بازدید معاون علمی و پژوهشی رییس‌جمهور از گروه شرکت‌های برتر
۷۳۷۷۸۳
۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
۵۰۸۴ 
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در حاشیه بازدید از دفتر استارت آپ دانرو از لزوم حمایت از استارتاپ های داخلی صحبت کرد.

برترین ها: سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور در دفتر اپلیکیشن دانرو از گروه شرکت های برتر بازدید کرد. معاون عملی و فناوری ریاست جمهوری به همراه محمدرضا محسنی، منوچهر صدری خانلو و سید هادی فرحزادی اعضای هیأت مدیره گروه شرکت های برتر، از بخش های مختلف دفتر دانرو بازدید کرد و در ادامه با شرکت های عضو گروه شرکت های برتر شامل خبرگزاری رکنا، برترین ها، طرفداری، همگردی، جعبه، نی نی بان، چیدانه، تکراتو، کلیک یاب، سنجاق، دنده 6، جعبه ابزار، سرآشپز پاپیون و ... آشنا شد.

تاکید معاون علمی و پژوهشی رئیس جمهور بر حمایت از اپ‌های داخلی

ستاری در حاشیه این دیدار گفت: تامین محتوا در فضای مجازی، فرهنگسازی در این حوزه و توسعه استارتاپ هایی که دراین حوزه کار می کنند از بحث های جدی ما محسوب می شود. معاون عملی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: خوشحالم که می بینم استارتاپ های فعالی داریم مانند همین شرکتی که امروز از آن بازدید کردیم، مجموعه ای قبلا تحت عنوان پیک برتر و الان تحت عنوان گروه شرکت های برتر هستند که کامل سیستم را در جهت تامین محتوا در فضای مجازی تغییر دادند و مجموعه بسیار زیادی از اپ های مختلف با همکاری 100 ها نفر از نیروهای انسانی خلاق و تحصیلکرده که به کار گرفته شدند تا با توجه به مراجعه مردم به فضای مجازی بتوانند برای این مخاطبان محتوا تامین کنند.

تاکید معاون علمی و پژوهشی رئیس جمهور بر حمایت از اپ‌های داخلی

وی بیان کرد: ما اپلیکیشن های فوق العاده ای هم داریم و باید به این برسیم که اگر امروز اپ های داخلی را محدود کنیم باید فردا صبح در تهران با اپ های خارجی جنگ کنیم. این ها سربازان ما در یک مبارزه محسوب می شوند و باید حمایت شوند. وی افزود: عمده حمایت های آن ها نیز مالی نیست بلکه محیط کسب و کاری است که ما باید برای آن ها تامین کنیم تا بتوانند به آن اهدافی که می خواهند برسند.

تاکید معاون علمی و پژوهشی رئیس جمهور بر حمایت از اپ‌های داخلی

ستاری در ادامه خاطرنشان کرد: می بینید که در محیط بسیار کم و در وسط شهر، حتی در خانه های مسکونی این بچه های خلاق در حال انجام کار در این راستا هستند. معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار کرد: ما بحث مشاغل خانگی را در حوزه تامین محتوا داریم که هر کدام از آن ها می تواند استارتاپ های شخصی باشند و بتوانند اشتغال فوق العاده ای را ایجاد کنند.

تاکید معاون علمی و پژوهشی رئیس جمهور بر حمایت از اپ‌های داخلی

ستاری در ادامه با اشاره به ضوابط دانش بینان شدن شرکت ها گفت: ما باید بدانیم که اپ های خدماتی که در حال توسعه است در اصل توسعه بازاری است برای بازار تکنولوژی، استارتاپ های خدماتی می توانند بازارسازی برای استارتاپ های تکنولوژی داشته باشند.

تاکید معاون علمی و پژوهشی رئیس جمهور بر حمایت از اپ‌های داخلی

محمدرضا محسنی ضمن ابراز خوشحالی از دیدار معاون رئیس جمهور از دانرو اعلام داشت، آنچه امروز استارت آپ ها، بیش از هر زمانی برای رشد بدان نیاز دارند، بهبود فضای کسب و کار و حمایت های غیر مادی است. مساله ارز، به یک بحران جهت رتق و فتق امور جاری و مهم استارت آپ ها تبدیل شده است. وی ابراز امیدواری کرد با حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بتوان از توان نخبگان کشور برای فعالیت در شرکت های دانش بنیان بهره گرفت.

تاکید معاون علمی و پژوهشی رئیس جمهور بر حمایت از اپ‌های داخلی

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج