فیلم‌های «بولاک» همچنان می‌فروشند
۷۴۵۸۱۳
۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
۲۱۵۴
او که در فیلم «اوشن 8» سردسته یک گروه از سارقان زن است، هنوز و در ۵۴ سالگی هم از پردرآمدترین هنرپیشه های زن هالیوود به حساب می آید اما این ایراد به او وارد است که چرا سودسازترین فیلم عمر هنری ۳۰ ساله وی که «مینیون ها» محصول ۲۰۱۵ و با گیشه ای بیش از یک میلیاردی است، یک کارتون است و بولاک در آن فقط صداپیشه گی کرده است.

بانی فیلم: ساندرا بولاک که پس از اوجگیری دهه ۱۹۹۰ خود و سپس تصاحب اسکار سال ۲۰۰۹ برای بازی در فیلم دراماتیک و اجتماعی «نقطه کور» چند سال آرام را سپری کرد و سپس با فیلم فضایی و پر ابتکار «جاذبه» محصول سال ۲۰۱۳ شکوهش را باز پس گرفت، با «اوشن۸» که ساخته گری راس است و ادامه ای بر سه گانه دهه ۲۰۰۰ استیون سودربرگ با اسامی «اوشن۱۱، ۱۲ و ۱۳» به حساب می آید، رونق قدیمی خود در گیشه ها را تکرار کرده است.

فیلم های بولاک همچنان می فروشند

او که در این فیلم سردسته یک گروه از سارقان زن است، هنوز و در ۵۴ سالگی هم از پردرآمدترین هنرپیشه های زن هالیوود به حساب می آید اما این ایراد به او وارد است که چرا سودسازترین فیلم عمر هنری ۳۰ ساله وی که «مینیون ها» محصول ۲۰۱۵ و با گیشه ای بیش از یک میلیاردی است، یک کارتون است و بولاک در آن فقط صداپیشه گی کرده است. بولاک که در سال ۱۹۹۴ با بازی در فیلم حادثه ای «سرعت» بسیار مشهور شد، برای ادامه سال ۲۰۱۸ هم فیلم جدید دیگری به نام «مالوری» را آماده پخش دارد. درباره این فیلم توضیحات مشخص و دقیقی انتشار نیافته اما حتی آمدن نام بولاک به عنوان یکی از نفرات اصلی حاضر در آن نیز برای رویکرد وسیع مردم به تماشاخانه ها برای دیدن فیلم جدید وی و توفیق اقتصادی آن کفایت می کند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج