طرح ترافیک نمایندگان مجلس حذف شد
۷۵۷۹۳۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
۱۹۶۸ 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از حذف طرح ترافیک نمایندگان مجلس شورای اسلامی به درخواست خودشان خبر داد.

خبرگزاری ایرنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از حذف طرح ترافیک نمایندگان مجلس شورای اسلامی به درخواست خودشان خبر داد.

محسن پورسید آقایی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: هیچ نماینده مجلس یا ژن خوبی طرح ترافیک دریافت نکرده و اسامی نمایندگانی که از طرف مدیران مسئول رسانه ها معرفی شده بود به درخواست خودشان حذف شد.

وی در خصوص ارائه طرح به فرزندان نمایندگان مجلس نیز تصریح کرد: همه این افراد از رسانه ها نامه خبرنگاری داشتند و پس از انتشار اسامی دریافت کنندگان طرح ترافیک خبرنگاری به همه اسامی منتشر شده در رسانه ها، شبکه های اجتماعی و حتی شایعه ها و گزارش های غیررسمی رسیدگی شد.

پورسید آقایی افزود: از مجموع دو هزار و 240 طرح ترافیک حدود 100 نام در گزارش های غیررسمی انتشار یافت که در نهایت با بررسی های صورت گرفته مشخص شد 24 نفر خبرنگار نبودند.

وی با بیان اینکه طرح این افراد باطل شد، گفت: این افراد خبرنگار نبودند اما در بخش های مختلف رسانه ها فعالیت می کردند.

معاون شهردار تهران در خصوص چرایی منتشر نکردن نام رسانه ها نیز اظهار داشت: این کار شدنی نبود زیرا به محض اعلام نام رسانه ها مقایسه در خصوص تعداد سهمیه های اختصاص یافته صورت می گرفت.

ششم تیرماه امسال اسامی خبرنگارانی که طرح ترافیک گرفته بودند در سامانه شفافیت شهرداری( shafaf.tehran.ir) منتشر شد که بازتاب های وسیعی پیدا کرد زیرا اعلام شد برخی نمایندگان مجلس و نیز فرزندان این نمایندگان نیز با عنوان خبرنگاری طرح ترافیک گرفته اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1397/05/21
باشه ما هم باور کردیم نماینده ای که فقط تو خط ویژه تردد میکنه به فکر مردمه؟!راست میگن مثل مردم با مترو و اتوبوس تردد کنن
پاسخ ها
هم وطن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
خود نماینده که هیچ میگه فرزندان نمایندگان هم طرح گرفته بودند چه مملکتی داریم ما.
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1397/05/21
این چه مملکتیه ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1397/05/21
همه امکاناتی که از جیب مردم به نمایندگان تعلق می گیرد باید لقو بشه مگه اینا برای مردم چکاری انجام می دهند بجز نشستن توی مجلس سر اینکه اون از این یکی کمتر دزدید پاچ هم رومگیرند وبا نظر های آبکیشون شرایط رو برای مردم سختتر می کنند
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1397/05/21
وایی چقدر ناراحت شدم... اخه چرا این کار رو کردن .... اینا از صبح تا شب واسه مردم زحمت میکشن ... اونوقت اینه دسمزد سختی هاشون.... یه شماره حساب اعلام کنید واسه اونا \ول جمع کنیم طرح بگیریم یوقت از خدمت رسانی به مردم جانمونن..... خیلی بدین.
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1397/05/21
شنیده بودیم از آدم فضایی ها مالیات نمیگیرند
ولی نشنیده بودیم بدون مجوز هم میتوانند داخل طرح شوند
Germany
23:59 - 1397/05/21
وقت تلف نکن باور نمکنیم
United States
00:14 - 1397/05/22
این نمایش ها دیگه دیر شده ، بازی فریب مردم شروع شد .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج