راز جوانی بعضی از ستاره ها لو رفت
۷۴۱۰۵
۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۳
۸۲۷۷۰
چرا بعضی از افراد مشهور انگار خیال پیر شدن ندارند؟ همه اش زیر سر گریم است؟ دم جراحان زیبایی زبردست را دیده اند؟البته این واقعیت را انکار نمی کنیم که روش های زیبایی و عکس های فتوشاپی و ... جوانی کاذب را به آنها هدیه داده اند. اما همیشه اینطور نیست.

مجله اینترنتی برترین ها

مجله تندرستی:
 چرا بعضی از افراد مشهور انگار خیال پیر شدن ندارند؟ همه اش زیر سر گریم های سنگین است؟ دم جراحان زیبایی زبردست را دیده اند؟ کلی پول خرج می کنند؟ البته این واقعیت را انکار نمی کنیم که روش های زیبایی و گریم های آرایشی و عکس های فتوشاپی و ... جوانی کاذب را به آنها هدیه داده اند و اصل ماجرا چیز دیگری است اما همیشه اینطور نیست و خیلی ها هم هستند که با مراقبت و دوری از عوامل پیرکننده پوست هنوز ماشاءالله جوان مانده اند. راز جوانی آنها چیست؟

1- ژنتیک

میزان اهمیت: *****

بدون شک سن و ژنتیک مهمترین عوامل در پیری پوست و البته نوع و سلامت آن در طول زندگی هستند. اگر شانس بیاوریدو سابقه ژنتیکی خوبی نصیب تان شود، دیگر خیالتان راحت باشد چون اگر خودتان بلایی سر پوست تان نیاورید، خودش نیز هوایتان را دارد و می شود یکی از همان قالی های کرمانی که هر چه می گذرد انگار نه انگار که باید پیر شوید. تازه خیلی ها با گذر سال ها جوانتر هم می شوند. البته آن روی سکه چندان خوشایند نیست. متاسفانه بعضی هات به دلیل همین ژنتیک جنس پوست شان چندان خوب نیست و در دوران جوانی هم پوستی چروکیده و با ظاهری نه چندان شاداب دارند، چه برسد به دوران میانسالی و سالمندی. اگرچه فعلا علم حریف ژنتیک نشده و باید با خوب و بدش بسازید اما اجتناب از عوامل دیگر باعث می شود حداقل از اینی که هست بدتر نشود.یک نمونه مشهور: بهرام رادان؛ 34 ساله

آدم فقط کافی است شانس بیاورد و در خانواده ای متولد شود که جنس ژنتیک شان جور جور است. آن وقت عواملی مثل سن دیگر کاری از دستشان برنمی آید و آدم همیشه جوان می ماند. البته اینطورها هم نیست که اگر از نظر ژنتیکی کارتان درست است، پس می توانید بقیه مراقبت های پوستی را بی خیال شویدو برای مثال تا دلتان می خواهد سیگار بکشید. یکی از این افراد خوش شانس بهرام رادان است که اگرچه هنوز خیلی جوان است و 34 سالش بیشتر نیست اما همین الان هم سنش کمتر از آنچه هست نشان می دهد. البته اگر نگاهی به صورت پدر و مادر محترم ایشان بیندازید متوجه می شوید که بهرام رادان به احتمال زیاد قرار است همچنان جوان بماند چون والدینش در آستانه 70 و 80 سالگی حدود 15 سالی جوانتر به نظر می رسند.
2- دوری از دخانیات

میزان اهمیت: *****

دخانیات به ویژه سیگار باعث از بین رفتن کلاژن که یکی از مهمترین پروتئین های ساختاری پوست است می شودو نتیجه آن بروز علائم پیری مانند خط و چین و چروک پوستی و عدم استحکام پوست است. سیگار همچنین مانع از خونرسانی می شود و در نتیجه انبوهی از آلودگی ها در سطح پوست باقی می مانند.

این بهترین دلیل برای ترک سیگار است، البته چنانچه به شادابی پوست خود بها می دهید. علاوه بر موارد ذکر شده، کشیدن سیگار باعث کاهش دفاع طبیعی بدن در مقابل رادیکال های آزاد (مواد شیمیایی خطرناک) می شود.

نیکوتین موجود در دخانیات و به ویژه سیگار در هر شکلی باعث ایجاد چروک در پوست و شل شدن، افتادگی و زرد شدن آن می شود. همچنین پک زدن به سیگار و قلیان باعث به وجود آمدن خطوط چرون عمیق در اطراف دهان می شود. قرار گرفتن در معرض دود سیگار باعث تحریک چشم ها و جم شدن غیرارادی آنها و در نتیجه باعث بروی چین و چروک ها در طرفین آنها می شود. تمام این تغییرات باعث می شود فرد سیگاری چهره ای رنگ پریده و یا رنگ زرد متمایل به خاکستری داشته باشد.

یک نمونه مشهور: حسین محجوب؛ 65 ساله
دخانیات این روزها بین اقشار مختلف رواج پیدا کرده است. با این همه یکی از افرادی که اصلا اهل قلیان و سیگار نیست، یکی از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون یعنی حسین محجوب است. این بازیگر که متولد سال 1327 است اهل دخانیات نیست و همین مسئله باعث شده وقتی او را بدون گریم های سینمایی می بینیم، سرحال تر از سن واقعی اش به نظر برسد.


3- استفاده از ضد آفتاب

میزان اهمیت: *****

یکی از دلایل زودرس پیری یا بیماری پوستی مانند سرطان پوست، قرار گرفتن در معرض نور خورشید به مدت طولانی است؛ بنابراین حتی الامکان از قرار گرفتن در زیر نور خوشید آن هم در وسط روز خودداری کنید. آفتاب سوختگی ها، حمام آفتاب ها و برنزه کردن ممکن است 20 سال شما را پیرتر کنند.

اشعه ماوراء بنفش خورشید عامل تخریبی سلامت و جوانی پوست است. این اشعه باعث ایجاد التهاب پوستی و تولید رادیکال های آزاد می شود که کاملا ژن را تخریب می کنند. به علاوه عامل سرطان پوست است. تنها راه مقابله با این عامل طبیعی، اجتناب از قرار گرفتن مستقیم در برابر نور خورشید است.

استفاده از کرم های ضد آفتاب، حتی زمانی که قصد خارج شدن از منزل را ندارید نیز می تواند مفید باشد. تخمین زده می شود که 80 درصد پیری پوست در اثر نور آفتاب ایجاد می شود. چنانچه ناگزیر هستید این کار را انجام دهید، از کلاه لبه دار و کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

یک نمونه مشهور: بهاره رهنما؛ 40 سالهآذر ماه امسال بهاره رهنما 40 سالگی اش را به پایان می رساند اما اگر او را در تئاترهایش روی صحنه دیده باشید و برای لحظه هایی به پوست او خیره شوید، متوجه می شوید چرا این بازیگر اولین گزینه ما برای این عامل است. رهنما یکی از بازیگرانی است که به عمل های جراحی زیبایی اعتقادی ندارد و اهل بوتاکس و تزریق ژل و این چیزها نیست اما به شدت به نوشیدن آب و استفاده از کرم های ضد آفتاب اهمیت می دهد. اگر به گفته ما شک دارید، در اولین فرصت نگاه دقیقی به پوست این بازیگر بیندازید.


4- رژیم غذایی مناسب

میزان اهمیت: *****

تغذیه صحیح، از عوامل مهم شادابی پوست و پیشگیری از بروز پیری زودرس پوست است. رژیم غذایی بسیار سخت، پوست شما را دچار کمبود مواد غذایی می کند و از دست دادنس ریع وزن باعث افتادگی و شل شدن پوست می شود. بالا و پایین شدن وزن بدن آسیب های جبران ناپذیری به پوست وارد می کند زیرا با کم و زیاد شدن وزن قدرت ارتجاعی پوست از بین رفته، پوست شل و افتاده می شود. مصرف روزانه چای به ویژه چای سبز، پوست را در مقابل مواد مخرب اکسیدان محافظت می کند. از طرفی مصرف سویا پیروی پوست را به تاخیر می اندازد.

هویج بهترین منبع برای جوانی و شادابی پوست است. یکی از علت های مؤثر که در پیدایش پیری زودرس مؤثر است تنش های شدید، غم و غصه های ناگهانی است که می تواند انسان را در یک شب، سال ها پیر و فرسوده کند.

یک نمونه مشهور: گوهر خیراندیش؛ 60 سالهاگر بخواهیم یکی از افرادی را که به دلیل تغذیه صحیح توانسته سلامتش را حفظ کند و به قول معروف خواب بماند معرفی کنیم، قطعا به گزینه ای بهتر از گوهر خیراندیش نمی رسیم. او از نوجوانی ورزشکار بود و در دوران دبیرستان و دانشگاه هم ورزش را ادامه داد. او یکی از کسانی است که در خانه اش بیشتر وسایل ورزشی دارد و هر روز در حال تمرین است اما نکته ای که درباره این بازیگر خیلی حائز اهمیت است، سبک غذایی اوست.

او و خانواده اش به هیچ وجه اهل غذاهای فست فود نیستند و فقط سبزیجات می خورند. او میوه ها را داخل فویل می پیچد، مقداری آنها را در ماکروویو می پزد و بعد می خورد.


5- طبیعت گرایی

میزان اهمیت: *****

آلودگی های مختلف؛ از آلودگی هوا و آب بگیرید تا آلودگی های صوتی ارمغان دنیای مدرن است؛ البته مؤثرترین و خطرناکترین دشمن سلامت و شادابی پوست نیز محسوب می شوند. تنها راه مقابله با این آلودگی ها استفاده از مواد حاوی آنتی اکسیدان است، این مواد از راه رژیم غذایی مناسب مانند خوردن میوه ها و سبزی ها، به خصوص میوه های خانواده توت، انار و چای سبز تامین می شوند.

یک نمونه مشهور: کیانو ریوز؛ 49 سالهشاید هیچ بازیگری به اندازه کیانو ریوز، بازیگر فیلم های ماتریکس به زندگی در طبیعت علاقه نداشته باشد. همین علاقه باعث شده است وقتی سر پروژه ای نیست وقتش را در طبیعت بگذراند. نتیجه هم که واضح است اصلا معلوم نیست در آستانه 50 سالگی قرار دارد.


6- اطلاعات درست

میزان اهمیت: *****

باید پوست تان را بشناسید و حواستان به آن باشد. معلوم است که نمی توانید از چیزی که خوب نمی شناسید خوب مراقبت کنید. مثلا همین یک نکته ساده: می دانستید وقتی پوست خشک است به دلیل نبودن آب کافی در سطح آن، آنزیم های پوست عملکرد صحیحی نخواهند داشت، در نتیجه پوست نمی تواند به طور خودکار التهاب های ناشی از آلودگی، مصرف قند زیاد و نور خورشید را برطرف کند؛ بنابراین استفاده از مواد مرطوب کننده یک پایه مهم در مراقبت از پوست است. این نکته به این مهمی را می دانستید؟

یک نمونه مشهور: نیوشا ضیغمی؛ 33 سالهشاید نتوان نیوشا ضیغمی را جزو آن دسته از بازیگرانی دانست که خیلی جوانتر از سن واقعی شان به نظر می رسند اما او پوستی عالی دارد و دلیلش مراقبت صحیحی است که از پوستش دارد. این بازیگر نزدیک به سه سال است خودش یک انستیتو پوست و زیبایی راه اندازی کرده و همین باعث شده بیش از پیش به پوست و زیبایی اش اهمیت دهد. او در حال حاضر مثل یک کارشناس پوست می تواند در این باره نظر بدهد.


7- دوری از استرس

میزان اهمیت: *****

مرگ عزیزان، به خطر افتادن آبرو، آسیب دیدن حیثیت اجتماعی، شکست های ناگهانی در راه عشق و محبت، بی وفایی، خیانت های غیرقابل پیش بینی و دور از انتظار و مواردی از دین دست می توانند موجب پیری زودرس شوند.

یک نمونه مشهور: لعیا زنگنه؛ 48 سالهباورتان می شوید لعیا زنگنه در آستانه 50 سالگی است؟ فقط کافی است چهره اش در سریال «در پناه تو» را با آخرین سریالش یعنی «مادرانه» مقایسه کنید؛ خیلی هم فرقی ندارند، نه؟ افرادی که او را می شناسند می گویند او فردی بسیار آرام و مهربان است و خیلی به استرس ها اهمیت نمی دهد و نمی گذارد نقش پر رنگی در زندگی اش ایفا کنند. نتیجه اش که مشخص است؛ گذر سال ها رد چندانی روی چهره اش نگذاشته است.


8- ورزش

میزان اهمیت: *****

بعد از یک ورزش مناسب رنگ پوست برافروخته می شود، این خونرسانی مناسب در درازمدت به ساختار بهتر پوست و جلوگیری از بروز پیری زودرس پوست کمک می کند. فعالیت جسمانی و ورزش مناسب باعث می شود جریان خون اندام های گوناگون بدن، به ویژه پوست افزایش یابد.

یک نمونه مشهور: سعید راد؛ 69 سالهسعید راد سال هاست در سینمای ایران فعالیت می کند. معمولا کسانی که از نظر سنی مرز 50 را رد می کنند برای انجام بعضی از کارها توانایی شان را به مقدار کمی از دست می دهند اما سعید راد هنوز می تواند در بهترین فیلم های پلیسی و اکشن ایفای نقش کند و ذره ای با مشکل روبرو نشود. راد، به این دلیل هنوز این توانایی را دارد که مدت مدیدی است ورزش می کند. او بیلیارد، بوکس و فوتبال حرفه ای را تجربه کرده است و خودش جزو ورزشی ها به حساب می آید.


9- خواب خوب

میزان اهمیت: *****

خوابیدن درست و به اندازه در جلوگیری از بروز پیری زودرس مؤثر است. بهترین حالت برای خوابیدن، دراز کشیدن به حالت طاقباز است.

یک نمونه مشهور: مهران مدیری؛ 52 سالههر طور که فکرش را بکنید، به مهران مدیری نمی آید 52 ساله باشد. نه چهره اش به این سن و سال می خورد و نه روحیاتش اما او متولد 1340 است. مهران مدیری انسان منضبطی است. یکی از نکته هایی که مدیری به آن توجه ویژه ای دارد استراحت و ساعت کافی خواب است. این کارگردان حتی وقتی به شدت مشغول کار است، به خواب و استراحتش اهمیت می دهد و حداقل زمانی را که برای خواب نیاز دارد، می خوابد.


10- استفاده درست از لوازم آرایشی

میزان اهمیت: *****

مصرف بیش از اندازه مواد شیمیایی آرایش، حتی با ادعای خارجی بودن یا گیاهی بودن، نتیجه ای جز خرابی و فرسودگی برای پوست ندارد؛ برای مثال مصرف مداوم مداد چشم، خط لب و امثال آنها با گذشت زمان همان ناحیه از پوست را دچار چین و چروک و پیری زودرس می کنند.

یک نمونه مشهور: مهناز افشار؛ 37 سالهیکی از بازیگرانی که با حضور 15 ساله اش در سینما و با وجود گریم های سنگین، به هیچ وجه مثل فردی به نظر نمی رسد که در آستانه ورود به دهه 40 زندگی است. یکی از مسائلی که باعث شده این بازیگر کم سن و سال تر از سن واقعی اش به نظر برسد، عدم استفاده از لوازم آرایشی است. او آرایش زیاد را دوست ندارد و در مراسم مختلف و عکس هایی که از او به چاپ می رسد. این عدم علاقه به لوازم آرایشی کاملا مشهود است. افشار اعتقاد دارد با اینکه آرایش هیچ وقت دغدغه او نبوده اما در هر صورت همه باید برای مراقبت از پوست خودشان از بهترین نوع و مارک لوازم آرایشی استفاده کنند.


فکر می کنید چند ساله اند؟

این چهره ها قصد پیر شدن ندارند.

- کیت هادسون، بازیگر همیشگی فیلم های کمدی و رومانتیک امسال 35 ساله می شود.

- لیو تایلر، بازیگر 36 ساله فیلم «هالک» در طول 13 سال حتی کمی هم پیر نشده است.

- باورتان می شود دراب لویی، بازیگر فیلم «غریبه های کامل» 59 ساله است؟

- هالی بری، بازیگر 47 ساله برنده اسکار هنوز نقش جوان اول فیلم ها را بازی می کند.

- ویل اسمیت، بازیگر 44 ساله فیلم «مردان سیاهپوش» قیافه 20 سال پیشش را دارد.

- جیمی فاکس بازیگر فیلم «مرد عنکبوتی 2» در آستانه 45 سالگی عین جوانی هایش است.

- ایوان مک گرگور، بازیگر 44 ساله فیلم «ماهی بزرگ» با 10 سال پیشش مو نمی زند.

- جوزف لویت، بازیگر 33 ساله فیلم «خیزش شوالیه سیاه» از 9 سال پیش تکان نخورده.

- اِل اِل کول جی، بازیگر فیلم «نیروی ویژه» امسال 46 ساله می شود.

- الیا وود، بازیگر 32 ساله سه گانه «ارباب حلقه ها» از زمان آن فیلم همین شکلی است.
انتشار یافته: 38
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1392/08/29
Laya zangene az hamashoon khoshgeltare
Vaghan bi naghse
Australia
18:04 - 1392/08/29
بازم نيوشا ضيغمي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ ها
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
تازه میگه نیوشا ضیغمی هیچ کاری هم نکرده هزار جور با صورتش ور میره با اون لبای مصنوعیش
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
نیوشا ضیغمی واقعا زشت و لوس. موافقید؟
آیلین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
موافقم .
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1392/08/29
بهار رهنما 38 سالشه
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1392/08/29
چرا چرت میگی داداشه من اینا به صورتشون صد جور کرم و پنکک و ماسک و... میزنن ...چه زنش چه مردش...بعضی از ما بدبخت بیچاره ها هم میزنیم ولی چون اصل نیست و اصلاشم گرونه جواب عکس میده....خود نیوشا هم چند بار عمل زیبایی کرده این همه میدونن که عکسشو ورداشتی زدی...دنبال پولی اگه برو خبر درست ودرمون پیدا کن..یا علی
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1392/08/30
البته نقش پول و درآمدی که حضرات در می یارن هم بگید. نقش فعالی در جوون نگه داشتن آدما داره. چون می گن پولو رو مرده بذارین پا می شه می رقصه.......
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1392/08/30
خانم زنگنه آقای مدیری واقعا عالی موندن.
در عوض خانم ضیغمی خیلی بیشتر از سنش نشون میده!
پاسخ ها
طُرفه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۲
آره منم تعجب کردم خانم ضیغمی فقط پوستش خوبه وگرنه از سن واقعی بیشتر نشون میده ! مثل زبل خان همه جا هست!
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1392/08/30
مهناز افشار ارایش نمیکنه؟؟؟؟!!!!!!!
پاسخ ها
رضوانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
والا بیشتر عکسهایی که من ازش دیدم آرایش داشته.
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1392/08/30
به نظر من هم دارید چرت میگید این حرفها چیه میزنید اینها چه تو پول غرق شدن و دارن خوش میگذرونند مگه فکر و خیال دارن یه مشت آدم مفت خور و بیخود هستند در ضمن تو صورت اینا را از نزدیک دیدی که میگی راز جوانی جمع کنید این مسخره بازیهاتون را خجالت بکشید بدون آرایش نمیشه تو صورت بعضیها شون نگاه کرد .واقعا شما یه مشت آدم الاف و بیکارید
United Kingdom
11:27 - 1392/08/30
چرت و پرت نگید تو رو خدا. این اطلاعات غلط رو از کجا اوردید؟ من بعضی از این بازیگرا رو از نزدیک میشناسم. اصلا این چیزایی رو که نوشتید در موردشون صدق نمیکنه!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۹
شما اصغر فرهادی هستین؟
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1392/08/30
بد نبود همین که سنشونو گفتید هنره
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1392/08/30
خانم زنگنه و خانم خير انديش بينيشون عمليه
و خانم ضيغمي هم كه شيرجه زدن در ارايش
كاش عكس بدون گريم بازيگر ها را ميگذاشتي تا بدانيد واقعا جوان مانده اند يا خير
در ضمن اكثر بازيگرها با جراحي پلاستيك و ليزر خودشون رو جوون نگه داشتند منهاي اقايون
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1392/09/02
بهاره رهنما که مثل پیرزنهای 80ساله است و نیوشاضیغمی هم سنش بالا میخوره.
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۲
دقیقا ،ضمنا رادان هم با اینکه خیلی دوستش دارم ولی پوستش رو تو اولین فیلمش اواز قو ببینین الان صد بار لیزر کرده تا به این پوست رسیده
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1392/09/02
شاید مطلبتون بد نبود ولی مثالهاتون افتضاح بود فقط یه نمونه تون زنگنه 3 بار تزریق بوتاکس و کشیدن پلک داشته یک کم بیشتر تحقیق کنین ممنون
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1392/09/04
هر چقدر من از ازین ضیغمی بدم میاد،هی چپ و راس اسمش رو درو دیوار هس که نمیدونم این غلط و کرد این شکرو خورد فلان کرد بهمان کرد...چِندش هی خودشو به آدم می چسبونه:)
-
15:47 - 1392/09/04
آگه راست ميگين اينا گريم نكنن ببينيد چه چوري ميشن ؟
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1392/09/14
راز جوانی همه ی خانم ها به خصوص نیوشا ضیغمی که عکسش را گذاشتی یک چیزه. وسایل آرایشی.یک سرچ بکنید عکس بدون آرایشش توی نت هست.اصلا باورتون نمیشه.اون ها مثله ما کرم مای و دکتر ژیلا که نمیزنن!!! همه کرم خارجی با قیمت های خدا تومنی.والا اون وسایل ارایش را به منم بدن ننه ی 80 سالمو میکنم 14 ساله.همچین گفت راز جوانی ما گفتیم چه خبره.فقط وسایل آرایشی + پول فراوون
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1392/09/29
عکس مریم سراوانی رومیذاشتی فکر کنم یه دختر 14 ساله قیافشه اما 80 سنشه تازه فهمیده فرانسوی همبلدهههه
United States
01:30 - 1393/02/09
حالم از اون نيوشا ضيغمى و اون بهاره رهنما بهم ميخوره.سن اين دو تا كه خيلى بالا ميزنه
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1393/05/08
جمع کنید دروغاتونو
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1393/05/17
مهناز افشار اصلا هم جوون به نظر نمیرسه
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1393/09/26
خيلي چرت بود جمعش كنيد
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1393/10/11
اینا بیشتر زیبایشون ب خاطر جراحی و آرایش ب خصوص نیوشا
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1393/10/24
همه این هنرپیشه ها با مراقبتهای پر هزینه اینطوری هستن تازه اکثرشون خوش گذرون هستن
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1393/12/09
خب بنظره من بازیگراهمشون باگریم وجراحی زیبا میکنن خودشونو اما درست نیس ازکسی که زحمت کشیده این مطالبو جم کرده جای تشکر بدوبیراه گفته بشه
ممنونم
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1394/01/10
مطالبش خوب بود
ممنون
-
00:56 - 1394/05/25
اگه از عمو قناد و مجری اخبار حیاتی میگفتی باز جای تامل داشت
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1394/11/20
کلی خندیدیم راز زیبایی بازیگران خخخخخخخخ بیا مادر هفتاد ساله منو بذار پیش نیوشا ضیغمی ببین کدومش جذاب جمع کنید این مسخره بازی یاتونو صورت اونو نود در صدش از پلاستیک و لوازم ارایش پوشیده شده
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1395/02/09
مردم و ابله فرض کردید خانم نیوشا
بارها عمل زیبایی انجام داده تا مطمئن نیستی همکار مطلب چاپ نکن
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1395/07/01
اولا اینکه مهران مدیری ۵۲ سالش نیس و ۴۸ سالشه و بدون گریم داغونه...دوما الیا وود نیس الیجاه ووده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج