عاشقانه‌ترین رابطه‌های ستاره‌های هالیوودی
۷۳۸۷۲۵
۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
۲۱۱۴۰
همه از یک داستان عاشقانه خوب خوششان می‌آید و به همین دلیل است که فیلم سازان از هر رابطه رمانتیکی برای الهام گرفتن به منظور ساخت یک فیلم عاشقانه استقبال می‌کنند. اما از یک رابطه عاشقانه مصنوعی که در فیلم‌ها به تصویر کشیده می‌شود یک رابطه عاشقانه واقعی است. آیا تاکنون با خود فکر کرده اید که زوج‌های سلبریتی مورد علاقه شما چگونه با هم آشنا شده اند؟

برترین ها: همه از یک داستان عاشقانه خوب خوششان می آید و به همین دلیل است که فیلم سازان از هر رابطه رمانتیکی برای الهام گرفتن به منظور ساخت یک فیلم عاشقانه استقبال می کنند. اما از یک رابطه عاشقانه مصنوعی که در فیلم ها به تصویر کشیده می شود یک رابطه عاشقانه واقعی است.

آیا تاکنون با خود فکر کرده اید که زوج های سلبریتی مورد علاقه شما چگونه با هم آشنا شده اند؟ ما هم مثل شما این سوال را از خود پرسیده و به دنبال داستان آشنایی برخی از ستاره های طراز اول هالیوود رفتیم که ماحصل تحقیقاتمان در ادامه مطلب نحوه آشنایی و داستان عاشقانه ازدواج های این افراد را برای شما روشن خواهد کرد.

1- جورج کلونی و امل کلونی

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

جورج و امل کلونی در سال 2013 و بعد از آن که یکی از دوستان کلونی، خانم امل را با خود به خانه او آورد با هم آشنا شدند. جورج کلونی در مصاحبه با دیوید لترمن در این باره چنین گفت:" یک اتفاق باورنکردنی بود. یکی از دوستان مشترکمان گفت: من می خواهم بیابیم آنجا و آیا می توانم دوستم را با خودم بیاورم؟ و من هم گفتم: البته که می توانی. سپس مدیر برنامه هایم به من زنگ زد و گفت: من زنی که قرار است به خانه تو بیاید و با او ازدواج خواهی کرد را می شناسم.

از همه جالب تر این که پدر و مادرم هم قرار بود به دیدنم بیایند و در آن زمان پدر و مادرم هم آنجا حضور داشتند. ما فقط حرف می زدیم و تمام شب را همه بیدار ماندیم و سپس من آدرس ایمیل او را گرفتم زیرا قرار بود تعدادی عکس پدر و مادرم را برای من بفرستد و بدین ترتیب ما ایمیل زدن به همدیگر را شروع کردیم و من نمی دانستم که او می خواهد با من بیرون برود. من فکر می کردم که ما فقط دوست هستیم". کلونی مجبور شد ماه ها رابطه اش را با امل حفظ کرده تا او را راضی با بیرون رفتن کند و 6 ماه بعد از اولین دیدار از او خواستگاری کرده و جواب مثبت داد. این دو اکنون دو فرزند دوقلو دارند.


2- بلیک لایولی و رایان رینولدز

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

بلیک لایولی و رایان رینولدز هنگامی که در فیلم «فانوس سبز» با هم آشنا شدند، هر یک ازدواج کرده و با همسر خود زندگی می کردند. لایولی با پن بجلی نامزد شده بود و رینولدز نیز با اسکارلت جوهانسون ازدواج کرده بود. آن ها در ابتدا رابطه ای تنها دوستانه داشتند اما یک سال بعد رابطه آن ها شکل دیگری پیدا کرد. جالب این که این دو حتی با نامزدهایشان بیرون رفتند اما بعد از مدتی از نامزدهای خود جدا شده و با یکدیگر ازدواج کردند که البته با تولد یک فرزند همراه بوده است.


3- تام بریدی و ژیزل بوندشن

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

تام بریدی و ژیزل بوندشن در سال 2006 و توسط یک دوست مشترک با هم آشنا شدند. تام بریدی که تازه رابطه اش با بریجت مویناهان را به هم زده و حتی نمی دانست که مویناهان باردار است به صورت ناخواسته و طی نقشه یکی از دوستانش با بوندشن ملاقات کرد. این دو شام را در نیویورک در کنار هم خورده و رابطه عاشقانه آن ها خیلی زود با چت های کوتاه آغاز شد. آن ها اکنون با هم ازدواج کرده و دارای 2 فرزند نیز شده اند.


4- ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

ویل اسمیت و جیدا اسمیت در یک برنامه تلویزیونی با هم آشنا شدند. جیدا قرار بود در این برنامه در کنار ویل حضور داشته باشد اما به دلیل کوتاه بودن قد نتوانست نقش مذکور را بدست آورد. اما این آشنایی کوتاه باعث شد که این دو با هم دوست شده و چند سال بعد با هم ازدواج کنند. جیدا در مورد رابطه خود با ویل اسمیت و چگونگی شروع رابطه عاشقانه شان چنین گفته است:" بعد از این که چندین سال از آشنایی ما می گذشت، یک شب برای شام با هم بیرون رفتیم و من متوجه شدم که او از یک پسر جوان و داز به یک مرد بسیار بامسئولیت تبدیل شده است. ما شروع به صحبت های عاشقانه کردیم و رابطه دوستانه ما به عشق تبدیل شد".


5- فردی پرینز جونیور و سارا میشل گلار

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

فردی پرینز و سارا میشل گلار در سال 1997 در فیلم «می دانم که تابستان گذشته چه کردی» با هم آشنا شدند اما رابطه عاشقانه ای بین آن ها وجود نداشت. 3 سال گذشت و آن ها تازه با هم نامزد شدند. فردی در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:" یک روز من با ماشین او را به باشگاه ورزشی رساندم و در طول مسیر بسیار با هم حرف زدیم و فهمیدم که این دختر زیبا بسیار دوست داشتنی است". این دو در نهایت در سال 2002 در مکزیک با هم ازدواج کردند. گلار نیز در مورد او چنین گفته است:" ما بهترین دوستان یکدیگر هستیم. او اولین عشق من است".


6- کریس همسوورث و السا پاتاکی

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

کریس همسوورث و السا پاتاکی توسط یک استعداد یاب در اوایل سال 2010 با هم آشنا شدند. این استعدا یاب در مورد آشنایی این زوج چنین گفته است:" هیچ لحظه غافلگیری وجود نداشت. از اولین باری که ما با هم آشنا شدیم همه چیز برایمان مشخص شد. او [پاتاکی] شوخ است و به بیرون رفتن علاقه دارد و البته دیدگاهی بسیار جالب و دوست داشتنی نسبت به زندگی دارد که نشان می دهد زندگی با او بسیار جالب خواهد بود". این دو تنها 3 ماه بعد با هم ازدواج کرده و 3 فرزند دارند.


7- جان لجند و کریسی تیگن

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

در سال 2007، کریسی تیگن یک مدل مجله ای بود که می خواست برای حضور در موزیک ویدیویی از لجند تست بدهد. او در نهایت این نقش را بدست آورد و دل مرد جوان را نیز برد. البته این دو در ابتدا رابطه عاشقانه ای نداشتند اما بعد از تماس های تلفنی فراوان، لجند حس کرد که دخترک را دوست داشته و می خواهد با او زندگی کند. 4 سال بعد و در سال 2013 این دو با هم ازدواج کردند و با 2 فرزند بسیار خوشحال تر از هر زمان دیگری به نظر می رسند.


8- سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو توسط تایلر فرگوسن (بازیگر سریال «خانواده امروزی») در شام افتخاری کاخ سفید در سال 2014 به هم معرفی شدند. در آن زمان ورگارا هنوز با نیک لوب رابطه داشت. بعد از این که مدت کوتاهی از جدایی این دو گذشت، مانگانیلو از فرگوسن خواست که شماره ورگارا را به او بدهد. البته ورگارا در ابتدا علاقه ای به مانگانیلو نداشت اما وی توانست ورگارا را تحت تاثیر قرار دهد و 6 ماه بعد این دو نامزدیشان را اعلام کردند تا این که در نهایت در سال 2015 به طور رسمی با هم ازدواج کردند.


9- دیوید و ویکتوریا بکام

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

دووید بکام حتی زمانی که هنوز ویکتوریا را ندیده بود نیز می دانست که با او ازدواج خواهد کرد! به گفته دیوید، او همسر کنونی خود را در یکی از موزیک ویدیوهای گروه اسپایس گرلز دیده و به دوستش چنین گفت:"آن دختر با لباس کوتاه تیره را می بینی؟ من می خواهم با او ازدواج کنم". این دو در نهایت در یک مسابقه فوتبال خیریه در سال 1997 با هم ملاقات کرده و در همان نگاه اول عاشق هم شدند. ویکتوریا در این باره چنین گفته است:" او به من گفت که وقتی به خانه رفته شماره تلفن مرا روی چیزهای زیادی نوشته تا در صورت گم کردن شماره ام بتواند با من تماس بگیرد". دیوید نیز در مورد نحوه آشنایی با همسرش چنین می گوید:" همسرم مرا از یک کتاب استیکرهای فوتبالی انتخاب کرده بود. و من او را از طریق تلویزیون انتخاب کردم. من از همان اول حس کردم که قرار بوده ما از همان اول با هم باشیم".


10- نیکول ریچی و جوئل مدن

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

به گفته جوئل مدن، او کسی بود که به ریچی علاقمند شده و راضی کردن او برای ازدواج بسیار سخت بوده است. وی در این باره چنین گفته است:" اولین باری که او را دیدم با هم دوست بودیم. اما فکر نمی کنم که او مرا انتخاب کرده بود. من همیشه به او می گفتم که به من یک فرصت بده و یک بار با هم بیرون برویم". درنهایت ریچی با این درخواست موافقت کرده و خیلی زود رابطه بین این دو شکل گرفت و ریچی باردار شد. البته مدت زمان قابل توجهی طول کشید تا مدن بتواند ریچی را راضی به ازدواج نماید.


11- کیم کارداشیان و کانیه وست

داستان عاشقانه و جالب آشنایی سلبریتی‌های هالیوودی

کیم کارداشیان و کانیه وست سال ها بود که همدیگر را می شناختند. این دو برای اولین بار زمانی که کیم با دیمون توماس زندگی می کرد با هم ملاقات کردند. وست برای اولین بار در سال 2006 و زمانی که عکسی از کیم و پاریس هیلتون دید متوجه علاقه خود به او گردید. این دو در یک مهمانی در سال 2007 در بورلی هیلز بار دیگر با هم روبرو شدند هر چند در آن زمان نیز با اشخاص دیگری در رابطه بودند. درنهایت پس از جدایی کارداشیان از همفریز، این دو به طور همزمان تنها شده و با هم ازدواج کردند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1397/04/12
چقدر این کیم کارداشیان وکانیه وست چندش وحال بهم زنن.
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
شدیدا
v
-
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
چقد حسودی :-/
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
هنر کیم کارداشیان چیه که معروف شده؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1397/04/12
فقط دیوید بکام‌و عیال سالهاس که ازدواج کردن و روابطشون هنوز عاشقانه س
بقیه مدت زمان زیادی از ازدواجشون نمیگذره برای قضاوت زوده هنوز
یعنی فکر کن کریس همسورث شوهرت باشه
هههعععیییی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
آره جوون خودشون خيلي عاشقانه ست:))))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
ویکتوریا بکهام لامصب ادم چقدر باید خوش شانس باشه
خداجون انصافهههه دیویدشون اینقدر خوشنیپ
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1397/04/12
بهترینشون ویکتوریا و دیوید بکهام هستند, زندگی خانوادگی موفقی هم دارند
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1397/04/12
این رابطه ها که گفتین بیشتر شبیه علاقه بود نه عشق. بهتر بود تیتر میزدین ازدواج هالیوودی ها
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1397/04/12
رابطه ي امل كلوني و شوهرش عاشقانه ست ولي به خمسه ي بدبخت كه مي رسيد خمسه و همسر جوانش:))))
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
ااااای ووول :)))
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/04/12
جان لجند و کریستی تیگن و جرج کلونی و امل علاالدین فقط روابطشون خوب بود......من فکرم قدیمی نیست ولی روابط اینطوری خیلی کثیفه به نظرم...البته هر کس مختاره هر طور که دوست داره زندگی کنه ولی خب یه ذره چندشه
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1397/04/12
برای بلیک لایولی و رایان رینولدز یه رابطه عاشقانه با چاشنی خیانت بود!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
دقیقا ، خانمه شوهرشو پیچونده رایان هم زنش یعنی اسکارلت رو
به به چقدر اموزنده .. چقدر اخه
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1397/04/12
خدا بده شانس !!!
همون جور که داده به ویکتوریا و امل !
شوهراشون از خودشون خوشگل تراند !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
مشکل اینه که معیار شما خیلی حقیرانه و سطح پایینه؛ خودتون دارید میگید معیارتون فقط زیباییه!
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1397/04/12
من عاشق جان لجند و کریسی تیگنم
خیلی خوبن ..♡♡♡
امیدوارم همیشه پایدار باشن
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1397/04/12
من و عجقمو فراموش کردی..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
اه اه مرد باشی و اینقدر لوس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۱
برو بيرن درو هم ببند. چنننندش
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/04/12
ويكتوريا شوهرش رو طلسم كرده بوده؟ آخه از نوع آشنايي شون معلومه كه ظاهري بوده ولي واقعا جذابيت و زيبايي نداره مگه اينكه بكام قصدش اين بوده كه جذابيت خودش بيشتر به چشم همه بياد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
علف باید به دهن بزی شیرین بیاد همه که لب تزریقی نیم کیلویی و ابروهای پهن هاشوری و یه خرم اکستنشن مو صورتی که از حجم زیاد ژل داره میترکه و چشم های لنز رنگی نمیخوان که اون سایقه سلبریتی های وطنی ...داداچ
United Arab Emirates
01:39 - 1397/04/13
چقد گرامر نوشتاریتون اون اول مشکل داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج