افزایش تازه وارد‌ها در قاچاق مواد مخدر
۷۵۱۲۹۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۱
۵۱۴۷ 
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از کاهش یکی دوساله سن اعتیاد در کشور خبر داد و گفت: سن قاچاق در کشور دارای تغییراتی شده و افراد تازه وارد در این حوزه افزایش یافته‌اند.

خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از کاهش یکی دوساله سن اعتیاد در کشور خبر داد و گفت: سن قاچاق در کشور دارای تغییراتی شده و افراد تازه وارد در این حوزه افزایش یافته‌اند.

سردار مسعود زاهدیان در گفتگویی درباره دستگیری‌های مربوط با موادمخدر اظهارکرد: آمار زندانی‌های این حوزه را باید از سازمان زندان‌ها بگیریم، اما آنچه که در مورد دستگیری‌های پلیس بوده ما شاهد افزایش ۹ درصدی دستگیری‌ها در بهار امسال در مقایسه با مدت مشابه آن در سال قبل هستیم و تشکیل پرونده‌های ما نیز به همین نسبت افزایش داشته است.

وی درباره اینکه آیا سن قاچاق موادمخدر در کشور کاهش یافته است، گفت: اینکه بگوییم سن قاچاق در کشور کاهش یافته درست نیست، اما می‌توان اینطور گفت که دارای تغییراتی شده و افراد تازه وارد در این حوزه افزایش یافته‌اند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا همچنین درباره سن اعتیاد نیز گفت: سن اعتیاد یک مقداری پایین آمده است و حدود یکی دو سالی کمتر شده است. اما اینکه این سن به چقدر رسیده است را باید از ستاد مبارزه با مواد مخدر پرسید تا اطلاعات دقیق تری از آنان دریافت کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:51 - 1397/05/06
من فکر میکنم حضرات اطلاعات دقیقی ندارند برای خالی نبودن عریضه چیزی میگویند
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1397/05/06
بیکاری و فاصله ی طبقاتی و رویای یک شبه پولدار شدن باعث ورود تعداد بیشتری از جوانان به تجارت مرگ میشود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج