اولتیماتوم سازمان لیگ به تیم شمالی
۷۴۲۵۳۶
۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
۴۷۵۳
ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر هنوز به استانداردهای موردنظر سازمان لیگ نرسیده است و در صورت فراهم نشدن شرایط این استادیوم، نساجی در یک شهر دیگر میزبان خواهد شد.

خبرگزاری مهر: از بدو صعود تیم نساجی مازندران به لیگ برتر مهمترین دغدغه این تیم فراهم کردن شرایط استادیوم وطنی قائمهشر و رساندن این استادیوم به استانداردهای مدنظر سازمان لیگ و AFC بوده است.

باتوجه به زمان کم باقیمانده تا شروع لیگ برتر، کارهای آماده سازی این استادیوم با سرعت در حال انجام است ولی در صورتی که ورزشگاه به حداقل استانداردها مجهز نشود، نساجی در شهرها و استادیوم های دیگر باید میزبان حریفانشان باشند.

سهیل مهدی مسئول کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: من روز چهارشنبه گذشته در قائمشهر بودم. در این ورزشگاه یک سکوی خوب ساخته‌اند ولی چون فرصت زیادی تا شروع لیگ باقی نمانده، کارها را اولویت بندی کرده‌ایم. مهمترین کارها را در اولویت قرار داده‌ایم تا به آن رسیدگی شود.

مهدی درباره اولویت های استادیوم شهید وطنی افزود: به عنوان مثال باید سکوهای ورزشگاه صندلی گذاری شود ولی به مسئولان استان گفتیم اولویتشان روی آماده سازی رختکن ها باشد. اگر صندلی نباشد می توان مسابقات را برگزار کرد ولی اگر رختکن به شرایط استاندارد نرسد، نمی توان بازی را برگزار کرد.

این مقام مسئول تاکید کرد: ما کارهای مهم را در اولویت گذاشته ایم. مسئولان هم متعهد شدند که سر موقع کار را انجام بدهند. آنها قول داده اند و اگر تعهدشان تا زمان مقرر عملی نشود، نمی توانند در این ورزشگاه میزبان باشند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج