پاوه‌نژاد: مردم حق دارند بپرسند پولمان چه شد
۷۴۷۱۹۳
۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
۶۴۴۳ 
پاوه‌نژاد سوال کردن درباره سرنوشت کمک‌های مردمی را حق هر شهروندی می‌داند و معتقد است همه هنرمندان باید پاسخگو باشند، شفاف عمل کنند و توضیح بدهند، اما او برای این کار یک شرط قائل است.

جام جم: همیشه پای کار بوده‌اند و در زمان وقوع حوادث و بحران‌ها باری را به دوش گرفته‌اند. چهره‌های سرشناس و محبوب مردم، فارغ از هر قضاوتی درباره نیت و هدفشان، هر گاه که حضورشان کارساز بوده وارد میدان شده‌اند، اما در زلزله کرمانشاه ماجرا کمی پیچیده شد.

پاوه‌نژاد: مردم حق دارند بپرسند پولمان چه شد

در این ماجرا، رسانه‌ها بر اساس اهدافشان، علاوه بر انتشار گزارش‌هایی درباره تلاش و زحمات سلبریتی‌ها در کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده، چگونگی استفاده از منابع مالی و اقلام جمع‌آوری شده توسط آنها را نیز پیگیری کردند. نکته مهم اینجاست که زلزله کرمانشاه، تجربه‌ای بود برای این‌که با یک ظرفیت بزرگ آشنا شویم و قدرت سلبریتی‌ها در جمع‌آوری کمک‌های مردمی را به چشم ببینیم اما اتفاقات بعد از آن و اظهارات و حواشی ایجاد شده، ضرورت ساماندهی به حضور سلبریتی‌ها را متذکر می‌شود.

بعد از بم و بازارهای اطراف!

پاوه‌نژاد می‌گوید: این اولین باری نیست که هنرمندان وارد میدان شده‌اند و هنگام زلزله ورزقان هم این مشارکت اتفاق افتاده بود، اما نکته اینجاست که مردم ترجیح داده‌اند به چهره‌های محبوبشان کمک کنند به گفته این بازیگر، بعد از زلزله بم بود که اعتماد مردم به متولیان امدادرسانی کم شد. پاوه‌نژاد توضیح می‌دهد: مردم کمک‌های خودشان را ردیابی کردند و متوجه شدند که
بعضی از آنها به دست مردم نیازمند نرسیده است. برخی از کمک‌های مردمی سر از بازارها و فروشگاه‌های شهرهای مختلف در آورده بودند و همین مساله باعث شد اعتماد به نهادهایی که وظیفه دارند، می‌توانند و باید در چنین مواقعی وارد عمل شوند و کمک کنندکمتر شود.

پرسیدن حق مسلم است

چه کسی است که بگوید بالای چشمش ابرو نیست و کسی حق ندارد بپرسد با پول‌های مردم چه کرده‌ای! پاوه‌نژاد سوال کردن درباره سرنوشت کمک‌های مردمی را حق هر شهروندی می‌داند و معتقد است همه هنرمندان باید پاسخگو باشند، شفاف عمل کنند و توضیح بدهند، اما او برای این کار یک شرط قائل است. پاوه‌نژاد برگزاری یک مراسم محترمانه را ضرورت می‌داند و فرصتی که این چهره‌ها بتوانند در کمال احترام به تمام سوالات پاسخ بدهند و اسناد و مدارکشان را به نمایش بگذارند. او می‌گوید: با تهمت و توهین نمی‌توان توقع پاسخگویی داشت آن هم وقتی بسیاری از ما در تمام روزهایی که در حال کمک به مردم آسیب‌دیده بودیم، گزارش‌های تصویری از کارمان منتشر می‌کردیم. من برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی شماره حساب شخصی به کسی ندادم؛ شماره حساب‌های یک مرکز خیریه بود و ارقامی که به این حساب واریز شده کاملا مشخص است و همین طور برای ارقامی که به صورت نقد در اختیارمان قرار می‌گرفت هم رسید صادر می‌کردیم.

انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1397/04/27
سلام خانم پاوه نژاد خوش تيب سنکين پوش و با لياقت هستي خوشبخت باشي تشکر
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1397/04/27
زیاد سخت نگیرید یک کمی اختلاس شده اندو توبی کانتینیو (ادامه دارد)ومسئولان یاذی نفع یادرخواب خرگوشی!؟
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1397/04/27
شما داری اخلال میکنی پول شما پیش دولت است دارند بررسی میکنند این پول ها را ازکجا آورد ی بعد از ۸ سال تحقیقات مدارک را به قوه قضاییه میدهیم که آنها نتیجه گیری کنند.
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1397/04/27
این خانم کی هست......چکاره س.....یک کار خیر ومثبت اگر کرده بگه بعد اظهار نظر کنه...خدا. خدا....از دست آدمهایی که میخان دیده بشن....
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1397/04/27
وای کجازندگی میکنیم جنگل ازاینجابهتراست
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1397/04/27
این سلبریتیها بعضیهاشون ژست روشن فکری دارن ولی برعکسشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج