نگرانی از دسترسی نداشتن نسل آینده به دریای خزر
۷۴۷۹۰۶
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶
۱۲۸۳۰
خلیلی گفت :دسترسی نداشتن آسان نسل آینده به دریا در سواحل استان مازندران نگران کننده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: حمید خلیلی روز سه شنبه در بیست و هفتمین نشست مشترك كارگروه تخصصی ساماندهی سواحل، بنادر و جزایر كار ویژه مرز شورای امنیت كشور، كمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان مازندران و شورای حفظ حقوق بیت المال استان های شمالی كشور در بندر نوشهر گفت:عدم دسترسی آسان نسل آینده به دریا در سواحل استان مازندران نگران کننده است. براساس قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی از سال ۹۰ كارگروه تخصصی ساماندهی سواحل متشكل از نمایندگان دستگاه های اجرایی و قضایی ایجاد شده است كه دبیرخانه آن در سازمان بنادر و دریانوردی مستقر می باشد.

وی افزود: بر اساس ابلاغ مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی کشور(ICZM)كمیته ساماندهی و مدیریت در ۸ استان ساحلی كشور به ریاست استانداران و دبیری مدیران كل بنادر و دریانوردی استان های ساحلی ایجاد شده است كه خوشبختانه اقدامات خوبی طی سال های اخیر در زمینه برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز ساحلی و جلوگیری از تخریب مناطق ساحلی صورت گرفته است و نیاز به بهبود روند جاری می باشد.

عضو كارگروه تخصصی ساماندهی سواحل ، بنادر و جزایر كار ویژه مرز شورای امنیت كشور خاطر نشان كرد: موضوع مطالعات و مدیریت یكپارچه مناطق ساحلی كار جمعی است و دبیرخانه، نقش هماهنگ كننده دستگاه های اجرایی و قضایی را برعهده دارد و تدقیق این مطالعات در استان های گیلان،مازندران و گلستان در دستور کار سال جاری سازمان بنادرودریانوردی قرار دارد.

گفتنی است بیست و هفتمین نشست مشترك كارگروه تخصصی ساماندهی سواحل ، بنادر و جزایر كار ویژه مرز شورای امنیت كشور، كمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان مازندران و شورای حفظ حقوق بیت المال استان های شمالی با هدف بررسی میزان همكاری سازمان های دولتی ، مراجع قضایی ، نیروهای مسلح ، شهرداری ها و ... با سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز، بررسی تحقق مصوبه كار ویژه مرز شورای امنیت مبنی بر ایجاد شعب تخصصی از سوی قوه قضاییه به منظور تسریع در رسیدگی به جرائم دریایی و جلوگیری از اطاله دادرسی و بررسی و كنترل اخذ مجوز ساخت و بهره برداری از سازه ها و تأسیسات دریایی از سازمان بنادر و دریانوردی توسط دستگاه های دولتی، نظامی ،انتظامی ،مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی، شهرداری ها و بخش خصوصی طی روزهای ۲۶و۲۷ تیرماه در بندر نوشهر در حال برگزاری است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
21:14 - 1397/04/28
با این وضعیت نسل آینده وجود ندارد
دعا کنید به مقامی برسم خودم مشکلات را حل میکنم
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1397/04/28
به درک.حالا نسل فعلیشون بجز گند زدن به ساحل و دریا و جنگل چی کردند؟ این مردم رو فقط باید بست تو طویله
Germany
22:04 - 1397/04/28
وگرنه کی جرعت دارد هرروز ساخت وساز بیشتر میشود
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1397/04/28
معلومه نیست چی گفت !!! خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1397/04/28
مسولین بی تخصص و سود جو گند زدن ، باید منتظر سوپرمن باشیم تا بیاد وضعیت درست کنه !
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1397/04/28
وقتی توقانون تا۵۰متردریارودخانه حریم رودخانس ولی میبینی هیچکس رعایت نمیکنه نتیجش این میش
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/04/28
دریا نگید بگید فاضلاب. آب رود هایی که به خزر می‌رسد بسیار کثیف است. تالاب انزلی به لجنزار تبدیل شده. زرجوب و گوهر رود رشت که یک زمانی در آن ماهیگیری میشد، الان مثل فاضلاب حمام شده و از بوی گندش نمی‌شود به آنها نزدیک شد. اینها بغیر از فاضلابهایی است که بطور مستقیم به دریا می ریزد.
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1397/04/28
طرح کاداکس اگه ۶۰سال تواروپااجرامیش تولیران بش دیگه کسی نمیتونه زمین خواری تغییرکاربری بده عکس ماهواره ای
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1397/04/28
سرعت تخریب کشور ، خیلی بالا است .
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1397/04/28
خودتون مجوز ساخت میدین خودتونم معترضید چه رویی داربد شما
United Arab Emirates
03:42 - 1397/04/29
انشاالله که یکروزی تمام ایران ازاد میشه.
United Arab Emirates
03:42 - 1397/04/29
انشاالله که یکروزی تمام ایران ازاد میشه.
Iran, Islamic Republic of
07:33 - 1397/04/29
ما شمال بودیم یه ساحل آزاد تو سلمانشهر پیدا نمی کردیم هرجا می رفتیم یکی اکیپی واستاده بودند پنج تومان می گرفتند تا ماشین وارد کوچه ی ساحل بشه انگار اونجا مال ارث پدرشونه حتی یه دسترسی عادی به کنار رودخانه نبود همه ویلا ساختن و از مردم پول ورودی میگیرن از کی تا حالا ساحل و کنار رودخونه ارث اینها شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج