مورینیو: قطعا یک خرید دیگر خواهیم داشت
۷۵۲۷۳۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
۸۶۲۵ 
ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد ابراز اطمینان کرد که تیمش در نقل و انتقالات، تنها یک خرید انجام خواهد داد.

ورزش سه: مورینیو که از وضعیت انفعال تیمش در نقل و انتقالات راضی نیست، روز گذشته اعلام کرده بود که به دو بازیکن برای فصل بعد نیاز دارد. شیاطین سرخ تا به اینجا بازیکنانی مثل فرد و دالوت را جذب کرده اند و گفته می‌شود توبی آلدرویرلد، هری مگوایر ، ویلیان و پریشیچ نیز مورد توجه آنها هستند. حال مورینیو تاکید کرد که قطعا یک بازیکن تا پایان نقل و انتقالات جذب این تیم خواهد شد.

او گفت:" من مطمئنم که یک بازیکن می‌خریم. فکر نمی‌کنم دو بازیکن جذب تیم ما شوند. به نظرم در هر پیش فصل، همین اتفاق با تمام باشگاه‌ها رخ می‌دهد، اینکه مربی بیشتر از باشگاه بازیکن می‌خواهد.

این طبیعت ماست و طبیعی است که شما برای تیمتان بیشتر و بیشتر بخواهید. ولی تصمیم باشگاه متفاوت است. معمولا آنچه می‌خواهید به شما نمی‌رسد و این چیزی است که در طول دوران فوتبالی من برایم رخ داده است. اگر یک بازیکن تا پایان نقل و انتقالات بخریم، خوب است.

کم و بیش می‌دانم که فصل سختی پیش روی ما خواهد بود. تقریبا بازیکنان فصل پیش را در اختیار داریم. بازیکنانی که جذب کرده ایم، یکی گلر دوم است بنابراین ما یک بازیکن جدید خریده ایم به نام فرد که البته خیلی شرایط را عوض نخواهد کرد."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج