طرح ناشناخته کریستوفر نولان برای ۲۰۲۰
۷۴۹۷۸۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
۲۳۶۲ 
کریستوفر نولان فیلمساز برجسته ۴۸ ساله ای که زاده وست فینستر واقع در لندن پایتخت انگلیس است. این روزها روی طرحی کار می کند که کمتر کسی می داند به طور دقیق چیست اما نزدیکان او می گویند در بهار ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

بانی فیلم: کریستوفر نولان فیلمساز برجسته ۴۸ ساله ای که زاده وست فینستر واقع در لندن پایتخت انگلیس است. این روزها روی طرحی کار می کند که کمتر کسی می داند به طور دقیق چیست اما نزدیکان او می گویند در بهار ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.

طرح ناشناخته تازه کریستوفر نولان

این کارگردان نوجو که با فیلم های جنایی و خواب خیالی «ممنتو» و «بیخوابی» در سالهای ۲۰۰۰ و ۲۰۰۲ مشهور شد و این وضعیت را در «تلقین» به سال ۲۰۱۰ تکرار کرد و سه گانه بت منی او از بهترین ورسیون های مرد خفاشی در تاریخ سینما به حساب می آید، در سال ۲۰۱۷ با «دانکرک» استادی اش در ژانر سینمای جنگ را هم به اثبات رساند

و این فیلم کاندیدای جایزه اسکار پرترین فیلم سال نیز شد و این دو تضاد کامل با فیلم فضایی و علمی- تخیلی «بین ستاره ای» او و محصول ۲۰۱۴ قرار داشت و بد نیست بدانید ۳ فیلم «ممنتو»، «شوالیه تاریکی» و «تلقین» نولان جزء ۱۰۰ فیلم برتر تری جاری (بیست و یکم) شناخته شده اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج