واکنش جنیفر لوپز به خبر جراحی زیبایی اش
۷۵۶۵۸
۱۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۴
۱۳۶۳۸ 
جنیفر لوپز، خواننده 44 ساله، اعلام کرد که هرگز زیر تیغ جراحی نرفته است.
 
 
 
 
 برترین ها: جنیفر لوپز، خواننده 44 ساله، اعلام کرد که هرگز زیر تیغ جراحی نرفته است.

به گزارش برترین ها به نقل از دیلی میل؛ پس از توئیت یک جراح پلاستیک مستقر در لندن به نام دکتر الایوبی، مبنی بر اینکه چهره جنیفر لوپز، داور امریکن آیدل، نشانه های زیادی از جراحی پلاستیک دارد، لوپز تصمیم گرفت که جواب او را بدهد و به همه دنیا اعلام کند که هرگز جراحی زیبایی انجام نداده است.او در پاسخ به این جراح در صفحه توئیتر خود نوشت: «ببخشید آقا، ولی من هرگز هیچ نوع جراحی پلاستیک انجام نداده ام.»

دکتر الایوبی که خودش جراح پلاستیک و لیزر است، تصویری از جنیفر منتشر کرده و نوشته: «این تصاویر قبل و بعد از عمل جی. لو نشانه های زیادی از جراحی پلاستیک دارند. او طبیعتاً زیباست، ولی حالا زیباتر شده است.»

در یکی از این تصاویر جنیفر اصلاً آرایش ندارد. در تصویر دیگر او کرم برنزه کننده را هوشمندانه بکار برده و روی چشم ها و لبش نیز آرایش زیادی دارد.این جراح بعد از آنکه بسیاری از طرفداران جنیفر بخاطر نظراتش به او حمله کردند و حتی او را "پزشک قلابی" خواندند، این تصاویر را برداشت و یک معذرت خواهی نیز نوشت: «جی. لوی عزیز می خواستم بخاطر توئیت اشتباهی که بدون اطلاع من توسط دستیارم نوشته شده معذرت خواهی کنم. شما بطور طبیعی خانم بسیار زیبایی هستید و عالی به نظر می رسید، گاهی آرایش هوشمندانه می تواند بعضی ویژگی های صورت و ظاهر را بسیار بهتر کند.»

همین پزشک در مورد تغییر چهره ملانی گریفیت، شارون ازبورن و هایدی مونتاگ نیز نظراتی داده بود.

جنیفر لوپز بارها با تأکید گفته است که در مورد ظاهرش هیچ مشکلی ندارد. او در مصاحبه با مجله کازموپولیتن گفت: «شما باید بتوانید بایستید و با افتخار بگویید "من، ظاهرم و شخصیتم هیچ مشکلی ندارد. این تویی که مشکل داری." وقتی خودتان این موضوع را باور کنید، دیگران هم باور می کنند.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج