سرلک، خواننده تیتراژ «بانوی سردار»
۷۴۸۲۶۶
۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۹
۷۸۴۵ 
تهیه‌کننده سریال «بانوی سردار» گفت: به‌تازگی سینا سرلک به‌عنوان خواننده تیتراژ این سریال انتخاب شده است.

فارس: «سعید مرادی» تهیه‌کننده سریال «بانوی سردار» گفت: به‌تازگی سینا سرلک به‌عنوان خواننده تیتراژ سریال «بانوی سردار» انتخاب شده است و قرار بر این است که سریال در نیمه دوم امسال پخش شود.

سرلک، خواننده تیتراژ«بانوی سردار»

وی با اشاره به مراحل فنی این سریال افزود: تدوین این سریال به قسمت ۷ رسیده است و مراحل فنی همچنان ادامه دارد. فصل دوم سریال «بانوی سردار» به کارگردانی پرویز شیخ طادی در دست نگارش است. فصل اول این سریال به زندگی «بی‌بی مریم سردار بختیاری» می‌پرداخت و فصل دوم آن به زندگی «علیمردان خان بختیاری» خواهد پرداخت که سال آینده وارد مرحله تولید خواهد شد.

پیش از این بنا بود تا این سریال به کارگردانی سعید سلطانی ساخته شود، اما به‌دلایلی به پرویز شیخ طادی سپرده شد و با توجه به تغییر مقطع زمانی هنوز مشخص نیست که در فصل دوم بازیگرها تغییر خواهند کرد یا نه. تصویربرداری فاز اول این سریال چندی پیش به پایان رسید و آخرین سکانس‌ها در ارتفاعات پردیس و پلور مازندران مقابل دوربین رفت.

پانته‌آ سیروس (بی‌بی مریم)، حبیب دهقان نسب، فرخ نعمتی، سهیلا رضوی، فرزین محدث، محمد فیلی، کاظم هژیرآزاد، صدرالدین حجازی، مهدی میامی، حمیدرضا نعیمی، علیرضا مهران، مرتضی زارع، سعیده عرب، علیرضا جاویدفر، بهشاد چنگیزی، سیاوش درخشی، شاپور کلهر، پارسا قربانی، مجید کریمی، هلیرضا دیلمی، فاطمه شکری و... از بازیگران فصل اول «بانوی سردار» بودند. پانته‌آ سیروس بازیگر اصلی این سریال نقش «بی‌بی مریم» را ایفا می‌کند که به‌دلیل توانمندی‌هایی که در سوار کاری و شمشیر بازی داشته برای این نقش انتخاب شده است.

زرنان شهریار، شهرک دفاع مقدس و یکی از لوکیشن‌های فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» نیز از دیگر لوکیشن‌های این سریال بودند. عوامل اصلی این مجموعه عبارتنداز: نویسنده و کارگردان: پرویز شیخ طادی، تهیه‌کننده و مجری طرح: سعید مرادی، مدیر تصویربرداری: فرخ مجیدی، مدیر صدابرداری: علی عدالت دوست و...

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج