بهترین شاسی بلند‌های چینی بازار را بشناسیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۴۶۷۷۷
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
۱۸۵۹۵
سلیقه مشتریان در بازار خودرویی کشور بیشتر به سمت انتخاب یک کراس اوور یا در اصطلاح، شاسی بلند رفته و این افراد دوست دارند تا خودرو خود را از این دسته انتخاب نمایند. در این مطلب قصد داریم به معرفی ۵ شاسی بلند خوب و قابل قبول چینی تا رنج قیمت ۲۰۰ میلیون تومان موجود در بازار داخلی کشور بپردازیم و با نگاهی کلی به این خودروها، بهترین انتخاب بین آن‌ها را بیان کنیم.

وبسایت چرخان: بی تردید، بازار خودرویی کشور در حال حاضر به مکانی برای تست و آزمایش برخی از برندها و خودروهای چینی تبدیل شده و شرکت‌های واردکننده و تولیدکننده، ترجیح می‌دهند سیاست انتخاب و واردات خودروهای سواری را با توجه به ارزان تر بودن قیمت اتومبیل‌های چینی، به این محصولات اختصاص دهند.

در این رابطه، باید گفت که سلیقه مشتریان در بازار خودرویی کشور بیشتر به سمت انتخاب یک کراس اوور یا در اصطلاح، شاسی بلند رفته و این افراد دوست دارند تا خودرو خود را مابین اتومبیل‌های موجود در این دسته انتخاب نمایند. در این رابطه، باید گفت که سلیقه مشتریان در بازار خودرویی کشور بیشتر به سمت انتخاب یک کراس اوور یا در اصطلاح، شاسی بلند رفته و این افراد دوست دارند تا خودرو خود را مابین اتومبیل‌های موجود در این دسته انتخاب نمایند.

در این مطلب قصد داریم به معرفی ۵ شاسی بلند خوب و قابل قبول چینی تا رنج قیمت ۲۰۰ میلیون تومان موجود در بازار داخلی کشور بپردازیم و با نگاهی کلی به این خودروها، بهترین انتخاب بین آن‌ها را بیان کنیم.

۱-هایما S7 توربو

کدام چینی کراس اوور؟

یکی از خودروهای خوب و قابل قبول چینی که در حال حاضر در بازار داخلی کشور به عنوان یک کراس اوور (شاسی بلند) حضور دارد، هایما S7 توربو نام دارد. در این رابطه، باید گفت که هایما S7 توربو به واسطه همکاری گروه صنعتی ایران خودرو با برند چینی هایما، در داخل کشور و در خطوط تولید ایران خودرو مونتاژ و به بازار عرضه می‌شود. (قیمت این خودرو در حال حاضر برابر با ۱۲۶ میلیون تومان در نمونه صفر کیلومتر است.

در زمینه مشخصات فنی و عملکرد این خودرو نیز باید بگوییم که هایما S7 توربو از یک پیشرانه چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ توربوشارژ با حجمی برابر با ۱.۸ لیتر بهره می‌برد که این موتور قادر به تولید ۱۷۰ اسب بخار قدرت و ۲۳۵ نیوتن متر گشتاور است.


۲-هاوال H2

کدام چینی کراس اوور؟

یکی دیگر از خودروهای کراس اوور شهری و چینی موجود در بازار داخلی کشور که از کیفیت ساخت خوب و قابل قبولی بهره می‌برد، هاوال H2 نام دارد. هاوال H2 توسط گروه خودروسازی بهمن با همکاری برند چینی هاوال، در داخل کشور مونتاژ و عرضه می‌شود. (قیمت این خودرو در حال حاضر برای سری اول، کمتر از صد میلیون تومان اعلام شده است، اما انتظارمی‌رود با ورود انبوه آن به بازار، این قیمت افزایش یابد)

در زمینه مشخصات فنی و عملکرد این خودرو نیز باید بگوییم که هاوال H2 از یک پیشرانه چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ توربوشارژ با حجمی برابر با ۱.۵ لیتر بهره می‌برد که این موتور قادر به تولید ۱۴۰ اسب بخار قدرت و ۲۰۲ نیوتن متر گشتاور است.


۳-بی وای دی S7

کدام چینی کراس اوور؟

از دیگر خودروهای کراس اوور و خوب چینی که به زودی فروش انبوه آن در بازار داخلی کشور آغاز می‌شود، بی وای دی S7 نام دارد. در این رابطه، به جرات می‌توان که S7 یکی از بهترین انتخاب های موجود در این بخش بوده و توسط شرکت کارمانیا با همکاری برند چینی بی وای دی، در داخل کشور مونتاژ و عرضه خواهد شد. (قیمت این خودرو برابر با ۱۴۷ میلیون تومان اعلام شده است)
بی وای دی S7 از یک پیشرانه چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ توربوشارژ با حجمی برابر با ۲.۰ لیتر بهره می‌برد که این موتور قادر به تولید ۲۰۵ اسب بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور است.


۴-هاوال H6

کدام چینی کراس اوور؟

یکی دیگر از کراس اوورهای چینی و  قابل قبول که به زودی شاهد حضور آن در خیابان‌های کشور خواهیم بود، هاوال H6 نام دارد. این خودرو به وسیله همکاری گروه خودروسازی بهمن با برند چینی هاوال، بزودی در خطوط تولید این شرکت مونتاژ و به بازار عرضه می‌شود. (قیمت احتمالی هاوال H6 مابین ۱۶۰ الی ۱۸۰ میلیون تومان خواهد بود)

در رابطه با پیشرانه و عملکرد این خودرو باید گفت که هاوال H6 از یک پیشرانه چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ توربو شارژ با حجمی برابر با ۲.۰ لیتر بهره می‌برد که این موتور قادر به تولید قدرتی برابر با ۱۹۵ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۳۱۵ نیوتن متر است.


۵-جک S5 اتوماتیک

کدام چینی کراس اوور؟

سرانجام، آخرین خودرویی که می‌توان از آن به عنوان یک کراس اوور خوب و قابل قبول چینی در بازار داخلی کشور یاد کرد، جک S5 اتوماتیک نام دارد. در این رابطه، باید گفت که جک S5 اتوماتیک توسط گروه صنعتی کرمان خودرو و با همکاری برند چینی جک، مونتاژ و به بازار خودرویی کشور عرضه می‌شود. (قیمت این خودرو در بازار برابر با ۱۲۵ میلیون تومان است)

در زمینه مشخصات فنی و عملکرد این خودرو نیز باید بگوییم که جک S5 اتوماتیک از یک پیشرانه چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ توربوشارژ با حجمی برابر با ۲.۰ لیتر بهره می‌برد که این موتور قادر به تولید ۱۷۴ اسب بخار قدرت و ۲۶۵ نیوتن متر گشتاور است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
عارفی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر