جلالی: باتیستا می‌تواند به ما کمک کند
۷۴۰۳۴۱
۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
۸۲۶۱
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: باید اول بازیکنان و تیم خود را بسنجیم و بعد هدف‌گذاری کنیم.

خبرگزاری میزان: مجید جلالی در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال پیکان اظهارداشت: ما بازیکنان موثر خود را از دست دادیم ولی توانستیم با یک مدیریت صحیح و در حد توان بازیکنان دیگری را جایگزین آنها کنیم. البته نقل و انتقالات ما ادامه دارد و امیدوارم تیم خوبی را برای فصل آتی آماده کنیم.

وی در مورد نقل و انتقالات این باشگاه و اینکه توانستند بازیکنان خوبی جذب کنند گفت: خدا را شکر بازیکنان خوبی گرفتیم و احتمالا چند بازیکن دیگر هم جذب خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در ارتباط با انتقال رسمی باتیستا از صنعت نفت به پیکان، تصریح کرد: این بازیکن در حال حاضر یک هفته‌ای می‌شود که با پیکان تمرین می‌کند اما قراردادش هنوز رسمی نشده بود که آن هم روز گذشته انجام شد. باتیستا بازیکن خوبی است قطعا می‌تواند برای فصل آینده کمک خوبی به ما کند.

جلالی در خصوص اینکه هدف تیم فوتبال پیکان برای لیگ هجدهم چه جایگاهی خواهد بود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نمی‌توانم در این مورد نظری دهم چرا که باید اول بازیکنان و تیم خود را بسنجیم و بعد هدف‌گذاری کنیم. ما در حال حاضر دوره آماده‌سازی خود را پشت سر می‌گذاریم و پس از اتمام این تمرینات می‌توانیم در مورد هدف‌مان صحبت کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج