است و در همان فضای مجموعه «عاشقانه» روایت می‌شود، اما قصه متفاوتی دارد.

وی در پایان اظهار کرد: بخشی از این سریال در تهران و بخشی در خارج از کشور فیلمبرداری می‌شود و تاکنون حضور ساره بیات و محمدرضا گلزار در «دل» قطعی شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج