نسخه فرعی فیلم ددپول ساخته می‌شود
۷۵۸۸۷۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
۶۵۹۰ 
نسخه فرعی فیلم سینمایی "ددپول" با نام "نیروی ایکس" ساخته خواهد شد. در این فیلم "رایان رینولدز" همچنان در نقش ددپول ظاهر می‌شود.

میزان: نسخه فرعی فیلم سینمایی "ددپول" با نام "نیروی ایکس" ساخته خواهد شد. در این فیلم "رایان رینولدز" همچنان در نقش ددپول ظاهر می‌شود.

نسخه دوم فیلم ددپول با انتقادات فراوانی روبرو بود و به نوعی غرور بیجای رایان رینولدز و اخراج کارگردان اصلی اثر به دلیل حودسری های رینولدز تاثیر منفی خود را روی اثر گذاشته بود. ددپول 2 فیلمی بدون فیلمنامه و حاوی برخی سکانس های کمیک بود.

نسخه فرعی فیلم ددپول ساخته می‌شود

حال بعد از شکست نسبی ددپول 2 نسبت به نسخه اول آن، کمپانی مارول به دنبال احیای این کاراکتر سینمایی است. این فیلم سینمایی با نام "نیروی ایکس" ساخته شده و "جاش برولین" بازیگر نقش "کیبل" در ددپول 2 در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت.

البته در میان داستان های فرعی فیلم سینمایی ددپول 2 چندین بار شخصیت های اصلی از ساخت نیروی ایکس خبر داده بودند اما حالا با انتخاب سه بازیگر اصلی ددپول 2 برای فیلم جدید این شایعه جدی شده است.

دیگر بازیگری که حضورش در فیلم نیروی ایکس قطعی شده را باید "ززی بیتس" دانست. این بازیگر در فیلم ددپول 2 نقش "دامینو" دختری خوش شانس را ایفا می کرد.

با توجه به داشتن ساعت زمان توسط شخصیت کیبل، فیلم نیروی ایکس به سفر زمانی بازیگران اصلی به دوران مختلف و مبارزه با نیروهای بد خواهد پرداخت. بر اساس آخرین اخبار "درو گودارد" کارگردان سریال مشهور "لاست/گمشده" این فیلم را کارگردانی می کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج