کاربران توئیتر می‌توانند افراد خاطی را حذف کنند
۷۵۱۹۲۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
۱۵۸۳ 
توئیتر برای مقابله با افرادی که قوانین پلتفورم انتشار ویدئوی این شبکه اجتماعی را زیر پا می‌گذارند به کاربران خود اجازه می‌دهد حساب کاربری افراد خاطی را تعلیق کنند.

خبرگزاری مهر: توئیتر در تلاش برای مدیریت اظهار نظرهای آزاردهنده در پریسکوپ (پلتفورم انتشار ویدئوی این اپلیکیشن) ابزارهای جدیدی در اختیار کاربران قرارداده تابا این افراد و عده ای که قوانین پریسکوپ را زیرپا می گذارند، مقابله کنند.

توئیتر به جای اتکا روی الگوریتم ها یا کارکنان خود برای حل این مشکل، به کاربرانش اجازه می دهد تا چت روم های زنده پریسکوپ را رصد و نظارت کنند.

علاوه برآنکه به ناظران چت اجازه داده می شود، افراد خاطی را از حضور در چت روم ها منع کنند، توئیتر به زودی قابلیت تعلیق و ممنوعیت دائمی حساب های کاربری را ارائه می کند. به این ترتیب افرادی که هریک از قوانین این شرکت را نقض کنند به طور دائمی از حضور در این پلتفورم منع می شوند.

البته در حال حاضر قوانین پریسکوپ به ناظران چت اجازه می دهد افراد را از حضور در چت روم ها محروم کنند، اما به آنها اجازه نمی دهد افراد خاطی را از این پلتفورم اخراج کنند.

بنابراین اگر فردی از حضور در یکی از چت روم ها محروم شود، می تواند به چت روم دیگری برود و کاربران دیگری را آزار دهد.

به هرحال این تغییرات از ۱۰ آگوست اجرایی می شود. در این تاریخ قوانین جدید توئیتر اجرا می شوند و افرادی که به طور مرتب آنها را زیر پا بگذارند، احتمالا حساب کاربری شان تعلیق یا ممنوع شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج