پاتریک ویلسون در فیلم Midway بازی می‌کند
۷۵۶۸۷۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
۹۷۴۵ 
متعاقب اعلام ماه گذشته مبنی بر پیوستن لوک ایوانز (Luke Evans) به فیلم اکشن جنگ جهانی دوم، Midway به کارگردانی رولان اِمریچ (Roland Emmerich)، اکنون تأیید شده که پاتریک ویلسون (Patrick Wilson)، بازیگر نامزد جایزه‌ی گلدن‌گلوب نیز به این پروژه پیوسته است.

گیمفا: متعاقب اعلام ماه گذشته مبنی بر پیوستن لوک ایوانز (Luke Evans) به فیلم اکشن جنگ جهانی دوم، Midway به کارگردانی رولان اِمریچ (Roland Emmerich)، اکنون تأیید شده که پاتریک ویلسون (Patrick Wilson)، بازیگر نامزد جایزه‌ی گلدن‌گلوب نیز به این پروژه پیوسته است.

فیلم Midway براساس داستان واقعی نبرد Midway ساخته می‌شود که حادثه‌ی تعیین‌کننده‌ای در جنگ جهانی دوم بود. این فیلم وقایع‌نگاری اعمال قهرمانانه‌ی سربازان و هوانوردانی است که به غیرممکن دست یافتند و نتیجه‌ی جنگ را تغییر دادند.

پاتریک ویلسون در فیلم Midway بازی می‌کند

ویلسون در این فیلم نقش ادوین لِیتون (Edwin Layton)، فرمانده‌ی نیروی دریایی ایالات متحده را بازی می‌کند که افسر اطلاعاتی کلیدی‌ای در خلال جنگ جهانی دوم بود. این بازیگر در گام بعدی بر پرده‌ی نقره‌ای مقابل جیسون موموآ (Jason Momoa) در فیلم Aquaman «آکوآمن» دیده خواهد شد. پروژه‌ی دیگر او اقتباس نت‌فلیکس از داستان کوتاه In The Tall Grass نوشته‌ی استفن کینگ (Stephen King) است.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به وودی هارلسون (Woody Harrelson) و مندی مور (Mandy Moore) اشاره کرد. فیلمنامه‌ی این فیلم توسط وس توک (Wes Tooke) نوشته شده و تهیه‌کنندگی آن بر عهده‌ی هارالد کلوسر (Herald Kloser) و مارک گوردون (Mark Gordon) است. Midway هم‌اکنون در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد و فیلمبرداری اصلی ۱۶ اوت آغاز می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج