«اونجرز» در جایگاه چهارم تاریخ
۷۴۵۳۳۹
۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
۳۶۹۹ 
قسمت سوم فیلم کمیک استریپی «انتقامجویان» هفته گذشته با عبور از رقم 2میلیارد دلار فروش به چهارمین فیلم تاریخ سینما تبدیل شد که چنین مرزی را در گیشه‌ها پشت سر نهاده است.

روزنامه ایران: قسمت سوم فیلم کمیک استریپی «انتقامجویان» هفته گذشته با عبور از رقم 2میلیارد دلار فروش به چهارمین فیلم تاریخ سینما تبدیل شد که چنین مرزی را در گیشه‌ها پشت سر نهاده است. این فیلم تا اواخر واپسین ماه تابستان 2018 فروشی برابر با 2.041.200 میلیارد دلار در سطح جهان داشته و فقط سه فیلم دیگر به آماری بالاتر از آن رسیده‌اند.

«اونجرز» در جایگاه چهارم تاریخ

دو تای اول صدر این جدول کارهایی مشهور از جیمز کامرون کانادایی با اسامی «آواتار» و «تایتانیک» هستند و قسمت هفتم «جنگ ستارگان» نیز که نام جنبی آن «نیرو بیدار می‌شود» است، با گیشه‌ای 2/069/237 میلیارد دلاری جای سوم را به خود اختصاص داده و این در حالی است که آمار حاصله دو فیلم کامرون حیرت انگیز و برابر با 2/84 و 2/18 میلیارد دلار است. «اونجرز: جنگ بی‌نهایت» یا همان «انتقامجویان 3» همچون دوقسمت اول این فیلم و همچنین «کاپیتان آمه‌ریکا»، «جوخه خودکشی» و قسمت‌هایی از «تور» و «مردان ایکس» ترکیبی از قهرمانان متعدد کمیک بوکی و داستان تلاش مشترک و البته نه چندان متجانس و یکدست آنها برای غلبه بر تباهی‌هاست.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج