درگیری خونین سر نیم کیلو افیون
۷۳۹۷۶۰
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
۹۵۷۹
مرد میانسال که دوستش را به خاطر نیم کیلو مواد مخدر به قتل رسانده بود به اتهام قتل شبه عمد به پرداخت دیه کامل یک مرد مسلمان محکوم شد.

روزنامه ایران: مرد میانسال که دوستش را به خاطر نیم کیلو مواد مخدر به قتل رسانده بود به اتهام قتل شبه عمد به پرداخت دیه کامل یک مرد مسلمان محکوم شد. رسیدگی به این پرونده از سال 95 به‌دنبال مرگ مرموز مرد میانسالی در تهران شروع شد. خیلی زود مأموران کلانتری شهرک قدس در محل جنایت حضور یافتند و با جسد حلق آویز مرد میانسالی در خانه‌اش روبه‌رو شدند.

به‌دستور بازپرس کشیک قتل، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل و مشخص شد مقتول قبل از حلق آویز شدن جان باخته بود.

کارآگاهان جنایی در گام بعدی پس از تحقیقات گسترده عامل جنایت را که دوست قدیمی مقتول بود شناسایی و دستگیر کردند.

او در بازجویی لب به اعتراف گشود و راز جنایت را این گونه فاش کرد: نیم کیلو مواد به دوستم فروختم اما پولش را نمی‌داد برای همین او را شکنجه کردم تا بگوید مواد (تریاک) را کجا برده است اما فایده نداشت رهایش کردم و رفتم اما وقتی برگشتم دیدم او مرده است خیلی ترسیده بودم برای همین او را از ریسمان آویزان کردم و پا به فرار گذاشتم....با اعتراف مرد معتاد به قتل دوستش او صبح دیروز از زندان به شعبه یازدهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی متین راسخ منتقل شد و پای میز محاکمه ایستاد.

درابتدای جلسه اولیای دم خواستار قصاص متهم شدند. سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد و به قضات گفت: من نمی خواستم دوستم را بکشم و الان هم که در باتلاق اعتیاد همه چیزم را ازدست داده‌ام خواستار قصاص هستم، مرا اعدام کنید تا راحت شوم.قضات دقایقی وارد شور شده و پس از بررسی پرونده و گزارش پزشکی قانونی قتل را شبه عمد دانسته و بنابراین متهم از قصاص نجات یافت و به پرداخت یک فقره دیه کامل مرد مسلمان محکوم شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1397/04/10
پولش کجا بود بدبخت فلک زده
بیچاره رو بگذارید کمی مواد بفروشه شاید بتونه دیه بده
United Arab Emirates
14:00 - 1397/04/10
حالا اگر مقتول کسی رو نداشته، بازهم قتل غیر عمد نیست ! کاری با مجاات ندارم اما قتل عمدو صحنه سازی هست چرا غیرعمدشناخته شد؟ افیون هم کنار ..!
United Arab Emirates
22:30 - 1397/04/10
اعتیاد دستور صادر کرده که غیر عمد شناخته شده ! پس برید سراغش تا درمانش کنید...از هندو تایلند و ژاپن و... جلو زدیم در مواد و افیون ....امان از سکوت مسئول
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج