رحمانی: کار کردن با قلعه‌نویی سخت است
۷۴۶۸۴۳
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
۵۹۱۴
هافبک جدید تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: کار کردن با امیر قلعه‌نویی سخت است، چون او در فوتبال همیشه دنبال موفقیت‌های بزرگ است.

خبرگزاری تسنیم: بختیار رحمانی در مورد اینکه چرا بعد از پایان فصل قراردادش را با ذوب‌آهن تمدید نکرد، گفت: یکسری مسائل در فوتبال رخ می‌دهد که شاید خیلی‌ها از آن بی‌خبر باشند. من بعد از اتمام فصل از زحمات ذوبی‌ها تشکر کردم و هیچ مشکلی هم بین ما وجود نداشت. وقتی آنها تماش نگرفتند یعنی اینکه تمایلی برای همکاری نداشتند و برای فصل جدید یارگیری خودشان را انجام دادند. من هم چند پیشنهاد داشتم که در نهایت سپاهان را انتخاب کردم.

وی ادامه داد: سپاهان بهترین انتخابی بود که انجام دادم و خوشحالم که برای سومین بار قرار است با امیر قلعه‌نویی کار کنم. چند تیم هم به من پیشنهاد دادند که باید از لطف آنها تشکر کنم، ولی وقتی یک هفته پیش باشگاه سپاهان با من تماس گرفت، در نهایت تصمیم گرفتم که این تیم را انتخاب کنم. کار کردن با امیر قلعه‌نویی سخت است، چون او همیشه دنبال موفقیت‌های بزرگ است و سخت‌گیری‌های خاص خودش را دارد. با این حال من از این موضوع استقبال می‌کنم.

رحمانی در مورد اینکه آیا قرار است در نیم‌فصل اول برای تیم دیگری بازی کند، عنوان کرد: این موضوع هنوز مشخص نیست. من با سپاهان قرارداد امضا کردم و بعد از صحبت با مسئولان باشگاه و امیرخان وضعیتم مشخص خواهد شد. باید دید چه اتفاقی به سود من است، ولی ظرف چند روز آینده تکلیفم روشن خواهد شد.

بازیکن جدید سپاهان درباره اینکه گفته شده بود با نفت مسجد سلیمان قرارداد بسته بود، گفت: من چند پیشنهاد داشتم که یکی از آنها نفت مسجدسلیمان بود، اما قراردادی با این تیم نبسته بودم. در اینجا باید از عبدالله ویسی، سرمربی نفت مسجدسلیمان هم تشکر کنم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج