زمین خواران، لودر ماموران شهرداری را آتش زدند
۷۶۰۲۵۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
۹۲۸۰
​ شهردار منطقه ۳ اهواز با اشاره به درگیری تعدادی از افراد زمین خوار با عوامل اجرائیات شهرداری گفت: دو نفر از عوامل اجرائیات شهرداری که جهت تخریب یک ساختمان تصرفی اقدام کرده بودند، توسط متصرفان زمین خوار مصدوم و دچار سوختگی شدند.

خبرگزاری ایسنا:​ شهردار منطقه 3 اهواز با اشاره به درگیری تعدادی از افراد زمین خوار با عوامل اجرائیات شهرداری گفت: دو نفر از عوامل اجرائیات شهرداری که جهت تخریب یک ساختمان تصرفی اقدام کرده بودند، توسط متصرفان زمین خوار مصدوم و دچار سوختگی شدند.

مجتبی یوسفی در گفتگویی با بیان اینکه بحث زمین خواری در برخی مناطق اهواز مخصوصا منطقه سه شهرداری بسیار جدی است، اظهار کرد: بعد از ظهر روز گذشته (۲۵ مردادماه) دو نفر از ماموران اجرائیات شهرداری با حکم قضایی جهت تخریب یک ساختمان تصرفی به منطقه فرهنگیان رفتند.

وی افزود: با حضور ماموران اجرائیات، این افراد زمین خوار به عوامل اجرائیات حمله ور شده و روی لودر و سرنشینان آن بنزین ریخته و لودر را آتش زدند.

شهردار منطقه 3 اهواز ادامه دارد: در این حادثه دو نفر از عوامل اجرائیات دچار سوختگی ۵۰ درصدی و ۳۰ درصدی شدند.

یوسفی تصریح کرد: فرد متصرف بعد از آتش زدن لودر و سرنشین آن اقدام به تیراندازی کرد و پس از آن نیز به سمت ساختمان شهرداری منطقه 3 اهواز حمله ور شد که درب ورودی شهرداری آسیب دیده و کنده شده است.

وی خاطرنشان کرد: برخی از مردم فکر می کنند که زمین خواران افرادی بی بضاعت هستند در حالی که برخی از این افراد در حال ساخت و ساز ملک های تجاری هستند. این فرد متصرف نیز سابقه زمین خواری دارد و تاکنون هشت ملک تجاری احداث کرده است.

یوسفی گفت: شهرداری ضابط قضایی نیست و تنها می‌تواند اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از تصرفات انجام دهد یا در صورتی که زمینی از املاک مسکن و شهرسازی و یا ارگانی دیگر به این سازمان داده شود، از آن حفاظت و نگهداری کند.

شهردار منطقه 3 اهواز اظهار کرد: این تصرفات سرانه عمومی هستند که جزو املاک مسکن و شهرسازی محسوب می‌شوند و باید به پارک و درمانگاه و بیمارستان و مدرسه تبدیل شوند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1397/05/26
ازمابهتران امدن ساختن باید بازمین خواری برخورد بشه حالا یکی داره جلور ا میگیره این طوری میفتن اتش میزنن چه مملکتی داریم ما
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1397/05/26
ما موفق نمی شیم ..... من میدونم
Netherlands
17:21 - 1397/05/26
این زمین خوران برای عبرت دیگران در میدان شهر حلقه آویز کنید تا بندری برقصند.
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1397/05/26
اگه دوتاشونو بگیرن و اعدام کنن و جسدشونو همونجا سر زمین سه روز آویزون کنن دیگه از این شکرهای زیادی نمیخورن
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1397/05/26
دزدا.سردزدی‌زمینهادعوامیکنن
United States
18:24 - 1397/05/26
خدا لعنتشون کنه چطور تونستن این کارو بکنن
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1397/05/27
با همون پولهایی که به جیب اقازادها میرند
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1397/05/27
چرا قبل از این جلویش رو نگرفتن، حالا که میخواست ده تاش کنه جلوشو میگیرن. پس مقصر مسئولین ذیربط هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج