سیستم عامل اپل واچ جیل بریک شد!
۷۵۶۷۷۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
۴۴۶۷ 
جیل بریک در واقع راهی برای دور زدن و خلاص شدن از محدودیت ها در سیستم عامل های اپل است. جیل بریک شدن سیستم عامل های اپل برای کاربران بسیار خوشحال کننده است و امکان بهره گیری از خدمات بیشتر اپل را در اختیار کاربران قرار می دهد.

مجله سخت افزار: جیل بریک در واقع راهی برای دور زدن و خلاص شدن از محدودیت ها در سیستم عامل های اپل است. جیل بریک شدن سیستم عامل های اپل برای کاربران بسیار خوشحال کننده است و امکان بهره گیری از خدمات بیشتر اپل را در اختیار کاربران قرار می دهد.

اخیرا شاهد جیل بریک شدن نسخه ی 4.1 سیستم عامل WatchOS بوده ایم که توسط tihmstar از طریق Guthub ارائه شد.

سیستم عامل اپل واچ جیل بریک شد!

این جیل بریک در واقع امکانات محدود شده از سوی کمپانی اپل را در اپل واچ ها در اختیار کاربران قرار می دهد و بسیاری از قابلیت ها بدون هیچ محدودیتی ارائه خواهند شد. کمپانی اپل طبق سیاست های خود برخی قابلیت ها را برای کاربران محدود می کند و همین موضوع موجب ناراحتی کاربران می شود. به همین دلیل همیشه راهی برای جیل بریک پیدا می شود و کاربران را از این محدودیت ها خلاص خواهد کرد.

از این پس شاهد توسعه ی بیشتر این جیل بریک توسط توسعه دهندگان خواهیم بود. این جیل بریک با کمی تغییرات بر روی اپل واچ های قدیمی نیز قابل اجرا است ولی هنوز در اختیار کاربران قرار نگرفته و فعلا فقط توسعه دهندگان از آن بهره می برند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج