توکلی به وزیر نفت نامه نوشت
۷۵۴۶۵۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
۴۳۳۰ 
رئیس هیئت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه‌ای به وزیر نفت خواستار پاسخگویی وی برای علت حذف تعدادی از رشته‌های غیر فنی و میان‌رشته‌ای کارشناسی ارشد مرتبط با صنعت نفت و گاز در سال تحصیلی پیش رو شد.

خبرگزاری فارس: احمد توکلی در نامه ای با ارسال نامه‌ای به وزیر نفت خواستار پاسخگویی وی برای علت حذف تعدادی از رشته‌های غیر فنی و میان‌رشته‌ای کارشناسی ارشد مرتبط با صنعت نفت و گاز در سال تحصیلی پیش رو شد.

توکلی نوشت: کمبود متخصصین رشته‌های مورد بحث یکی از مشکلات صنعت نفت کشور است.

در نامه توکلی به بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و رئیس هیأت امنای دانشگاه نفت تهران آمده است، پیرو مذاکرات قبلی و مطابق اطلاعات موثق واصله، رشته‌های غیر فنی و میان‌رشته‌ای شامل پنج رشته کارشناسی ارشد مدیریت پروژه‌های نفت و گاز.

تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در نفت و گاز، اقتصاد نفت و گاز، مدیریت مخازن هیدروکربوری و رشته با قدمت کارشناسی حسابداری و علوم مالی نفت از برنامه‌های دانشگاه صنعت نفت تهران در سال تحصیلی پیش رو حذف شده است.

با توجه به کارشناسی‌های انجام شده در دیده‌بان شفافیت و عدالت و داده‌های میدانی؛ کمبود متخصصان رشته‌های مورد بحث یکی از مشکلات صنعت نفت کشور است.

به نظر می رسد بقای این رشته ها به صلاح صنعت نفت کشور باشد. اگر جنابعالی این نظر اصلاحی را می پسندید لطفاً دستور مقتضی را صادر فرمائید. در غیر این صورت دستور فرمایید دلایل و توجیهات حذف رشته‌های فوق را در اسرع وقت به دیده بان شفافیت و عدالت اعلام نمایند. در هر صورت نتیجه را به ما اطلاع دهند.

احمد توکلی، رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1397/05/13
دیده بان شفافیت!؟.از قیاسش خنده آمد خلق را
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1397/05/13
دیده بان بدون دوربین! ولی باکاغذوخودکاریوروپن!
France
19:12 - 1397/05/13
شما فقط نامه بنویس
خوشا به سعادتت
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1397/05/13
تروخدایه دقیقه جلو اینه واسا ببین ازخودت منفورترکسی روسراغ داری
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1398/02/08
سلام آقای توکلی کاش نامه به وزیر رفاه ومجلس ونوبخت می نوشتی که آیا خداوکیل خوشان با حقوق ماهیانه 100 وهشت تومن معلولین مظلوم بهزیستی درمنزل می توانید امرارمعاش کنید؟ تصورکنندخودشان شرایط خانوداه معلول شدیدمظاوم محروم فراموش شده دارند؟؟؟؟!!!!! عدالت کی اجرا میشود؟ اقشارمحروم جامعه کی به حق شان میرسند؟ خدا وشهدا کی خشنود میشوند؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج