دو هزار داماد بی عروس! +عکس
۷۴۶۷۷
۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۴
۹۷۱۶ 
هر منطقه ای برای خود سنت و آداب و رسوم ویژه ای دارد... یمن هم از این قاعده مستثنا نیست. به ابتکار یک موسسه خیریه در صنعا، پایتخت یمن، 4000 نفر به خانه بخت رفتند. طبق سنت این کشور، مراسم جشن عروسی در دو ...
روزگارنو: هر منطقه ای برای خود سنت و آداب و رسوم ویژه ای دارد... یمن هم از این قاعده مستثنا نیست. به ابتکار یک موسسه خیریه در صنعا، پایتخت یمن، 4000 نفر به خانه بخت رفتند. طبق سنت این کشور، مراسم جشن عروسی در دو ...دو هزار داماد یمنی، با شمشیر و بی عروس، جشن بر پا کردند!

به ابتکار یک موسسه خیریه در صنعا، پایتخت یمن، 4000 نفر به خانه بخت رفتند.

طبق سنت این کشور، مراسم جشن عروسی در دو مکان برگزار می شود و زنان و مردان به طور جداگانه به شادی و پایکوبی می پردازند و در اغلب موارد، داماد بعد از این مراسم، برای اولین بار عروس خانم را ملاقات می کند.

در این مراسم که با حضور نمایندگانی از کتاب گینس برگزار شد، نمایندگانی از کتاب گینس هم حضور داشتند.

هزینه عروسی در یمن، به طور سنتی، به صورت نصف-نصف از سوی خانواده عروس و داماد پرداخته می شود؛ اما به جای خانواده های این 4000 نفر، یک موسسه خیریه هزینه عروسی را پرداخته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1392/08/11
دو هزار داماد بدون حضور عروس جشن و پایکوبی می کنند!!! بعد این دوهزار داماد میرن دنبال عروس در حالی که هرگز همدیگر را ندیدند!!! حالا سئوال اینجاست از کجا داماد میدونه بین این همه عروس کدومش عروس خودشه و یا برعکس!!! کافیه یک داماد از عروسش خوشش نیاد خیلی راحت می تونه یک عروس دیگه را برداره کی به کیه
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1392/08/11
با همه این مشکلات مملکت اگه آمریکايي نشيدم بازم خدار رو شکر که یمنی نیستیم و ایرانی هستيم.
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1392/08/11
اگه مرغو خروسا قاطی پاطی بودن بهتر بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج